>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moj pomysl na progresje.

K 0

kubamks

Użytkownik
Moj pomysl na progresje. Prosze o komentarze
Mam pewien pomysl na progresje, nie wiem czy ktos juz tak grał, ale od razu mowie ze nie znam sie na tym za bardzo wiec prosze o wyrozumialosc. Z tego co zauwazylem kursy na Połowa / Koniec : Gospodarz/ Gość lub Gość / Gospodarz w pilce nożnej są w granicach 20.00 Jakby zagrac na to progresje z poczatkowa stawka 1 PLN ? Czy ktos wie jak czesto zdarzaja sie takie przypadki ? Jaki musialbym miec budzet zeby zaczac grac? Czy to w ogole ma sens? Prosze o odpowiedz kogos kto sie na tym zna Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
harv 0

harv

Użytkownik
Hm..Kursy na takie zdarzenia są faktycznie spore, no i czasem wpadają. Jednak nie wiem, jak w przypadku tych zdarzeń miała wyglądać by Twoja progresja. Daj przykład, to będzie łatwiej ugryźć temat!
 
K 0

kubamks

Użytkownik
Mój plan jest taki: Wpłacic 50 zł dostac 100% bonusu czyli mamy juz 100zl.
Zaczynam stawiajac dobrze przeanalizowany mecz na prowadzenie gospodarzy w 1. połowie i na zwycięstwo końcowe gosci ( Pierwsza połowa / koniec 1/2 ) za 1zł po kursie ~ 20.00. Gdy mecz nie wchodzi podwajam stawke i tak do skutku. Przy 5. stopniu gramy za 32zł do wygrania ~ 640zł. Na papierze wygląda to bardzo kolorowo tylko obawiam sie ze przy moim szczesciu nie padnie taki wynik przy 7 probach. Co o tym myslicie?
 
harv 0

harv

Użytkownik
Nawet jeśli raz na 10 podejść wytypujesz trafnie, to byłoby nieźle. Grałem trochę progresją i uwierz mi, że nawet obstawiając kupony po kursie ok 2,.. (a Twoja prog. ma być po kursie w granicach 20!), zdarzało mi się, że te trafny kupon wypadał przy 7 czy 8 poziomie.
Raczej dostaniesz zawału, kiedy przy 10 poziomie Twojej progresji, przy stawce 1048 zł okaże się klops! A chcę zaznaczyć, że stawkę początkową wyznaczyłeś tylko na 1zł! Pamiętaj, że przy zdarzeniach o takim kursie dojść do 10-tego poziomu to nic!
Ale dawaj i pokaż wszystkim, że myli się stary HarV!
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
może zamiast podwajać, po przegranym zakładzie dodawaj kilka zł powiedzmy 2zł
wtedy np. przy 10 poziomie stawka 20zł suma stawek 110zł przewidywana wygrana 400zł
 
K 0

kubamks

Użytkownik
Z tym dodawaniem do stawki niezly pomysl mniejsze ryzyko. Po nowym roku zaczne analizowac mecze, sprawdze czy w ogole jest sens tak grac, ale na papierze wyglada to ciekawie. Wg mnie kurs 20 jest za duzy i trzeba na tym skorzystac ???? Pozdrawiam i życze miłego syl%westra ;] szczesliwego nowego roku, i wysokich wygranych ! ✅
 
K 0

kubamks

Użytkownik
A jakby po kazdym nietrafionym typie dodawac zlotowke albo 2zl? Co o tym myslicie np. na 11 poziemie 11zł kurs 20 do wygrania 220zl przy moim budzecie to bylby dobry pomysl przeciez do 100 poziomu musi wejsc ????
 
harv 0

harv

Użytkownik
Spróbuj, może Twój pomysł jest dobry. W samej lidze angielskiej dopatrzyłem się dzisiaj 6-ciu takich zdarzeń. W tym najciekawsze z nich to Fulham-Chelsea, gdzie w pierwszej połowie po rzucie karnym prowadzili gospodarze, później jednak goście strzelili dwie bramy aby ostatecznie wygrać spotkanie. Hm..w sumie patrząc teraz-po fakcie można było tak zagrać.
Z tego co pamiętam, takie zjawiska są częste w Realu Madryt, gdzie galaktyczni wpierw dostają lanie aby potem sprawić rywalowi łomot i rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść!
 
G 46

ghs

Użytkownik
Z tego co zauwazylem kursy na Połowa / Koniec : Gospodarz/ Gość lub Gość / Gospodarz w pilce nożnej są w granicach 20.00 Jakby zagrac na to progresje z poczatkowa stawka 1 PLN ? Czy ktos wie jak czesto zdarzaja sie takie przypadki ?
Człowieku, zapamiętaj sobie, że jak buk wystawia kurs 20.00 na jakieś zdarzenie, to znaczy, że zdarza się ono rzadziej niż raz na 20 razy! Bukmacherzy to nie są wasi sponsorzy! Tak więc z góry ci mówię, że możesz dać sobie z tym spokój.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Człowieku, zapamiętaj sobie, że jak buk wystawia kurs 20.00 na jakieś zdarzenie, to znaczy, że zdarza się ono rzadziej niż raz na 20 razy! Bukmacherzy to nie są wasi sponsorzy! Tak więc z góry ci mówię, że możesz dać sobie z tym spokój.
Jeśli gra progresją i to taką jaką opisał, czyli że zaczyna od 1 zł i co poziom dodaje 1 zł to dla niego taki wynik może paść nawet za 21 czy 30 razem jeśli ma budżet, także ty też się czasem zastanów co piszesz.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
To Ty sie zastanow. Bo oprocz kursu liczy sie dobor spotkania, czyli kolega musialby
wybrac spotkanie w, ktorym akurat taka sytuacja (wyceniona przez bukow na 5% szans) zaistnieje. Lepiej niech zagra na progresje trafienia szczesliwego numerka w lotku, bo ta progresja to totalna bzdura....
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Wcale nie jest powiedziane, ze trafi po 20 progresjach. Bo taka sytuacja wcale nie musi wystapic raz na 20 razy, moze wystapic raz na 5 razy, raz na 100 razy, raz na 1000 razy... Ewentualny zysk tej progresji bylby niesamowicie mizerny i BARDZO rozlozony w czasie (wyobraz sobie dojscie do 20 poziomu, to znaczy 20 meczy rozegranych przez druzyne gdzie zwykle gra sie raz w tygodniu masz 20 tygodni!!! a zysk ? jak bedzie ciagle dokladal zlotowke to postawi 20 zl wygra 400zl - wszystkie wczesniejsze stawki czyli zakladajac ze zaczynal od zlotowki 210 zl. Zysk wyniesie 190 zl na czysto w ciagu 4-5 miesiecy!!).
Pomiajajac trudnosc wytypowania takiego zdarzenia jest to poprostu nieoplacalne....
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Niby bzdurne, ale gdyby obstawiać w ten sposób całą kolejkę danych rozgrywek?
Chyba każdego stać, żeby dodać tą złotówkę...
Bo prawdopodobnie, bardzo prawdopodobnie wszystko może się skonczyć juz na 4 poziomie...jeśli uznać za poziom całą kolejkę...
 
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
Niby bzdurne, ale gdyby obstawiać w ten sposób całą kolejkę danych rozgrywek?
Chyba każdego stać, żeby dodać tą złotówkę...
Bo prawdopodobnie, bardzo prawdopodobnie wszystko może się skonczyć juz na 4 poziomie...jeśli uznać za poziom całą kolejkę...
Nie oplaca sie.Podczas kolejki gdzie gra 20zespolow musisz obstawic 40kuponow ( na 1/2 i 2/1) ewentualnie 38-37 zakladajac ze takie zespoly jak Arsenal, ManUtd, Chelsea graja u siebie ( ze slabymi zespolami) gdyz oni raczej nie przegrywaja na wlasnym stadionie.
Zalozmy ze Arsenal i Man Utd graja u siebie i nie obstawiamy wyniku 1/2
Pozostaje nam do obstawienia 38 kuponow. Przyjmijmy ze jeden kupon obstawiamy za 1zl. 38 kuponow x1zl = 38zl.
Przy wytypowaniu 1kuponu nasz zysk wynosi: 20x 1= 20.
wygrana-koszta=zysk
20 - 38 = -18!!
Jesli wejda nam 2kupony wygramy:
(20 x 1) x2= 40 - 38 = +2zl
Dwa mecze musza zakonczyc sie takimi wynikami zebysmy wygrali marne 2zl. Czy warto ryzykowac utrate 38-40zl aby wygrac 2? Nie liczcie aby podczas jednej kolejki weszly wam 3 kupony. Male prawdopodobienstwo zeby na 10meczy az 3 zakonczyly sie w taki sposob.
W ostatniej kolejce Premiership tylko 1 mecz zakonczyl sie takim wynikiem
w ostatniej kolejce Premier Division 0 mecz
w ostatniej kolejce Serie A tylko 1 mecz
W innych ligach nie chcialo mi sie juz sprawdzac. Mysle ze to wystarczy.I rozwiewa wasze watpliwosci co do tego systemu. Jak dla mnie strata kasy
pozdrawiam
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
po dwarunkiem że tymi dwoma meczami nie będzie np
MU-Derby
chelsea - Wigan
gdzie kurs na 1/1 bedzie w granicach 2.00 a nie 20.00
 
Do góry Bottom