>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
P 522

paulattryda

Użytkownik
Czy ktoś z Was wie, jak idą treningi Popkowi? Z kim trenuje? Jak konkretnie wyglądają te treningi? Jak u niego z szybkością? Aha i nie wrzucajcie tej piosenki, co tam niby trenuje...
Kluczowe wydają mi się 4 rzeczy: szybkość i to jak on sobie radzi z obleniami oraz to jak radzi sobie w parterze, a także jak u niego z wytrzymałością?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wrzucał jakieś filmiki z Rózalem więc chyba głównie z nim trenuje. Jak wyglądają to przecież nikt Ci nie powie... Wrzuca jakieś filmiki jak trenuje, ale czy faktycznie trenuje to tego nikt nie wie. Sam powtarza że głównej robi kondycję i tyle, przez taki krótki okres czasu nic innego mu nie zostało. To jest jedna wielka niewiadoma, ostatni raz walczył ładne parę lat temu, kondycji nie ma za grosz więc co potrafi, jak będzie przygotowany to dowiemy się podczas samej walki.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Popek tu będzie miał kondycję na 3 minuty, na początku powinno być badanie w stójce a potem myślę że Popek ruszy na Pudziana po sprowadzanie, na ziemi będzie musiał przejść pozycję i próbować tam skończyć szybko. Jak to pudzian przetrwa to powinno być już z górki, sprowadzenie i tam kontrola z góry i tak do decyzji. Tak to bym widział. Mój typ pudzian decyzja ????
 
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
Nejman. Boże co za słaby i ślepy człowiek. Nic się nie nauczył. Zastanawiam się tylko jak taka fajna dupeczka może słuchać na co dzień takich pierdów.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Popek to kolejna medialna gwiazda dla KSW do tego żeby ciągnąć ten burdel.
Skończył się Saleta , skończył się Najman , powoli kończy się Pudzian , ludzie nie lubią już Czeczena a Ci co lepsi jak np Błachowicz już dawno biją się w UFC.
Jak dla mnie i to już na dziś najlepszy zakład na ten pojedynek to że walka skończy się w 1 rundzie.
Będę miał bardzo dobre źródło przed samą walką jeśli chodzi o wszystko co związane z Popkiem przed tą walką
Jak betathome wystawił kursy to było 6,00 na Popka teraz juz tylko 3,51...
Kto pograł wtedy ten będzie zarobas ! ????
Nie mogę znaleźć buka gdzie można obstawić że pojedynek skończy sie w pierwszej rundzie.
Widział ktoś coś takiego gdzieś ??
I czy wie ktoś kto oprócz betathome oraz etoto ma jeszcze KSW w ofercie ??
 
Do góry Bottom