>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

C 2

cyran47

Użytkownik
Ja nadal utrzymuje, że Najman nie ma szans to, że wrzucił pokazowy trening z Oknińskim nic nie znaczy, nie zapominajmy, że koksu mieszka w Las Vegas gdzie nie brakuje zawodników i campów i z tego co mówił jeszcze na długo przed walką z Najmanem wielu z nich jest jego znajomymi jestem więc pewien, że trening mma nie jest mu obcy, nie jest zawodnikiem, ale umówmy się Najman nawet nie jest prawdziwym sportowcem tylko celbrytą i Biznesmenem, nie widze Najmana poddającego Koksa, nokautującego Koksa ani tym bardziej wypunktowującego go.
Imo jedyny scenariusz z wygraną Najmana to zaranżowana przez niego dyskwalifikacja po kopnięciu w krocze ;)
 
tomek-host 29

tomek-host

Użytkownik
z tego co wiem to Drysdale to znajomy koksa i trenuje z nim czasami ???? , ale powiedz mi ???? JRO jakie ma Najmanek umiejętności w parterze ? żadne
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Najman sam się znokautuje w tej walce.
Koksu może i chwyt reklamowy ale sam fakt ze trenuje bjj z Drysdalem przemawia na jego korzyść, zresztą Robert mówił w wywiadach że trenował i trenuje sztuki walki tylk oludzie o tym nie wiedzieli.
Najman dostanie nieźle w pizdę, chyba że naprawdę sie weźmie za bicie a nie za trzepanie kasy na robieniu z siebie łamagi
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&amp;amp;NR=1&amp;amp;v=thyTRbxtcOE


http://www.youtube.com/watch?v=Uiis0_ZRYsw&amp;amp;feature=related

Moze ktos jeszcze nie widzial ? Koksu mnie zaszokowal hehe. Nie spodziewalem sie ze potrafi zrobic takie cos. Jesli trafi to Najman zostanie odwieziony pod kroplowka. Bylem zwolennikiem grania na Testosterona ale teraz mam metlik. hehe
http://www.youtube.com/watch?v=thyTRbxtcOE&amp;amp;feature=related

tu masz vol 2.

Przeciez jak Kooksu zapie....ilodr Najmanowi to go zabije
W dodatku parter tez trenuje, nie powierzylbym Najmanowi ani grosza w tym pojedynku.

http://www.sadistic.pl/mma-best-of-2011-vt104058.htm

a tu ciekawy filmik niezła polewka m.in z Najmana ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przeciez jak Kooksu zapie....ilodr Najmanowi to go zabije W dodatku parter tez trenuje, nie powierzylbym Najmanowi ani grosza w tym pojedynku.
Moja wypowiedz byla troszke ironiczna bo w tych ciosach Koksa raczej sily nie ma na nokaut. I to &quot;arghhh&quot; moze swiadczyc o tym ze kazdy cios byl dla niego wyczerpujacy. Walka pokazowala, nie ma co narazie jej grac a tym bardziej grubo. Jestem za Koksem ale przewaga szybkosci i doswiadczenia mimo wszystko po stronie Najmana.
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
nie wyczulem ironi. fakt ciosy koksa moze nie sa nokautujace ale na Najmana powinny wystarczyc chyba ze to walka na &quot;odbudowanie&quot; Najmana ale wg mnie go sie nie da odbudowac bo to totalna ***** i tyle. napewno nie warto poswiecac mu swoich pieniedzy. a co z walka walusia i bazelaka? ostatecznie odwolana? widzialem walki walusia na yt, ma zadatki na nowego najmana no chyba ze walczy lepiej niz na coniektorych filmikach z walk.
 
conway 0

conway

Użytkownik
Myśle że najman i tak nie masz szans z koksem, a jak obstawiacie santos vs overem , czy santos ma jakies szanse ??
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
nie wyczulem ironi. fakt ciosy koksa moze nie sa nokautujace ale na Najmana powinny wystarczyc chyba ze to walka na &quot;odbudowanie&quot; Najmana ale wg mnie go sie nie da odbudowac bo to totalna ***** i tyle. napewno nie warto poswiecac mu swoich pieniedzy. a co z walka walusia i bazelaka? ostatecznie odwolana? widzialem walki walusia na yt, ma zadatki na nowego najmana no chyba ze walczy lepiej niz na coniektorych filmikach z walk.
a ja nadal obstaje przy Najmanie :razz: filmiki mnie wcale nie przekonują, fakt, nie spodziewałem sie, ze stać go na takie uderzenia, ale przeciez od razu widac, ze 2 kopnięcia i dyszy... on sie tam udusi w pierwszej rundzie :grin:
Zresztą co innego walnąc w worek który sobie spokojnie wisi, a co innego w Najmana, ktory co jak co, ale skakać po ringu będzie :razz:
Nie wiem, czy warto ryzykowac kase na obstawianie takiej walki :razz:
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Dla mnie to jest walka 50 na 50, a z takimi kursami wiadomo kogo lepiej pograć. To będzie zwykła szopka, jeśli ktoś nie ma co zrobić z kasą to pograjcie za grosze na koksa ze względu na value.
 
J 23

jro

Użytkownik
co do walki Najmana z Koksem...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=z9-nGut-b-8
coraz bardziej wydaje mi się, że Koksu na prawdę jest go w stanie załatwić jednym butem na twarz...
I OTO KOKSU SIE SKOMPROMITOWAŁ PO 1 NIECH KAZDY SOBIE WEŻMIE ARBUZ I W NIEGO JEBNIE PO 1WG MNIE :
-SŁABY CIOS
-STRASZNIE WOLNY
-STRASZNIE SIĘ ZMACHAŁ
- PO 4 TAKICH CIOSÓ SIĘ NIE STOSUJE W TAKICH WALKACH KOKS SIE ZKOMPROMITUJE WEZCIE ARBUZ USTAWCIE NA 1,80 I KOPNIJCIE ALE NORMALNIE NIE ZPÓL OBOROTU BEDZIECIE ZBIERAC RESZTKI ARBUZA PO CAŁYM POKOJU
-PO 5 ARBUZ SIE NIE RUSZA NAJMAN TAK
ICO NAJWAZNIEJSZE WIDAĆ WZWOLNIONYM TEPIE ALE NAWET I NORMALNYM WIDAC CO SIE DZIEJE JAK KOPIE JEZELI TO JEGO SPOSÓB NA WALKE TO MA K.O DLACZEGO DLATEGO ŻE PO TYN KOPNIAKU NAJMAN MOŻE WYPROWADZIC 3,4 CIOSY NA SZCZĘKE WOGÓLE ZERO GARDY HAHAHAHA ŚMIEJECIE SIĘ Z NAJMANA ALE ZOBACZCIE Z KIM ON WALCZYŁ WAWRZYK, SALETA,PUDZIAN TO N IE BYLE KTO TO NIE SA CHŁYSTKI BARDZO DOBŻI ZAWODNICY SALETA ILE MIAŁ WALKI Z JAKIMI ZAWODNIKAMI ZA MŁODU SALETA TRENOWAŁ Z KLICZKAMI I GO ZLAŁ TYLKO NIE WIEM KTÓREGO N IE CHCE MI SIĘ SZUKAĆ
PORÓWNUJĄC KOKSA DO WAWRZYKA, SALETY I PUDZIANA TO BY ONI KOKSA ZABILI HAHAHA
NO MOZE OPRÓCZ SALETY BO JUSZ JEST STARY WIEK JEDNAK ROBI SWOJE ONI SĄ jusz SZTYWNI BYŁO TO WIDAC PO WALCE KLICZKI JAKBYM WIDZIAŁ GOŁOTE W RUCHACH STRASZNIE KLICZKO SZTYWNY BYŁ Z ANGLIKIEM Z CHISORA
DATA PRZESŁANIA NA YOUTUBE
dnia 7 lut 2012
I Jeszcze Najważniejsza rzecz nie wiem czy to dla podpuchy czy jak bo jezeli to jest prawda to Najman wygra napewno
http://www.youtube.com/watch?v=m5TeHCiJeOE&amp;amp;feature=related
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dobrze że napisałeś to dużymi literami, a słowo &quot;jusz&quot; podkreśliłeś pisząc małym literami.
Widziałem wczoraj ten filmik i szczerze to zgadzam się z tym że trochę się nim skompromitował, potwierdził to że jest wolny, nie ma kompletnie kondycji i umiejętności do walki również nie posiada. Problem Najmana jest jeden, Koksu jest po prostu duży, i trzeba naprawdę dużo siły żeby go znokautować albo chociaż przewrócić i pokonać go w parterze.
 
J 23

jro

Użytkownik
Dobrze że napisałeś to dużymi literami, a słowo &quot;jusz&quot; podkreśliłeś pisząc małym literami.
Widziałem wczoraj ten filmik i szczerze to zgadzam się z tym że trochę się nim skompromitował, potwierdził to że jest wolny, nie ma kompletnie kondycji i umiejętności do walki również nie posiada. Problem Najmana jest jeden, Koksu jest po prostu duży, i trzeba naprawdę dużo siły żeby go znokautować albo chociaż przewrócić i pokonać go w parterze.
NAJMAN wazy koło 105 Burneika koło 125 mi się wydaje ze aż tak żle nie będzie i będzie obalał Burneike jak chciał
Co najwazniejsze Burneika jest wzrostu najmana ato jest na duży PLUS✅✅✅ dla Najmana
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
I OTO KOKSU SIE SKOMPROMITOWAŁ PO 1 NIECH KAZDY SOBIE WEŻMIE ARBUZ I W NIEGO JEBNIE PO 1WG MNIE :
-SŁABY CIOS
-STRASZNIE WOLNY
-STRASZNIE SIĘ ZMACHAŁ
- PO 4 TAKICH CIOSÓ SIĘ NIE STOSUJE W TAKICH WALKACH KOKS SIE ZKOMPROMITUJE WEZCIE ARBUZ USTAWCIE NA 1,80 I KOPNIJCIE ALE NORMALNIE NIE ZPÓL OBOROTU BEDZIECIE ZBIERAC RESZTKI ARBUZA PO CAŁYM POKOJU
-PO 5 ARBUZ SIE NIE RUSZA NAJMAN TAK

ICO NAJWAZNIEJSZE WIDAĆ WZWOLNIONYM TEPIE ALE NAWET I NORMALNYM WIDAC CO SIE DZIEJE JAK KOPIE JEZELI TO JEGO SPOSÓB NA WALKE TO MA K.O DLACZEGO DLATEGO ŻE PO TYN KOPNIAKU NAJMAN MOŻE WYPROWADZIC 3,4 CIOSY NA SZCZĘKE WOGÓLE ZERO GARDY HAHAHAHA ŚMIEJECIE SIĘ Z NAJMANA ALE ZOBACZCIE Z KIM ON WALCZYŁ WAWRZYK, SALETA,PUDZIAN TO N IE BYLE KTO TO NIE SA CHŁYSTKI BARDZO DOBŻI ZAWODNICY SALETA ILE MIAŁ WALKI Z JAKIMI ZAWODNIKAMI ZA MŁODU SALETA TRENOWAŁ Z KLICZKAMI I GO ZLAŁ TYLKO NIE WIEM KTÓREGO N IE CHCE MI SIĘ SZUKAĆ
PORÓWNUJĄC KOKSA DO WAWRZYKA, SALETY I PUDZIANA TO BY ONI KOKSA ZABILI HAHAHA
NO MOZE OPRÓCZ SALETY BO JUSZ JEST STARY WIEK JEDNAK ROBI SWOJE ONI SĄ jusz SZTYWNI BYŁO TO WIDAC PO WALCE KLICZKI JAKBYM WIDZIAŁ GOŁOTE W RUCHACH STRASZNIE KLICZKO SZTYWNY BYŁ Z ANGLIKIEM Z CHISORA

DATA PRZESŁANIA NA YOUTUBE
dnia 7 lut 2012
I Jeszcze Najważniejsza rzecz nie wiem czy to dla podpuchy czy jak bo jezeli to jest prawda to Najman wygra napewno
http://www.youtube.com/watch?v=m5TeHCiJeOE&amp;amp;feature=related
po 1 wyłącz capsa
po 2 pisz ze słownikiem
po 3 gadasz bzdury

dlaczego?
Arbuz jest na wysokości ponad 2m, mogę się założyć że maks 5% ludzi pokroju Roberta jest w stanie wykonać takiego kopniaka, te mięśnie i postura ograniczają ale widać że dla Roberta to nie jest tak wielki problem.
Widać że jednak ze sztukami walki miał do czynienia jakiś czas.
Wątpię że w walce Koksu ma zamiar używać takich kopnięć bo to nie film z Brucem Lee.
Ten filmik pokazuje jego elastyke, jeśli od początku zacznie jak Pudzian low kickami i dokończy w parterza jakąś balaszką omoplatą czy duszeniem zaimponujewielkiej rzeszy ludzi. Super fighterem to on już nie będzie, ale za to może być niezłym showmanem i w dodatku nie taką pokraką jak Najman.
Marcin ma styl dyskotekowca, bije się jakby był w klubie, dobze że za krzesła nie chwyta bo z MMA by się wrestling zrobił.

Pozatym Koksu chociaz umie kopać, a Najman? &quot;Piłkarskie kopnięcia stopą&quot; jak to Juras powiedział, i dalej &quot;(...)sam się skontuzjuje&quot;
 
J 23

jro

Użytkownik
po 1 wyłącz capsa
po 2 pisz ze słownikiem
po 3 gadasz bzdury

dlaczego?
Arbuz jest na wysokości ponad 2m, mogę się założyć że maks 5% ludzi pokroju Roberta jest w stanie wykonać takiego kopniaka, te mięśnie i postura ograniczają ale widać że dla Roberta to nie jest tak wielki problem.
Widać że jednak ze sztukami walki miał do czynienia jakiś czas.
Wątpię że w walce Koksu ma zamiar używać takich kopnięć bo to nie film z Brucem Lee.
Ten filmik pokazuje jego elastyke, jeśli od początku zacznie jak Pudzian low kickami i dokończy w parterza jakąś balaszką omoplatą czy duszeniem zaimponujewielkiej rzeszy ludzi. Super fighterem to on już nie będzie, ale za to może być niezłym showmanem i w dodatku nie taką pokraką jak Najman.
Marcin ma styl dyskotekowca, bije się jakby był w klubie, dobze że za krzesła nie chwyta bo z MMA by się wrestling zrobił.

Pozatym Koksu chociaz umie kopać, a Najman? &quot;Piłkarskie kopnięcia stopą&quot; jak to Juras powiedział, i dalej &quot;(...)sam się skontuzjuje&quot;
PODSUMOWYWUJĄC I TAK SIĘ UDUSI I BET NAJMAN TYLE JUSZ PISAŁEM WSZYSTKO PRZEMAWIA ZA NAJMANEM ALE DO NIEKTÓRYCH TO NIE DOCIERA HEHEH 2,3 KOPY I TY MÓWISZ ZE JEST ELASTYCZNY
 
K 40

kozas

Użytkownik
Najman nie jest taki glupi, wie, ze jak wygra to skonczy sie jego &quot;kariera&quot;, bo kto go bedzie chcial dalej ogladac ? A tak znalazl swoja nisze i dopoki bedzie sie osmieszal ludzie z checia beda na niego patrzyli

To troche tak zartem, a teraz calkiem serio - moim zdaniem ciezko tak do konca cos powiedziec o tej walce. O umiejetnosciach Najmana wiemy, az za duzo, Koksu nie jest zadnym fighterem i kazdy kto cos wie o mma zapewno by go polozyl, ale Najman ? On sam sie moze wylozycz, tak jak podczas obu walk z Saleta. Jezeli kurs bedzie przed walka duzy na Koksa, to postawie troche kasy, bo przeciez nie bede na Najmana stawial, jezeli kurs na niego bedzie ponizej 2,5. Dwa razy juz na niego stawialem drobne i dwa razy wcisk dostal ;p
 
Do góry Bottom