>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moderator Snajper

Status
Zamknięty.
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Moderator Snajper dał mi Bana na miesiąc za to, że na Hyde Park nazwałem Klub Bayernu MOnachium Szwabami i żeby ich wyslac do Aushwitz.
SPoko..Rozumiem ostrzezenie lub ban na 24h... ale na miesiac ?
Prosze o wyjasnienia bo mnie nerwica bierze. Co za ludzie maja wladze na tym forum ? To jest po prostu kpina..
Snajper niech lepiej zajmie sie tematem F1 bo tylko to mu wychodzi i to nie zawsze.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jesli moge wyrazic swoja opinie...
Pamietam tamta sytuacje. Gdy dowiedziales sie ze Rooney zagra przeciw Bayernowi zaczoles bezsensowna napinke z kibicami Bayernu (a wlasciwie ze wszystkimi ktorzy nie kibicuja Man Utd) i obrazanie niemieckiego klubu. Snajper ostrzegal i uspokajal w &#39;Dyskusjach...&#39;, inni odpuscili a Ty dalej pisales swoje. Za zenujacy tekst o Aushwitz moim zdaniem Moderator podjal jak najbardziej sluszna decyzje. W sumie pozostaje tylko zalowac ze czas bana nie byl dluzszy.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
No to i ja przedstawię swoją sytuację, chociaż nie jestem do końca pewny, czy to właśnie Snajper, ale mimo wszystko - za wykropkowany wulgaryzm w Dyskusjach dostałem natychmiastowy ban na miesiąc, bez żadnych ostrzeżeń, kartek itd. To przechodzi ludzkie pojęcie:] na szczęście szybki kontakt z adminem załatwił sprawę, ban zdjęto i przeproszono mnie za &quot;zbytnią nadgorliwość moderatora&quot; ( za co ukłon w stronę Administracji za rozwiązanie problemu).
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
I bardzo dobrze, że dostałeś tego bana, skoro nie umiesz dyskutować jak cywilizowany człowiek. Może dojrzejesz przez ten miesiąc, a jak to Cie niczego nie nauczy i dalej będziesz odwalał dziecinadę, to dostaniesz kolejnego bana...do skutku.
I naucz się, że sport jest wolny od złych emocji - kibicujemy/gramy twardo przez 90 minut, ale się szanujemy i potem idziemy na piwo.
Sam w kwietniu zeszłego roku też dostałem bana..na 2 miesiące..na całe forum..za napinki międzyklubowe w hp. Ponad pół roku później zostałem modem. Więc wykorzystaj dobrze ten czas.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Ciesz się, ze na mnie nie trafiłeś, bo miałbyś bana na pół roku ????
Za takie coś co piszesz ban to najmniejszy wymiar kary. Do szkoły bym Cię wysłał lepiej.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Ciesz się, ze na mnie nie trafiłeś, bo miałbyś bana na pół roku ????

Za takie coś co piszesz ban to najmniejszy wymiar kary. Do szkoły bym Cię wysłał lepiej.
nie ucz mnie synku co mam robić, bo nie jeden z użytkowników z większym ode mnie stażem na tym forum pisze co mu ślina na język przyniesie i pozostaje to bez konsekwencji. ale oczywiście tutaj się liczą większe i mniejsze sympatie między użytkownikami, a nie powszechnie rozumiana równość i sprawiedliwość:]

poza tym:
- Vader-&gt; Lekkie przekleństwo lub obraza użytkownika kartka żółta
- Vader-&gt; Mocne przekleństwo lub obraza użytkownika kartka czerwona
skoro nie widziałeś (jeden z drugim), co napisałem, to powstrzymaj się od komentarza, ok?
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
jeśli tak, to sorry, ale się wkurzyłem:p
jednak uważam, że niektórzy moderatorzy nieco nadużywają swojej &quot;władzy&quot;, może nie tyczy się bezpośrednio mnie, ale innych użytkowników. Wiadomo, czasem ktoś &quot;wypuści&quot; jakiegoś wulgara, bo w ostatniej minucie traci kupon za 1000zł, ale jeśli zdarza się to notorycznie, no to fakt, trzeba delikwenta ukarać.
Drugą sprawą jest staż na forum i udzielanie się, nie tylko w HP. Jeśli ktoś przyszedł niedawno i obce mu są wszelkie reguły &quot;forumowego życia&quot;, no to trzeba takich temperować odpowiednimi środkami. Ci z dłuższym stażem w większości się do reguł stosują, choć nie zawsze...
niemniej jednak - moderatorzy też powinni używać swojej władzy rozsądnie, a nie impulsywnie jak to bywa w niektórych przypadkach:]
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przecież możesz spokojnie wejść w swój profil, zobaczyć ostrzeżenia i masz kto dał Ci kartkę, proste, wejdź i zobacz, że ja.
Nie jest to żadna kwestia sympatii czy antypatii, bo ja nic do Ciebie nie mam. Jeżeli miałbym się jakkolwiek ustosunkować to pozytywnie.
Ale był taki punkt regulaminu, który stworzył Prasior:

- Prasa -&gt; Wykropkowany wulgaryzm = kartka zółta lub czerwona. W zależności od kontekstu i naszego humoru To wulgaryzm jak każdy inny.

I egzekwowałem go zawsze tak samo. Tak samo jak kiedyś zanim miałem moda egzekwowano go wobec mnie. Nie jest to mszczenie się, tylko brałem przykład z modów z większym doświadczeniem.

A co do wulgaryzmów to jeżeli ktoś nie potrafi się powstrzymać to pech, reguły są wszystkim znane. Przykładowo taka sytuacja, nie zdałeś egzaminu na studiach, wkurzyłeś się, wziąłeś kamień i wybiłeś szybę na uczelni. Czy to, że oblałeś w jakikolwiek sposób usprawiedliwia wybicie szyby:?:
No oczywiście, że nie, są to 2 różne zdarzenia i nawet jakbyś przed chwilą oblał 4 i wywaliliby Cię ze studiów to nie byłoby usprawiedliwienie takiego czegoś.
Więc mówienie, że nie wszedł Ci kupon to można poprzeklinać to żadne tłumaczenie, bo jest to świadome działanie, bo świadomie zmieniasz kartę w przeglądarce i wpisujesz wulgaryzm w HP. Instynktownie, nieświadomie to można zakląć pod nosem sobie, ale nie zmienić kartę czy okno w przeglądarce i wypisywać wulgaryzmy na forum.

Co do tych z dłuższym stażem to oni właśnie z racji znajomości reguł i tego jak powinno się zachowywać na forum powinni się trzymać tego wszystkiego, niemniej jednak ja wszystkich traktuję jeżeli chodzi o wulgaryzmy tak samo.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
a no właśnie, a mi chodzi o bana, który na szczescie został zdjęty:] jeśli chodzi o kartki, to z tego co widzę, jest jakiś określony czas ich ważności. także nie było podstawy, że Twoja akurat spowodowała bana. chyba, że się mylę
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
a no właśnie, a mi chodzi o bana, który na szczescie został zdjęty:] jeśli chodzi o kartki, to z tego co widzę, jest jakiś określony czas ich ważności. także nie było podstawy, że Twoja akurat spowodowała bana. chyba, że się mylę
O nie, nie, nie, bana nie dałem. Dałem tylko czerwoną kartkę, tutaj zdania nie zmienię bo wiem jak było.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Dobra dobra o mnie chodzi więc tak
1. princeAS pamietam to, ja Ci kartki nie dawałem. Widziałem tylko że po chwili miałeś bana.
2.
Moderator Snajper dał mi Bana na miesiąc za to, że na Hyde Park nazwałem Klub Bayernu MOnachium Szwabami i żeby ich wyslac do Aushwitz.
Tak jak pisał cygeiro ostrzegałem. I nie dałem Tobie bana od tak, tylko po otrzymaniu kartki został on automatycznie dodane. Wiedziałem że tak będzie, ale Ty nadal swoje. Sorry nie miałem wyboru.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
jeśli tak, to sorry, ale się wkurzyłem:p
jednak uważam, że niektórzy moderatorzy nieco nadużywają swojej &quot;władzy&quot;, może nie tyczy się bezpośrednio mnie, ale innych użytkowników. Wiadomo, czasem ktoś &quot;wypuści&quot; jakiegoś wulgara, bo w ostatniej minucie traci kupon za 1000zł, ale jeśli zdarza się to notorycznie, no to fakt, trzeba delikwenta ukarać.
Drugą sprawą jest staż na forum i udzielanie się, nie tylko w HP. Jeśli ktoś przyszedł niedawno i obce mu są wszelkie reguły &quot;forumowego życia&quot;, no to trzeba takich temperować odpowiednimi środkami. Ci z dłuższym stażem w większości się do reguł stosują, choć nie zawsze...
niemniej jednak - moderatorzy też powinni używać swojej władzy rozsądnie, a nie impulsywnie jak to bywa w niektórych przypadkach:]
Jakby nie patrzeć sprawę przedstawił Lalo. Nie odnosiłem się do Ciebie :wink:
Tylko do Adebisi. Niektórzy naprawdę przesadzają. Mają naście lat i najlepiej by pozabijali wszystkich Niemców nie potrafiając nawet uzasadnić dlaczego ich tak nienawidzą. Ale niewiedza i stereotypy i zaślepienie jest oczywiście lepsze, bo łatwiejsze do wytłumaczenia dla niektórych. Dopiero otworzenie oczu i przebudzenie jest bolesne.
To taka mała dygresja.
Myślę Snajper, że nie masz się z czego tłumaczyć. Za cos takiego jest oczywista czerwona kartka. Jeśli ktoś nie potrafi tego zrozumieć to nie ma czego szukać tutaj.

PrinceAS, Ciebie kojarzę i to raczej pozytywnie i jak się orientuję to jesteś ode mnie starszy, więc z pewnością nie napisałbym do Ciebie, żebyś &quot; do szkoły poszedł&quot; jak to wcześniej mniej wiecej ująłem :wink: Byłoby miło jakbyś się trochę przed odpowiedzią rozejrzał dokładniej :wink: ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom