>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Modyfikacja arkusza kalkulacyjnego z Hi-Lo do Uston SS

G 0

gramse

Użytkownik
Jeżeli ktoś używa arkusza kalkulacyjnego do blackjacka online, to proponuję prostą modyfikację parametru B1, obecnie on wygląda tak
=JEŻELI(C1&lt;7;1;JEŻELI(C1&lt;10;0;-1))
wystarczy zastąpić go algorytmem
=JEŻELI(C1&lt;5;2;JEŻELI(C1&lt;6;3;JEŻELI(C1&lt;7;2;JEŻELI(C1&lt;9;0;JEŻELI(C1&lt;10;-1;-2)))))
i mamy arkusz liczący metodą Uston SS, a nie jak pierwotnie Hi-Lo.
Metodę Hi-Lo zastosowana została najprawdopodobniej na dość niskie odchylenie standardowe (300x) jednak Uston SS ma skuteczność szacowania wygranej ręki o 2 punkty procentowe wyższe niż Hi-Lo.
Dzięki temu zyskujemy na bankrollu aż 1/3 czyli odchylenie spada do (200x).
Ale najważniejsza jest sprawność takiej modyfikacji, podnosi ona w kasynach online (8 talii, cięcie w połowie buta, dealer no peak, brak surrander) zyskowność z 1,5% do 4%.
 
K 0

kub

Użytkownik
Ale najważniejsza jest sprawność takiej modyfikacji, podnosi ona w kasynach online (8 talii, cięcie w połowie buta, dealer no peak, brak surrander) zyskowność z 1,5% do 4%.
Mówisz o zyskowności w sytuacji kiedy tę metodę liczenia wykorzystujesz do określenia wysokości stawki czy momentu wejścia do gry i później rozgrywki?
A tak przy okazji, czy spotkałeś się może z modyfikacją strategii podstawowej wykorzystującą liczenie kart tą metodą? Modyfikację do Hi-Lo gdzieś mam, a tej nie mogę znaleźć.
 
G 0

gramse

Użytkownik
modyfikacja strategii podstawowej jest identyczna dla wszystkich systemów, z wyjątkiem ubezpieczenia, ale w tym przypadku to się nie zmienia dla obu systemów jest insurance +3.
W arkuszu niczego więcej już nie zmieniasz, on podpowiada i wysokość stawki i moment wejścia do gry prawidłowo. Dzięki tej zmianie częściej grasz, a mniej czekasz i dlatego zysk z obrotu 1000zł wzrósł z 15zł do 40zł.
 
K 0

kub

Użytkownik
modyfikacja strategii podstawowej jest identyczna dla wszystkich systemów, z wyjątkiem ubezpieczenia, ale w tym przypadku to się nie zmienia dla obu systemów jest insurance +3
Ciekawe. Czy mógłbyś mi podesłać coś takiego na PW lub wskazać miejsce w necie gdzie to znaleźć?
 
K 0

kub

Użytkownik
modyfikacja strategii podstawowej jest identyczna dla wszystkich systemów, z wyjątkiem ubezpieczenia, ale w tym przypadku to się nie zmienia dla obu systemów jest insurance +3.
W arkuszu niczego więcej już nie zmieniasz, on podpowiada i wysokość stawki i moment wejścia do gry prawidłowo. Dzięki tej zmianie częściej grasz, a mniej czekasz i dlatego zysk z obrotu 1000zł wzrósł z 15zł do 40zł.
Gdzie znajdę ten arkusz excela? Szukałem i nic sensownego nie znalazłem. Czy kwoty, o których piszesz faktycznie udaje Ci się wygrywać w kasynie online?
 
K 0

kasztelan

Użytkownik
Gdzie znajdę ten arkusz excela? Szukałem i nic sensownego nie znalazłem. Czy kwoty, o których piszesz faktycznie udaje Ci się wygrywać w kasynie online?
a na popularnym serwisie aukcyjnym szukałeś?
ta modyfikacja jest znana od kilku lat i faktycznie dużo zmienia. Gramse akurat podał ją z błędem, za 4 lewym nawiasem nie ma spacji i po zmianie w B1, należy zrobić zmianę w B2 wpisując:
=JEŻELI(C2&lt;5;B1+2;JEŻELI(C2&lt;6;B1+3;JEŻELI(C2&lt;7;B1+2;JEŻELI(C2&lt;9;B1+0;JEŻELI(C2&lt;10;B1-1;B1-2)))))
następnie musisz podświetlić od B2 i zrobić wypełnienie w dół od B2 do B416 dopiero wtedy działa. Najlepiej grać na dwa kasyna równolegle, bo inaczej też się dłuży.
 
G 0

gramse

Użytkownik
w zasadzie to już bez znaczenia, bo z tego co wyczytałem arkusz jest już sprzedawany z modyfikacją. Ale ja o czym innym, a mianowicie o liczeniu w bet365, mam tam założone dwa konta, jedno kiedyś założyłem i nigdy nie zagrałem z niego i nie wpłaciłem depozytu. Potem o nim zapomniałem, a po jakimś czasie założyłem nowe i ono jest aktywne. Jak próbujesz liczyć grając tylko na korzystnym liczniku, to u nich nie jest tak jak w innych kasynach, że po 3 nieobstawionych kolejkach cię wywalają ze stołu. Jest tak, że oni sami liczą karty i jak licznik jest ujemny, to możesz nie grać nawet 7 kolejek i nadal jesteś przy stole (dotyczy wszystkich odmian BJ z pięcioma polami bez limitu graczy, stawka minimum 30 zł), jak licznik wchodzi na 1,5 i więcej (licząc Uston SS) to bez zapowiedzi jesteś wywalony, i nie wejdziesz już na ten stół, zagrywka poniżej pasa, ale dobrze obrazująca ogólną politykę tego buka (tylko łoić na maksymalnych zyskach). Ja mam dwa konta u nich jak już wspomniałem, ale ten numer przejdzie na dwóch różnych graczy tak samo. Czyli siedzisz przy stole i liczysz, a jak jest dobry licznik to wchodzisz z drugiego konta i od razu grasz, przy dwóch komputerach sprawa jest do opanowania bez stresu, że nie zdążysz. Ja gram w ten sposób od 10 dni tylko jedną stawką 75zł, żeby korzystać praktycznie ze wszystkich stołów. Rozegrałem coś koło 300 rąk i jestem 1100 zł do przodu, wychodzi więcej niż 4%. A maksymalnie w dół odchyliło mnie 12 stawek.
 
Do góry Bottom