>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Może nie system ale sposób gry

esio-police 0

esio-police

Użytkownik
W pierwszym poście Igor podał że będzie podwajał stawkę jeśli kupon będzie nie trafiony.
Jaką więc stawką Ty zagrasz jeśli kupon okaże się błędnie wytypowany (singla 1.6) ?
//Piszecie o matematyce a takimi singlami szybciej przepadniecie//
A jaką stawką Igor zagra jeśli nie wejdzie Mu ten &quot;pewniaczek&quot; po kursie 1,6 ... ? ... wtedy obydwie progresje podwaja i wychodzi na to samo co przy singlu, czyli:
\\sposób Igora
1 poziom:
1 i 2 progresja nie wchodzi (każda postawiona za 1j)
2 poziom:
zarówno 1 i 2 progresja postawiona za 2j
\\singiel
tu mamy zwykłą pogresję podwajaną co poziom

A dodatkowo, jeśli w sposobie Igora, nie wejdzie chociaż jeden raz ten pewniak, to aby odrobić tą stratę będzie potrzebował około 7 poziomów, oczywiście cały czas trafiając pewniaka.
Ten sposób ma tyle wad, że aż szkoda o tym gadać. Bez obrazy dla autora, bo każdy może się pomylić. A czy są jakieś zalety... ja nie dostrzegam.
Igor, jak Ci idą testy? może podzielisz się z nami swoimi wynikami i spostrzeżeniami?
 
F 0

fruwak

Użytkownik
To prosze podaj swoje argumenty ???? Chętnie na nie odpowiem ????
Jedynym wiarygodnym argumentem moze byc test - ktory przy dobrym typowaniu serdecznie polecam. Niestety nie mam czasu zeby prowadzic ci go na stronie a hdd zostal spalony to i starych wynikow nie pokaze jednakze mowie to moje zdanie kazdy ma swoj/swoje sposoby gry i to kazdej osoby sprawa ^_^
 
uqi 0

uqi

Użytkownik
A jaką stawką Igor zagra jeśli nie wejdzie Mu ten &quot;pewniaczek&quot; po kursie 1,6 ... ? ... wtedy obydwie progresje podwaja i wychodzi na to samo co przy singlu, czyli:
\\sposób Igora
1 poziom:
1 i 2 progresja nie wchodzi (każda postawiona za 1j)
2 poziom:
zarówno 1 i 2 progresja postawiona za 2j
\\singiel
tu mamy zwykłą pogresję podwajaną co poziom

A dodatkowo, jeśli w sposobie Igora, nie wejdzie chociaż jeden raz ten pewniak, to aby odrobić tą stratę będzie potrzebował około 7 poziomów, oczywiście cały czas trafiając pewniaka.
Ten sposób ma tyle wad, że aż szkoda o tym gadać. Bez obrazy dla autora, bo każdy może się pomylić. A czy są jakieś zalety... ja nie dostrzegam.
Igor, jak Ci idą testy? może podzielisz się z nami swoimi wynikami i spostrzeżeniami?
W sposobie Igora kurs zawsze będzie większy niż 2.0 więc podwajając stawkę zawsze zwróci się to co postawimy i będziemy na plus jeszcze.
Grając singla (kurs 1.6) wyjdzie coś takiego:
poziom // stawka // wynik // wygrana // zysk
1 // 2 // trafiony // 3.20 // 1.20
2 // 4 // trafiony // 6.40 // 0.40
3 // 8 // trafiony // 12.80 // -1.20
Dobrze Igor myśli, tylko to nie jest sposób dla gracza dwu złotówkowego i trzeba się liczyć z tym że 1,2,3 ... 5 poziom może nie być trafiony ale za to trafiajać np. 6 poziom przy stawce 64 i kursie 3.00 wygrywamy 192 i jesteśmy na +66.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Najważniejszym problemem w tym sposobie jest to, że ta progresja nie będzie miała końca. Co poskutkuje tym, że w końcu się przegra. Zawsze jedna z progresji będzie przegrana. A więc jak źle się dopasuje spotkania do progresji, to niestety, ale jest po grze.
1 progresja\2 progresja
1 poziom 2zł- pudło\2 zł-trafiony
2... 4zł- pudło\2 zł-trafiony
3... 8zł- pudło\2 zł-trafiony
4.. 16zł- pudło\2 zł-trafiony
5... 32zł- pudło\2 zł-trafiony
6... 64zł- pudło\2 zł-trafiony
7... 128zł- pudło\2 zł-trafiony
itd... 256zł- pudło\2 zł-trafiony
A dodatkowo czasem nie trafimy naszego pewniaczka i jest jeszcze gorzej.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
W sposobie Igora kurs zawsze będzie większy niż 2.0 więc podwajając stawkę zawsze zwróci się to co postawimy i będziemy na plus jeszcze.



Dobrze Igor myśli, tylko to nie jest sposób dla gracza dwu złotówkowego i trzeba się liczyć z tym że 1,2,3 ... 5 poziom może nie być trafiony ale za to trafiajać np. 6 poziom przy stawce 64 i kursie 3.00 wygrywamy 192 i jesteśmy na +66.
Skąd gwarancja, że się zwróci?

Zamknie się tylko jedna część progresji, druga część nadal będzie rosła! A żeby ją zamknąć nie wystarczy trafić pewniaka, ale do tego musi paść odpowiedni UNDER / OVER. Jeśli trafisz pewniaka i gorszą opcję w ilości punktów to znowu zamkniesz jedną progresję, a druga wchłaniała coraz większe kwoty. Możesz też nie trafić pewniaka i obie wzrosną (już lepszym pomysłem chyba jest granie pojedynczych kursów ~3.0 progresem w tenisie).

Kilka nietrafionych pewniaków + kilka pewniaków trafionych z w połączeniu z UNDEREM / OVEREM z niższym stopniem progresji i jest bankrut. Rozwiązanie bardzo możliwe. Ty podałeś przykład 6 stopnia, a ja uważam, że przy nieszczęśliwym splocie okoliczności można spokojnie dojść do 10 stopnia i potrzeba już tysiąca...

Dla mnie ryzyko chyba zbyt duże, a wygrane zwyczajnie nie opłacalne.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Niech każdy gra sobie systemem jakim chce. Ale na miłość boską nie próbujcie udowadniać matemeatycznie że taki system jest skuteczny nie znając podstaw matematyki. A sam system to zwykła progresja z której ewentualny zysk jest pomniejszony o marżę buka na U/O. Kolejnym niebezpieczeństwem w takim graniu jest to, że jak kilka razy z rzędu padnie U lub O jedna z progresji wskoczy na kosmiczne stawki. To samo stanie się przy kilkukrotnym nietrafieniu &quot;pewniaka&quot;.
Jako ciekawostkę wrzucam link do przykładu który pokazuje iż nie zawsze nasze myślenie jest zgodne z matematyką:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_Monty_Halla
 
igor_sypniewsk 0

igor_sypniewsk

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było i widzę że dyskusja się zaczęła na dobre. To dobrze, niech każdy sam sobie wywnioskuje czy warto
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
A sam system to zwykła progresja z której ewentualny zysk jest pomniejszony o marżę buka na U/O. Kolejnym niebezpieczeństwem w takim graniu jest to, że jak kilka razy z rzędu padnie U lub O jedna z progresji wskoczy na kosmiczne stawki. To samo stanie się przy kilkukrotnym nietrafieniu &quot;pewniaka&quot;.
Już o tym pisałem ale to i tak nic nie pomogło. Wielu ciągle uważa, że jest to bardziej opłacalne od zwykłej progresji(która też nie jest za dobra, ale o tym nie rozmawaimy) bo przecież ten system jest super:razz:
Jako ciekawostkę wrzucam link do przykładu który pokazuje iż nie zawsze nasze myślenie jest zgodne z matematyką:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_Monty_Halla
Już o tym gdzieś słyszałem. Najgorsze, że jak prowadzący też o tym wie to praktycznie szanse znowu wracają do 50/50 bo on może proponować zmianę na pustą i &quot;pełną&quot; bramkę tak samo. I w przypadku gdy do programu przyjdzie jakiś matematyk, filozof lub coś w tym stylu, może specjalnie zaproponować zmianę bramki chociaż wybraliśmy właściwą, a wtedy ta osoba zmieni i przegra. Ale nie schodźmy poza temat.
 
Do góry Bottom