>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moderator Poszukiwany [Sporty Zimowe]

damian77 34

damian77

Forum VIP
Poszukuje moderatora do działu Sporty Zimowe.

Osoba ta by musiala pilnowac,opiekować sie dzialem.

Znajomość działu wymagana.

Zgłoszenia prosze pisać (PW,lub tu ???? )
 
D 0

darek

Forum VIP
Ja się zgłaszam, ale raczej tylko do skoków narciarskich.
Widzisz aby być moderatorem trzeba podporządkować się regulaminoiwi i świecić przykładem wsd userów. Masz na koncie dwa ostrzeżenia, bliski byłeś trzeciego... Hmm... Może keidyś ale moim zdaniem napewno nie teraz!
 
L 45

laha

Forum VIP
Ja bede się zajmował Biathlonem ale prosze was o niedawanie moda berbeciowi gdyz kopiowania analiz ze strony o skokach to czysty bezsens i jeśli taki miałby być powod otrzymanai moda to troche niesprawiedliwe.Myśle ze jeśli ktoś się tam wykarze wiedzą o skokach,baitlonie,saneczkarstwie itd. itd. to mozna by go dac ale tak to bezsens
 
B 0

berbec

Użytkownik
Kopiować całe strony miałem zamiar w takim poddziale jak wiadomości, nowinki.
Miałem zamiar pisać swoje analizy, lecz niestety za wcześnie się dowiedziałem, że nie mam szans na moda :roll:
 
D 0

darek

Forum VIP
Miałem zamiar pisać swoje analizy, lecz niestety za wcześnie się dowiedziałem, że nie mam szans na moda Rolling Eyes
Haha Berbeć co Ty myślsiz? Dostaniesz moda i dopiero później będziesz pisać analizy?
Nieee! Pierwsze trzeba się wykazać!
 
yoshimotsu 0

yoshimotsu

Użytkownik
Berbeć daj se siana lepiej .... :p

A co do wybierania modów,admin powinien sam go wybrać a nie że pyta się o top moderatorów.

Pozdro
 
D 0

darek

Forum VIP
A co do wybierania modów,admin powinien sam go wybrać a nie że pyta się o top moderatorów.
Widzisz temat założył Damian - Administrator tego forum!
Czyli szuka moderatora jak ktoś się zgłosi moze to zainteresować go i dam mu Moda.


Berbeć daj se siana lepiej .... Razz
Hola hola, bo dawno nie dałem komuś ostrzezenia :|
 
Do góry Bottom