>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mobilny internet-jaki wybrać?

levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
W miesiącu lipcu będę odłączony od stałego łącza(nowe mieszkanie i czekanie na podłączenie Neostrady),dlatego zastanawiam się nad mobilnym netem na kartę,np w Play.Czy ktoś z Was korzysta z takiego wynalazku i mógłby coś poradzić? Play oferuje 2 GB transmisji danych za 30 zł więc wydaje mi sie to dobre rozwiązanie na okres miesiąca.Z góry dzięki za reakcję na mój post;)
edit:w sumie to już temat zamknięty,bo widzę że dochodzi koszt 110 zł za modem,więc na miesiąc to jest bezsensu..
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
wyjąłeś mi to pytanie z ust, tez własnie miałem o to pytać. Mam podobna sytuacje, szukam mobilnego neta na 2tyg wiec umowa odpada. Dzisiaj pytałem w plusie o iplusa i tez mi babka powiedziała ze modemy chodza po stówke.
Ma ktos jakies dobre propozycje?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
w skrócie: AERO2 - darmowy, legalny, bez haczyków Internet. rozpisywać się nie będę. wszystko jest OK.. no ale pozostaje Wam 1 minus: modem musicie mieć.. ale zawsze można na 1-2tyg pożyczyć ????
http://www.aero2.pl/bdi.html
Problem modemu w moim wypadku rozwiązany-mam telefon komórkowy który może pełnić funkcję modemu(przez kabel usb lub bluetooth).Porównałem ceny i wychodzi mi że najtaniej jest jednak z T-mobile.Dochodzi jeszcze kwestia zasięgu i doświadczenie podpowiada mi że Play w tej kwestii jest najsłabszy(mam tel na kartę z Playa i gubię zasięg w centralnych dzielnicach Bydgoszczy).
A co do Aero-dzięki za podpowiedź,w przyszłości może z tego skorzystam ale teraz nie mam czasu czekać na tą kartę sim(zamówienia złożone po 1 czerwca realizują w lipcu,czyli jak dziś złożę to mi w sierpniu kartę przyślą,a i koszt 20 zł plus znaczek.W T-mobile mam starter 25 zł z kartą sim i pakiet 2 GB);)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ja tez zalatwilem sobie modem z iplusa, ale teraz pytanie: czy te modemy maja jakas blokade simlock? jesli nie to z ktorej sieci najbardziej sie opłaca doładować?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wystarczy ten za 5zł i wyslac smsa (ile ksoztuje) by zmienic taryfe na orange free ?
wpisujesz taki kod *101*40# i zmienia się za darmo o ile wiem. Tylko, że jeśli masz jakieś pakiety wykupione to automatycznie Ci się skasują. A jak nie to wpisz *100*# i tam poszukaj w tych opcjach.
 
Do góry Bottom