>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Zaskoczenia wielkiego nie ma. Dziwi mnie szczerze ten main event, skoro Aśka walczy o pas w porównywalnym terminie, można było to ją dać jako walkę wieczoru w Krakowie. Powrót Cro Copa to dziwna decyzja, wiadomo że legenda, ale odchodził z UFC jako bity i poniewierany midcarder, a wraca od razu w walce wieczoru. Ciekawi mnie starcie Manuwy z Jankiem, nie ukrywam że jestem fanem możliwości Poster Boya a zarazem nadal czekam na pokazanie potencjału Błachowicza. Z pewnością trudne wyzwanie dla Polaka, ciekawe jakie kursy bukmacherzy wystawią na to starcie.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dziwi mnie szczerze ten main event, skoro Aśka walczy o pas w porównywalnym terminie, można było to ją dać jako walkę wieczoru w Krakowie.
Nasunęło mi się pytanie - czy był kiedykolwiek pojedynek o pas poza USA (nie licząc Brazylii i pewnie Kanady)?
@Solaris9709
dzięki!
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
W Japonii było kilka gal UFC gdzie stawką był pas, w Anglii było nawet Champion vs Champion na UFC 75, gdzie mistrz UFC walczył z mistrzem PRIDE&#39;u, UFC 112 było w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Anderson Silva bronił tam pasa, no i ostatnia gala w Meksyku, gdzie Werdum zdobył pas tymczasowy, ale wstępnie miała to być walka o pas Caina.
Tylko że jedna poprawka do tego wszystkiego, co innego zrobić np w Polsce, nieznanym dla UFC rynku walkę o jakiś mocny pas, a co innego o pas w nowo powstałej kategorii wagowej, z której 95% widzów UFC nie potrafi wymienić więcej niż 5 zawodniczek, a liderka rankingów nie jest nawet zawodniczką UFC. Jakbym był matchmakerem gali w Krakowie, to postarałbym się wyciągnąć Karoline Kowalkiewicz. Raz że byłby to pstryczek w nos KSW, dwa że mogliby zbudować ciekawą marketingowo rywalizacje Kowalkiewicz-Jedrzejczyk. Ale niestety z tego co wiem, musiałaby zapłacić prawie milion kary za przedwczesne zerwanie kontraktu z KSW, więc ciężko o taki transfer.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Panowie, w kwietniu gala UFC w Krakowie.
Ktos wie jak w temacie biletow na ta impreze, jak ceny i dostepnosc/dystrybucja?
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Panowie, w kwietniu gala UFC w Krakowie.

Ktos wie jak w temacie biletow na ta impreze, jak ceny i dostepnosc/dystrybucja?
Federacja UFC poinformowała nas przed momentem, że oficjalna sprzedaż biletów na UFC Fight Night w Krakowie ruszy 26 lutego, jednak bilety można będzie nabyć wcześniej!

Członkowie UFC Fight Club uzyskają dostęp do biletów we wtorek 24 lutego pod adresem http://www.ufcfightclub.com, a wszyscy fani subskrybujący newslettera UFC zarejestrowani na stronie ufc.com będą mieli udostępnioną pulę biletów w środę 25 lutego.
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Jak informuje portal ebilet.pl, gala KSW 31 odbędzie się 23 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie. Będzie to już piąte wydarzenie Konfrontacji Sztuk Walki w tym miejscu.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Drodzy typerzy, czy wg was zamieszczą ofertę na najbliższy Bellator? tj. Bellator 134. Jest fajna rozpiska, ciekawe walki np. Lawal - Kongo, walczy Kameruńczyk, który walczył w KSW i ten małpiszon z kickboxingu ktory ruchami (małpimi) przypomina mi Andersona Silvę.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Wie ktoś może szczegóły odnośnie tych lóż za 800zł na UFC w Krakowie?? Chodzi mi głównie o to na ile osób są.
 
harnas474 1,9K

harnas474

Użytkownik
Drodzy typerzy, czy wg was zamieszczą ofertę na najbliższy Bellator? tj. Bellator 134. Jest fajna rozpiska, ciekawe walki np. Lawal - Kongo, walczy Kameruńczyk, który walczył w KSW i ten małpiszon z kickboxingu ktory ruchami (małpimi) przypomina mi Andersona Silvę.
Na obecną chwilę żaden buk jeszcze nie przedstawił oferty ale spodziewam się, że William Hill wystawi ją jutro ew. w piątek rano. Myślę, że należy się też spodziewać oferty na 5Dimes
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
WAŻNE INFO!
Oficjalna sprzedaż biletów zaczyna się jutro, jednak UFC zrobiło prezent dla polskich fanów i możemy już dzisiaj nabyć wejścióweczkę na galę. Wchodząc na: http://www.eventim.pl/ufc-scpresale i wpisując hasło &quot;UFCSOCIAL&quot; ukazuje się widok sali i możliwość zakupu. Enjoy i do zobaczenia ????
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Ogólnie to mam pytanie do was. Ogarnia ktoś co się dzieje z Aleksandrą Albu?

Izabela Badurek została drugą Polką zakontraktowaną przez Ultimate Fighting Championship. Zawodniczka S4 Warszawa zadebiutuje w największej organizacji na świecie podczas UFC Fight Night w Polsce, a jej rywalką 11 kwietnia będzie Aleksandra Albu.
 
Do góry Bottom