>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Może nie system ale sposób gry

P 13

pitman

Użytkownik
Jeśli mogę coś zasugerować to w pierwszym kroku powinieneś postawić na samego pewniaczka. Bo za zsumowane stawki dostaniesz więcej niż za trafienie jednego z dwóch zakładów, a jak Ci pewniaczek nie wejdzie to i tak lipa i tak lipa, a progresje na u/o+pewniak zacząć od drugiego progu dopiero.
 
Y 1

yarvin

Użytkownik
Oba kupony stawiamy po 1j. Wiec lacznie 2 j a w wypadku wygranej jednego kuponu jestesmy 0,6j do przodu.Igor_Sypniewsk[/QUOIgor_SypniewskTE]
Igor nie rób ludziom mętliku w głowach.Według mnie są to 2 progresje i trzeba je rozliczać każdą z osobna,a nie sumarycznie.Jedna progresja 1j i druga progresja 1j i tak dalej.No i rozliczaj je osobno.Nie wolno tego sumować (Oba kupony stawiamy po 1j. Wiec lacznie 2 j a w wypadku wygranej jednego kuponu jestesmy 0,6j do przodu-BŁĘDNE TWOJE MYŚLENIE).
 
igor_sypniewsk 0

igor_sypniewsk

Użytkownik
Zgadzam się. Są to 2 rownoległe progresje tylko różnica polega na tym że przy wyjsciu naszego &quot;pewniaka&quot; jedna z nich wchodzi i cofamy sie do początku a drugą kontynuujemy do skutku. Mozna rozliczać osobno, ale na dłuzsza metę to wyjdzie chyba na jedno
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Ja niestety będę kolejną osobą, która Ci powie, że ten system sam z siebie jest stratny. Do marży buka dokładasz jeszcze tą, którą sam sobie tworzysz obstawiając jedno zdarzenie dwudrogowe na zwycięstwo i przegraną drużyny.
Gdyby te kursy miały przynajmniej wartości 2,0-2,01 to wtedy byłoby to opłacalne(nie dodając jeszcze możliwości typu: 1,51-3,0 itp.)
Na twoim przykładzie postaram się Cię nakłonić, do tego abyś grał samego singla bez tego &quot;dodatku&quot;.
W twoim sposobie wychodzi, że masz zysk 0,62 na tamtych kuponach jeśli wejdzie Ci typ Lyon(-1)-Le mans typ 1 (1,40).
A gdybyś postawił na Lyon(-1)-Le mans typ 1 (1,40) 2j(wychodzi tyle samo wkładu i takie samo niebezpieczeństwo) wygrywasz 0,80. A więc to mówi samo za siebie.
Sorry Pitman ale dopiero teraz zauważyłem twój post.
 
igor_sypniewsk 0

igor_sypniewsk

Użytkownik
Zgadzam się co do 1 meczu. Ale gdy 1 nie wyjdzie skuteczniej odrobimy dalej stawiając tym sposobem. Przynajmniej tak wychodzi z moich wyliczeń...:p najlepie sprawdzić chyba w praktyce.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Widzę, że nic z tym nie poradzę. Chyba jedynym wyjściem będzie jak sam się o tym przekonasz. Jednak pamiętaj o tym, że buk już wcześniej miał przewagę w postaci marży, a teraz Ty sam dodatkowo robisz sobie straty. Po prostu pomniejszasz sobie zysk grając w ten sposób.
Obyś szybko doszedł do odpowiednich wniosków. Najlepiej graj swoim sposobem oraz jednocześnie tym, który ja Ci zaprezentowałem(normalny singiel) i porównaj wyniki, a sam się przekonasz co do mojej racji.
 
igor_sypniewsk 0

igor_sypniewsk

Użytkownik
Wiem o tym fruwak jednak wczoraj podałem 1 z brzegu kurs na koszykówkę na wczoraj.1,9-1,95 często można znaleźć np na NBA. Swoją drogą co do symulacji Lyon wczoraj wszedł z -1 wiec mielibysmy 0,6j na plus.. Racja że 1 mecz chyba lepiej dać single, dopiero od kolejki dokladać u/o.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
szukaj kursow 1.9-1.95 na u/o przy wyzszych poziomach to bedzie robilo roznice ;)
Będzie taka różnica, że wolniej będzie przegrywał, bo marża bukmachera będzie mniejsza. Taki sposó gry ma sens jedynie wtedy, kiedy kursy na u/o były by 2,0 lub wyższe, a czegoś takiego nie znajdziemy u jednego bukmachera.
Wiem, że autor tematu i tak tego nie zrozumie, więc nie będę się starał tego tłumaczyć. Ale matematyki się nie oszuka.
Pozdrawiam.
 
R 23

rutra

Użytkownik
1. mecz - kurs 1.60
2. mecz - kurs 1.90

1.60*1.90 = 3.04

Stawka: 2 Wygrana: 6.08
2 kupony, więc zysk 2,08.

***

A nie lepiej zagrać tak:

Stawka 4zł

singiel 1.60
wygrana: 1.60*4 = 6,40zł

6,40 &gt; 6,08

Nie ma sensu dodawać na dwóch kuponach po meczu kurs 1.90, bo to tylko przynosi straty.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Do: Dukat i Rutra, nie ma sensu tego tłumaczyć, bo autor i tak tego nie rozumie. Matematyka ciężka sprawa ;), zobaczymy, może w końcu dojdzie do właściwych wniosków.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Do: Dukat i Rutra, nie ma sensu tego tłumaczyć, bo autor i tak tego nie rozumie. Matematyka ciężka sprawa ;), zobaczymy, może w końcu dojdzie do właściwych wniosków.
hehe
zaraz i tak bedzie ze to my nic nie rozumiemy ????
 
F 0

fruwak

Użytkownik
Będzie taka różnica, że wolniej będzie przegrywał, bo marża bukmachera będzie mniejsza. Taki sposó gry ma sens jedynie wtedy, kiedy kursy na u/o były by 2,0 lub wyższe, a czegoś takiego nie znajdziemy u jednego bukmachera.
Wiem, że autor tematu i tak tego nie zrozumie, więc nie będę się starał tego tłumaczyć. Ale matematyki się nie oszuka.
Pozdrawiam.
No nie chce mi sie klocic co do skutecznosci tego systemu - jednakze imo nie masz racji ;)
I nie mowie tego tylko dlatego ze mi sie &quot;wydaje&quot; no ale kazdy gra po swojemu
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
No nie chce mi sie klocic co do skutecznosci tego systemu - jednakze imo nie masz racji ;)
I nie mowie tego tylko dlatego ze mi sie &quot;wydaje&quot; no ale kazdy gra po swojemu
To prosze podaj swoje argumenty ???? Chętnie na nie odpowiem ????
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
No nie chce mi sie klocic co do skutecznosci tego systemu - jednakze imo nie masz racji ;)
I nie mowie tego tylko dlatego ze mi sie &quot;wydaje&quot; no ale kazdy gra po swojemu
Jesli wydaje ci sie , ze masz racje, to masz racje-wydaje ci sie.
1,9&lt;1,95&lt;2
czy to tak ciezko zrozumiec?
to tak jak z waleniem glowa w sciane, jesli walniesz raz nic ci nie bedzie ale jak bedziesz walic tysiac razy to stracisz glowe.
Tak samo bedzie w tym przypadku z pieniedzmi. Na dluzsza mete NIE MOZNA wygrac.
 
S 0

s.i.c.

Użytkownik
igor, gralem tym sposobem. bylem w plecy tyle w temacie. pomijajac juz czysto matematyczne argumenty ktor ci podaja koledzy, gwarantuje ci ze poplyniesz bo:
1. nie wejdzie pewniak powiedzmy 3 razy z rzedu (i nie pisz ze to niemozliwe.)
2. na jednej z progresji wejdziesz na wysoki prog (j.w.)

i masz pozamiatane. ale jesli chcesz sie bolesnie przekonac to spoko graj dalej ????
a jesli juz sie upierasz to pograj troche na sucho bo naprawde szkoda kasiory.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Może podam przykład z życia wzięty ????

Kiedyś w pucharze UEFA Groclin grał z kimś tam. Kurs na Groclin wynosił ok. 7.00, natomiast na rywali ok. 1.50 (już nie pamiętam). Zagrałem na jednym kuponie Groclin za 2zł. Na drugim kuponie kilka pewniaków + rywal Groclinu.

Kupon 1

Groclin ok. 7.00
Stawka: 2zł
Do wygrania: ok. 14zł

Kupon 2

rywal Groclinu ok. 1.50
+ pewniaki
AKO: ok. 3,50
Stawka: 2zł
Do wygrania: ok. 7zł

Groclin przegrywał 0:1 i pod koniec meczu już tylko chciałem, żeby remisu nie było. Bowiem w przypadku wygranej Groclinu, ja wygrałbym ok. 14zł, zaś gdy rywal wygra to został mi 1 pewniak, który pewnie wszedł.

Zainwestowałem 4zł. Wygrałem ok. 7zł. Ok. 3zł zysku.

Tymczasem mogłem zagrać to tak:

rywal Groclinu + pewniaki
AKO: ok. 3.50
Stawka: 4zł
Do wygrania: ok. 14zł

Oczywiście patriotycznie po cichu liczyłem na wygraną Groclinu.

---

No chyba wyjaśniłem nieskuteczność tego systemu. Lepiej zagrać za większą stawke ten niższy kurs, niż łączyć go z 2 zdarzeniami, które przyniosą straty.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Może podam przykład z życia wzięty ????
prosze nie rob tego!!

No chyba wyjaśniłem nieskuteczność tego systemu. Lepiej zagrać za większą stawke ten niższy kurs, niż łączyć go z 2 zdarzeniami, które przyniosą straty.
Wg mnie sam sobie zaprzeczasz, podajesz przyklad, na ktorym zarobiles a pozniej piszesz ,,nieskutecznosc,,??o so chosi:/??
Czekam na odp w innym temacie bo cos sie udzieliles ostatnio.
 
uqi 0

uqi

Użytkownik
1. mecz - kurs 1.60
2. mecz - kurs 1.90

1.60*1.90 = 3.04

Stawka: 2 Wygrana: 6.08
2 kupony, więc zysk 2,08.

***

A nie lepiej zagrać tak:

Stawka 4zł

singiel 1.60
wygrana: 1.60*4 = 6,40zł

6,40 &gt; 6,08

Nie ma sensu dodawać na dwóch kuponach po meczu kurs 1.90, bo to tylko przynosi straty.
W pierwszym poście Igor podał że będzie podwajał stawkę jeśli kupon będzie nie trafiony.
Jaką więc stawką Ty zagrasz jeśli kupon okaże się błędnie wytypowany (singla 1.6) ?
//Piszecie o matematyce a takimi singlami szybciej przepadniecie//
 
Do góry Bottom