>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moja najwieksza wygrana 5tys:] za 2zł

Status
Zamknięty.
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Ja tez mam sie czym pochwalic:] Moj kupon ) W poniedzilek mi zostal jeden mecz Setubal-Porto X2 mialem juz pewnie 5tys w kieszeni ale wolalem sie zabezpieczyc i postawic pare kuponików na zabnkowanie pewnej wygranej:] 700zł na Setubal




 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Kurs 3126 naprawde robi wrazenie...
Jakbys postawil wtedy ze 100 zl to pewnie juz lezalbys na jakiejs plazy i popijal drinka w towarzystwie pieknych pan :mrgreen:
Gdybym......... Gdybym puscil goły wynik na Porto i te gołe remisy czyli Hereven-Feneyord i Waalwijk-Arnhem to ..... bym mial za te 2 zł juz 50 tys ale ... ale nie puścilem i trzeba sie cieszyc z tego co sie ma :] te zdobre ????
 
D 0

dawid

Użytkownik
Hehehee moja największa wygrana to 88 zł.I tak fuksem ponieważ miałem mecz Hajduk-dynamo zagrzeb i miałem 1 na hajduk a babka sie pomyliła i dała 2 a mój ojciec tego nei zauważył i zostało to tak hehe.Jak przyszedł do dom to nie źle go zjechałem i ta babke też ???? hehe
 
M 0

m3losh

Użytkownik
Hubert napisz proszę jak zareagował taki pracownik w danym buku że wygrałeś 5000 zł za 2 zł ? Od razu na stolik dostałeś gotówkę ? Czy jak to sie odbywa ? :mrgreen:

A Ty virusman masz jakies dane z takiego kuponu ? Jakie mecze ? Jaki zakład ? Jakie kursy ?
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Poszedlem tuz po otwarciu do buka zajrzalem w okienko i sie spytalem czy maja do odbioru 5064zł panie przeliczyly mialy okolo 4 tys powiedzilay zebym przyszedl za godzine przyjechalem za godzine juz lezala odliczona kupka ktora tylko przy mnie przeliczyla dala pozniej sama spozadzala jakis protokoj i tyle a ja stalem u buka i puszczalem kolejny kuponik
 
D 0

drogba

Użytkownik
ja najwiecej za 2 zł wygralem 155 ale zadzaly sie tez inne z 6 razy po 80 2 razy po 60 z 5 razy po 50 z 14 ok 40 i parenascie od 20 w doł przez 4 lata
 
M 0

m3losh

Użytkownik
Ja muszę powiedzieć że zaczynam grać opcją pojedyńczą. Np jeden mecz z kursem 1.80 za 100 zł - jak wejdzie mam na czysto 180 zł ! Aha, i zaznaczam że gram przez neta bo np w Toto-mixie wyszło by mi bardzo mało. Bo naprawdę czasem zbyt dużo nerwów mnie bierze jak postawie na kuponie z 7 spotkań za jakieś tam 2 zł a nie wchodzi tylko jeden... Moim takim pechem zawsze na takich kuponach to jest właśnie że nie wchodzi 1 mecz góra 2. A tak skupiam się na jednym spotkaniu i typuje jeden meczyk z godnym kursem i go staram się puszczać...
 
M 0

m3losh

Użytkownik
Hubert tak pojsc tez po 5 kola do buka to strach troche... Albo jak by Pani powiedziala Pan zostawi kupon i przyjedzie za godzine ???? Oddal bys ? Niby to jedyny dowod... :p
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
ja jeszcze nidy nic wielkiego za taka sume ale moj brat (15lat) za 2zł wygral 500 i za 4zl potem wygral 100zł



btw to byl jego pierwszy kupon &lt;fart&gt; ale potem juz przegral lacznie na kuponach 100zl i przestal grac
 
W 0

wojtek80

Użytkownik
a ja najwyższą wygraną miałem za 50zł, na dokładny wynik meczu który z bratem w TV oglądałem ???? Wygrana wyniosła blisko 1800 zł. Postawiłem po 4 piwkach, bo na trzeźwo bym się nie odważył.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W roku 2005 we wrześniu głośno było o zakładzie pewnego Baska wniesionym w hiszpańskim oddziale Sportingbet. Ów Bask postawił zakład Akumulator za 1 EUR na 10 meczów lig hiszpańskich w bardzo dziwnych typach (dużo remisów). Efekt? wygrał 173 000 EUR w jeden wieczór.
Jakiś jasnowidz chyba to obstawił. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom