>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mobilny internet - Plus

damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Witam wszystkich.
Ma ktoś z Was internet w plusie? Jak go aktywować, żeby nie pobierało mi kasy, że każde wejście czy coś takiego. Mam mixa.

Z góry dzięki za pomoc ????
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
chodzi CI zapewne o pakiety internetowe w plusie tak ? Chcesz mieć ten internet w telefonie ? Jeżeli tak to jest to bardzo proste, wystarczy wklepać odpowiedni kod i już (musisz mieć taryfe MixIV, MixIV DUo lub MixV)
kupując pakiet internetowy Non Stop, otrzymujesz określoną liczbę MB, które możesz wykorzystać na ściąganie i wysyłanie danych. Po jej przekroczeniu prędkość transferu może spaść, ale nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów za dalszą transmisję danych na terenie Polski.


Pakiety odnawiają się co 31 dni (744 godziny). Oznacza to, że wystarczy je aktywować raz, a my co miesiąc automatycznie włączymy je za Ciebie, tak abyś nie musiał zawracać sobie głowy pamiętaniem o nich.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Nie będę zakładał nowego tematu, więc napisze tu.
Moja dziewczyna ma sony erricsona w205 w heyah, przy wejściu pisze &quot;błąd połączenia, skontaktuj się z operatorem&quot;.
No więc pomyślałem to trzeba ściągnąć konfiguracje. Jako, że na liście modeli nie było w205 to zrobiłem to ręcznie.
Zrobiłem konfiguracje ręczną ze strony (wydaje mi się, że wszystko dobrze zrobiłem - pierwszy raz robiłem cos takiego) ale nadal jak chcę wejść na neta pisze &quot;błąd połączenia, skontaktuj się z operatorem&quot;.
Ktoś umie mi pomóc ? Będę wdzięczny.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
A próbowałeś do nich zadzwonić żeby wysłali ci plik z ustawieniami który ty potem tylko akceptujesz?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Miałem taką sytuację w Orange, dzwoniłem pod coś co się nazywa Orange Biuro Obsługi Klienta Indywidualnego
 
Do góry Bottom