>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Moderator Poszukiwany [Sporty Zimowe]

F 0

full

Użytkownik
Z reguly i sprawdza sie w 100% jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego pamietajcie o tym w tym dziale moze byc 10 modow a przynajmniej powinien byc conajmniej 1 na dyscypline sportu zimowego a nie na caly dzial bo to bynajmniej smieszne nie skuteczne i na odpieprz.
 
F 0

full

Użytkownik
No i wybraliscia fachowca od zimy to sie pytam dlaczego takie smutki w dziale sporty zimowe olimpiada tuz tuz co wy jaja sobie robicie z porzadnego forum licze na : biatlon mezczyzn i kobiet na dystansach 10,15,20 4x7,5 informacje i trafne spostrzezenia 7,5 12,5 154x6 bobsleje czworki i dwojki ,curling,sllom , slalom gigant narciarstwo dowolne jazda po muldach, hokej skoki, skeleton,lyzwarstwo figorowe kobiety, mezczyzni, pary,lyzwiarstwo szybkie1000,500,5000 10000 chce cos pogram a tu fachowiec nie podaje nic to moze lepiej niech sie poda do dymisjii buki juz go wyprzedzily o kilka dni to w sumie czym sie rozni ten znawca od laika???????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
M 0

mobil

Użytkownik
jest TEMAT IO w Turynie wiec.. sam daj typy i sugestie jak cos sie nie podoba...
Z tego co wiem zostales wyloniony z posrod licznych chetnych na prowadzenie tego dzialu .Wedlug mnie kazdy moze podsunac temat do dzialu i nie prowadzic go roznica miedzy mna , fullem a toba polega na tym ze to ty jestes wedlug wszystkich fachowcem( w koncu selekcja cie wybrala) wiec nie porownuj sie do nas &quot; amatorow&quot;bo to zle swiadczy o tobie poprzez stanowisko ktore zajmujesz. POZDRO I SZACUNEK DLA WSZYSTKICH MILOSNIKOW SPORTOW ZIMOWYCH
 
F 0

full

Użytkownik
jest TEMAT IO w Turynie wiec.. sam daj typy i sugestie jak cos sie nie podoba...
A co ma mi sie podobac tam nic nie ma buki maja prawie wszystko juz wystawione a gosc ktory prowadzi ta dzialke zrzuca cala zawartosc dzialu na innych urzytkownikow .Wydaje mi sie potrzeba troche zycia wniesc w ten dzial bo tylko jeden raz na cztery lata mamy okazje do tego wspanialego sportowego swieta na co mod dzialu ewidetnie odpowiada &quot; zrubcie sobie sami swieto mi sie nie chce&quot; tylko w inny sposob znaczenie jednak te samo.To po co tam jeszcze jestes daj innym szanse moze poprowadza lepiej , wedlug mnie moderator do zimowki powinien byc caly czas poszukiwany lub kilku modow aby temat nabral sensu i kolorow POZDRO
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
A co ma mi sie podobac tam nic nie ma buki maja prawie wszystko juz wystawione a gosc ktory prowadzi ta dzialke zrzuca cala zawartosc dzialu na innych urzytkownikow .Wydaje mi sie potrzeba troche zycia wniesc w ten dzial bo tylko jeden raz na cztery lata mamy okazje do tego wspanialego sportowego swieta na co mod dzialu ewidetnie odpowiada &quot; zrubcie sobie sami swieto mi sie nie chce&quot; tylko w inny sposob znaczenie jednak te samo.To po co tam jeszcze jestes daj innym szanse moze poprowadza lepiej , wedlug mnie moderator do zimowki powinien byc caly czas poszukiwany lub kilku modow aby temat nabral sensu i kolorow POZDRO
Jest jeszcze czas wiec na pewno beda jakeis typy i nie popedzajcie mnie.... Juz jutro cos wrzuce ale prosze o wiecej wyrozumialosci... wiecej wyjasnien jak chcecie to na PW albo GG...
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ja troche znam na sportach zimowych... nie wszystkich np. skeleton, łyżwiarstwo szybkie, short track, saneczkarstwo, ale na innych to tak nawet dobrze....nie perfekcyjnie, ale możliwie....
ja moge pomóc, ale wybór należy do Ciebie..... Pozdro!!
 
Do góry Bottom