>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Moja kadra na Euro2012

ice29 251

ice29

Użytkownik
Szczesny
Piszczek Głowacki Zewlakow Boenisch
Kuba Murawski Mierzejewski Obraniak
Jelen Lewandowski

na ławce:
Boruc, Fabianski - Rzeźniczak, Wasilewski, Wawrzyniak - Matuszczyk, Polanski -Brożek, Sobiech, Adamiak Adam a dalej nie wiem, ciezko wybrac kogos do ofensywy...
Bramka: Zawsze uważałem Boruca za absolutnie bramkarza nr1 naszej kadry ale w ostatnim okresie Szczesny zaskakuje mnie swoimi umiejętnościami.
Obrona: o ile Boenisch wróci do formy, jaką miał przed kontuzją to nasze boki obrony wyglądałyby kapitalnie. Takich 2 nie powstydziłaby się niejedna reprezentacja. W środku wygląda to już nieco gorzej ale stawiam na doświadczenie.
Pomoc:O Obraniaku, Błaszczykowskim i Mierzejewskim chyba pisać nie trzeba, zdecycodwanie 3 najlepszych ofensywnych pomocników na chwilę obecną. Jako defensywnego widzę tutaj Murawskiego, jego doświadczenie oraz to że potrafi rozgegrać pilkę wygrało.
Atak:Lewy na 100% nasz najlepszy napastnik, nie będę się nad nim rozpisywał. Jelen? mam nadzieje ze transfer do Lille do bedzie dobry wybor i znowu bedzie strzelal gola za golem.
Sklad moze troche zbyt ofensywny ale mamy za malo dobrych def. zawodnikow, żeby marnowac na lawce Jelenia, Kube lub Mierzejewskiego. Ewentualnie za tego pierwszego moznaby wstawic Polanskiego/Matuszczyka. I zdecydowane NIE dla Borysiuka, Rybusa, Małeckiego i Peszko! drewna. A Dudki nie lubie, poza tym to średniak.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Szczęsny.
Piszczek, Perquis, Wasilewski, Boenisch (Wawrzyniak).
Dudka, Polański.
Błaszczykowski, Mierzejewski (Peszko), Obraniak.
Lewandowski.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Oglądałeś ten mecz znawco? Szczęsny nie zawinił przy żadnej bramce...
Skoro uważasz że Szczęsny nie zawinił w tamtym meczu przy żadnej bramce to nie mamy o czym dyskutować... aczkolwiek jest bardzo dobrym bramkarzem ale ja wolę Artura Boruca na bramce który prezentuje również bardzo dobrą formę w Fiorentinie ale oczywiście nasz trenejro go nie powoła bo kiedyś tam pił alkohol parodia. Gdy Boruc stoi na bramce czuję się bardziej pewnie gdy pada strzał na naszą bramkę, o innych pozycjach trudno się wypowiadać bo jeszcze dużo czasu do Euro ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Na chwilę obecną tak :
Boruc/Szczęsny - Pi.Brożek, Żewłakow, Komorowski, Piszczek - Borysiuk, Murawski - Mierzejewski, Lewandowski, Błaszczykowski - Brożek
Zmiennicy : Sandomierski, Wawrzyniak, Wasilewski, Sadlok, Glik, Gol, Salamon, Klich, Rybus, Grosicki, Jeleń/Sobiech
 
annagrodzka 0

annagrodzka

Użytkownik
SZCZĘSNY​

PISZCZEK ŻEWŁAKOW DUDKA WASILEWSKI​

MURAWSKI PĘKALSKI​

BŁASZCZYKOWSKI MIERZEJEWSKI _____________​

LEWANDOWSKI​


Jako zmiennicy: Boruc, Wawrzyniak, Sadlok, Peszko, Grosicki, Małecki, Majewski, Wojtkowiak, Jeleń, Mila, Celeban, Komorowski, Rybus, Żyro, Wojtkowiak, Salamon, Klich, Tytoń, Madera, Matuszczyk.

Wiele zależy od aktualnej formy zawodników.


NIE DLA FARBOWANYCH LISÓW.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Szczęsny - Brożek, Żewłakow, Komorowski, Piszczek - Borysiuk, Murawski - Mierzejewski, Lewandowski - Błaszczykowski - Brożek
????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Boruc-Piszczek,Żewłakow,Dudka,Wasilewski-Murawski,Borysiuk-Błaszczykowski,Peszko-Lewandowski,Jeleń
na ławce: Szczęsny,Wawrzyniak,Mierzejewski,Głowacki,Frankowski
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Adamiak - Adamiak, Adamiak, Adamiak, Adamiak - Błaszczykowski, Błaszczykowski, Adamiak, Błaszczykowski - Adamiak, Błaszczykowski.

Na ten moment losy tej kadry mam kompletnie w dupie, dziękuję Franek, dziękuję za oddanie przedwyborczej przysługi przez Bronka, dziękuję Lato.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Adamiak - Adamiak, Adamiak, Adamiak, Adamiak - Błaszczykowski, Błaszczykowski, Adamiak, Błaszczykowski - Adamiak, Błaszczykowski.
a gdzie Adamiakowa ? takich rogali na krótki słupek nikt nie wali :|
Na ten moment losy tej kadry mam kompletnie w dupie, dziękuję Franek, dziękuję za oddanie przedwyborczej przysługi przez Bronka, dziękuję Lato.
lista podziękowań powinna być znacznie dłuższa , ale tu można pisać i pisać.
żeby nie było spamu to ja swoją uaktualnię kadrę
Szczęsny - Piszczek, Głowacki, Żewłakow , Wawrzyniak - Błaszczykowski, Dudka, Murawski, Mila, Obraniak - Lewandowski
Żewłakow pogrubiony. Bez klasowego środkowego obrońcy to możemy popłynąć w 3 meczach z dwucyfrowym debetem bramek. Żewłakow z kim by nie grał to poziom jakiś trzymał , ja już dawno twierdziłem , że takiego piłkarza powinno się trzymać do samego Euro.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Żewłakow pogrubiony. Bez klasowego środkowego obrońcy to możemy popłynąć w 3 meczach z dwucyfrowym debetem bramek. Żewłakow z kim by nie grał to poziom jakiś trzymał , ja już dawno twierdziłem , że takiego piłkarza powinno się trzymać do samego Euro.
Pogrubiłem jakiś bo rzeczywiście dobrze to określiłeś. Szanuję go bo grał w dobrych klubach europejskich i w kadrze również był przez lata podstawowym zawodnikiem. Jednak uważam, że nasza kadra mając jego i Bąka w obronie nie osiągnęła NIC na wielkiej imprezie. O zgrozo gdyby nie Boruc to właśnie dwucyfrowym wynikiem skończyłby się mecz z Niemcami i Austrią bo to co robili wtedy z naszą obroną to był koszmar. Czasem mam wrażenie, że gorzej niż wtedy być nie może.
Mecz Hiszpania- Polska pamiętne spotkanie i Żewłakow również w pierwszym składzie...co nam dał? NIC. Problem leży głębiej, obrona to nie jeden zawodnik, to cała linia, nawet dwie linie bo pomoc w dzisiejszych czasach bardzo mocno broni.
Podam skład, jednak po meczu z Włochami mam więcej zastrzeżeń do pewnych zawodników:
Szczęsny
Piszczek Dudka Głowacki Wawrzyniak
Murawski Polanski
Błaszczykowski Mierzejewski? Grosicki
Lewandowski
Ostatnio z fajnej strony pokazuje się Rybus i jeśli wykorzysta szansę to może wejść nawet do 1 składu.
Może kogoś ze Śląska wypróbować?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Boruc
Piszczek Żewłakow Głowacki Boenisch
Murawski Mierzejewski
Błaszczykowski Mila Obraniak
Smolarek
Przywróciłbym trochę starej gwardii. Nie podważam Szczęsnego, ale Boruc to jest Boruc i przez jak zwykle niezawodny tryb myślenia Smudy poszedł w niepamięć. Wojtek potrafi zatrzymać Messiego, Roo i innych ale to wciąż jest młodziak i do Artura z najlepszych lat mu brakuje. Nie wiem czym ten cały boży świat się zachwyca u Lewego? Zero polotu, drewniany styl gry. Ekspertem nie jestem, ale jest zasada, że przed telewizorem widać więcej i ja ten aspekt widzę. Ebi to była dynamika, spokój i precyzja - szkoda jego kariery. Napisałem go umyślnie, lecz i tak wiemy ze to jest bez szans. Obronę to mamy powolną jak krowy, dlatego rozruszałbym boki, aby były na maksa szybkie i zwinne a w środek wprowadził ogromne doświadczenie i spokój.
Precz z lisami typu Polanski czy inni, jak ich widzę na boisku to mnie obrzydzenie bierze. My się śmiejemy z Niemców ze u nich polak, polakiem, Turka pogania a u nas co jest?
Wróć Polsko, wróć orzełku :!:
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kuchcik, dlaczego dałbyś szanse Obraniakowi? Jak dla mnie to on w ostatnich meczach gra mega padake, dlatego ja bym mu podziękował. No chyba że tłumaczysz się brakiem na tej pozycji, bo wiadomo jak gra Peszko ;)
 
M 0

maciek9242

Użytkownik
Mój skład
........................Boruc............................
Piszczek..Żewłakow...Głowacki...Wawrzyniak
..............Dudka.........Murawski.................
Kuba.............................................Peszko
......................Mierzejewski......................
......................Lewandowski.....................
Rezerwa:
Bramkarze : Szczęsny, Fabiański
Obrońcy : Wojtkowiak, Wołakiewicz, Celeban, Sadlok, (Jędrzejczyk, Perquis, Komorowski, Brożek)
Pomocnicy : Rybus, Matuszczyk, Majewski, Obraniak, Możdzeń, Sobota, Grosicki, Wilk
Napastnicy : Jeleń, Sobiech, Brożek
Boruc wedlug mnie najlepszy polski bramkarz na dzien dzisiejszy, Szczesny jest dobry ale mysle ze na Euro przyda się doświadczenie Boruca z MŚ 2006 i Euro 2008, Piszczka nie musze rekomendować, Żewłakow najlepszy polski stoper, szkoda że Smuda go skreślił wiedząc o tym że mamy problemy na tej pozycji, jego wielkie doświadczenie na pewno by się przydało a w parze z Głowackim tworzą dobrą defensywe. Wawrzyniak najsłabsze ogniwo w naszej defensywie ale wierze w niego i mam jakoś do niego przekonanie. Błaszczykowski pewniak, Dudka i Murawski według mnei idealnie zabezpieczają tyły, Peszko zawsze widoczny na boisku, ma wielkie serce do gry i mam nadzieje że się w końcu przełamie co do wykorzystywania sytuacji, Mierzejewski ma bardzo dobre ostatnie, prostopadłe podania dlatego widze go za plecami Lewego którego klasy nie będe opisywać. Krótko o rezerwie, mam dużo obrońców których szkoda że Smuda wszystkich nie sprawdził. Jakies pytania, wątpliwości? Ktoś sie ze mna nie zgadza co do jakiejś decyzji? Zapraszam do dyskusji ????
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Szczęsny
Piszczek Dudka Wasilewski Boenish
Polanski
Murawski Mierzejewski
Błaszczykowski Grosicki
Lewandowski
Ławka:
Bramkarze: Tytoń Fabiański
Obrońcy Żewlakow Perquis Celeban Komorowski Wawrzyniak
Pomoc: Kazimierczak ( naprawde jak Kazio wroci do swojej formy to uwazam ze najlepszy defensywny pomocnik ), Obraniak Peszko Rybus Matuszczyk
Atak: Brożek Jeleń
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Bramkarz : Artur Boruc
Obrońcy : Łukasz Piszczek, Michał Żewłakow, Marcin Wasilewski, Piotr Brożek
Pomocnicy : Kuba Błaszczykowski, Radosław Sobolewski, Dariusz Dudka, Adrian Mierzejewski, Kamil Grosicki
Napastnicy : Robert Lewandowski
W moim mniemaniu jest to kadra, która mogłaby powalczyć na Euro 2012. Nie jest to zbieranina farbowanych lisów, którzy zostali wzięci tylko i wyłącznie na potrzeby Euro 2012 jak robi to Franciszek Smuda. W tej podstawowej jedenastce nie ma ani jednego takiego piłkarza, który plami honor reprezentacji Polski.
Jednocześnie jest to kadra, która ma mocne i bojowe charaktery, która potrafi powiedzieć co myśli na dany temat i twardo stąpa po ziemi. Kapitanem w mojej drużynie byłby Michał Żewłakow, który ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu drużyny jako kapitan. Mocne charaktery w drużynie to również Radosław Sobolewski, Marcin Wasilewski i Artur Boruc. Uważam, że ta kadra mogłaby doskonale się dogadać i osiągnąć na prawdę dobry wynik na tym turnieju.
Oczywiście założyłem, że Sobolewski wraca do kadry, jest to zdecydowanie najlepszy defensywny pomocnik w Polsce, który występowałby razem na tej samej pozycji z Dariuszem Dudką, a za kreowanie gry odpowiedzialny byłby Adrian Mierzejewski, który byłby za plecami Roberta Lewandowskiego. Na skrzydłach Kuba Błaszczykowski, który swoją grą stara się również wykreować grę reprezentacji, a na drugim skrzydle występuje Kamil Grosicki, który bije na głowę Sławomira Peszko, który jest tzw. jeźdźcem bez głowy, który dostaje wiele niepotrzebnych kartek, za bezmyślne faule. Zresztą w samym aspekcie gry Grosicki jest o wiele lepszy niż Peszko widać to w ligach w których grają, gdzie Peszko jest cieniem gracza, a Grosicki jest jednym z najlepszych pomocników w lidze. Najgorszy wybór to lewa strona obrony reprezentacji - ale tutaj widzę właśnie Piotrka Brożka, który potrafi w bardzo dobry sposób pociągnąć grę do przodu.
 
M 0

maciek9242

Użytkownik
........................Boruc............................
Piszczek..Żewłakow...Głowacki...Wawrzyniak
..............Dudka.........Murawski.................
Kuba.............................................Peszko
......................Mierzejewski......................
......................Lewandowski.....................
Rezerwa:
Bramkarze : Szczęsny, Fabiański
Obrońcy : Wojtkowiak, Wołakiewicz, Celeban, Sadlok, (Jędrzejczyk, Perquis, Komorowski, Brożek)
Pomocnicy : Rybus, Matuszczyk, Majewski, Obraniak, Możdzeń, Sobota, Grosicki, Wilk
Napastnicy : Jeleń, Sobiech, Brożek
Boruc wedlug mnie najlepszy polski bramkarz na dzien dzisiejszy, Szczesny jest dobry ale mysle ze na Euro przyda się doświadczenie Boruca z MŚ 2006 i Euro 2008, Piszczka nie musze rekomendować, Żewłakow najlepszy polski stoper, szkoda że Smuda go skreślił wiedząc o tym że mamy problemy na tej pozycji, jego wielkie doświadczenie na pewno by się przydało a w parze z Głowackim tworzą dobrą defensywe. Wawrzyniak najsłabsze ogniwo w naszej defensywie ale wierze w niego i mam jakoś do niego przekonanie. Błaszczykowski pewniak, Dudka i Murawski według mnei idealnie zabezpieczają tyły, Peszko zawsze widoczny na boisku, ma wielkie serce do gry i mam nadzieje że się w końcu przełamie co do wykorzystywania sytuacji, Mierzejewski ma bardzo dobre ostatnie, prostopadłe podania dlatego widze go za plecami Lewego którego klasy nie będe opisywać. Krótko o rezerwie, mam dużo obrońców których szkoda że Smuda wszystkich nie sprawdził. Jakies pytania, wątpliwości? Ktoś sie ze mna nie zgadza co do jakiejś decyzji? Zapraszam do dyskusji ????
zapomnialem jeszcze o Wasylu ;) nie wiem tylko gdzie go umieścić, czy na środku obrony za Głowackiego, czy na rezerwe
 
M 0

maciek9242

Użytkownik
Bramkarz : Artur Boruc
Obrońcy : Łukasz Piszczek, Michał Żewłakow, Marcin Wasilewski, Piotr Brożek
Pomocnicy : Kuba Błaszczykowski, Radosław Sobolewski, Dariusz Dudka, Adrian Mierzejewski, Kamil Grosicki
Napastnicy : Robert Lewandowski
W moim mniemaniu jest to kadra, która mogłaby powalczyć na Euro 2012. Nie jest to zbieranina farbowanych lisów, którzy zostali wzięci tylko i wyłącznie na potrzeby Euro 2012 jak robi to Franciszek Smuda. W tej podstawowej jedenastce nie ma ani jednego takiego piłkarza, który plami honor reprezentacji Polski.
Jednocześnie jest to kadra, która ma mocne i bojowe charaktery, która potrafi powiedzieć co myśli na dany temat i twardo stąpa po ziemi. Kapitanem w mojej drużynie byłby Michał Żewłakow, który ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu drużyny jako kapitan. Mocne charaktery w drużynie to również Radosław Sobolewski, Marcin Wasilewski i Artur Boruc. Uważam, że ta kadra mogłaby doskonale się dogadać i osiągnąć na prawdę dobry wynik na tym turnieju.
Oczywiście założyłem, że Sobolewski wraca do kadry, jest to zdecydowanie najlepszy defensywny pomocnik w Polsce, który występowałby razem na tej samej pozycji z Dariuszem Dudką, a za kreowanie gry odpowiedzialny byłby Adrian Mierzejewski, który byłby za plecami Roberta Lewandowskiego. Na skrzydłach Kuba Błaszczykowski, który swoją grą stara się również wykreować grę reprezentacji, a na drugim skrzydle występuje Kamil Grosicki, który bije na głowę Sławomira Peszko, który jest tzw. jeźdźcem bez głowy, który dostaje wiele niepotrzebnych kartek, za bezmyślne faule. Zresztą w samym aspekcie gry Grosicki jest o wiele lepszy niż Peszko widać to w ligach w których grają, gdzie Peszko jest cieniem gracza, a Grosicki jest jednym z najlepszych pomocników w lidze. Najgorszy wybór to lewa strona obrony reprezentacji - ale tutaj widzę właśnie Piotrka Brożka, który potrafi w bardzo dobry sposób pociągnąć grę do przodu.
fajnie widziec Boruca w pierwszym składzie ;) to co pokazał wczoraj w meczu z Milanem - 1 klasa. Lubie Piotrka Brożka, ale niestety nie grając regularnie w Trabzonie, nie widziałbym go w 1 składzie. Co do Sobolewskiego, moim zdaniem nie jest njlepszym defensywnym pomocnikiem, ale gdyby ktos go namowil do powrotu to byc moze mialby miejsce w pierwszej 11. Co do reszty to mniej wiecej sie pokrywa z moim skladem ;) trzeba to forum podrzucic Smudzie ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Artur Boruc - Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Sebastian Madera, Mariusz Magiera - Kamil Grosicki, Rafał Murawski, Przemysław Kaźmierczak, Adrian Mierzejewski - Robert Lewandowski - Ireneusz Jeleń.

Mam pytanie co widzicie w Ludo Obraniaku?
 
Do góry Bottom