>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moje grubasy

dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Werder-Bayern
Typ:2
Kurs:1.41
Bukmacher:Unibet
Stawka: 3j.

Myślę,że nie ma się co głębiej zastanawiać nad tym typem.Każdy,kto interesuje się Bundesligą,zna sytuację obu drużyn,pominę więc analizę.W tym temacie,jak wskazuje tytuł,będę podawać swoje grubasy,czyli zdarzenia grane grubo.Grubasy z konieczności stawiam w niemieckich ziemniakach,bo w większości internetowych zdrowo mnie pocięli,choć tam,na ironię,wcale nie grałem grubo.Unibet jakoś jeszcze na szczęście mnie oszczędził i umieściłem w nim jedną jednostkę,pozostałe dwie w ziemniakach.Nie wymieniam ich nazw,bo może to niezgodne z regulaminem,w każdym razie u tego największego kurs wynosi tylko 1.37,u innego 1.45.Lichawo,fakt,ale brak tam azjanów.
Z reguły gram średnio 2 do 4 grubasów w miesiącu,a przy braku okazji - nic,więc temat będzie ubogi,za to,mam nadzieję,kieszeń pełna...
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Podsumowanie 1-szego grubasa:
Wynik:1:2✅
Wygrana 1,2j.Przekroczony minimalny miesięczny limit (jedna jednostka) o 200 euro.
Następny grubas nie wiem kiedy,może w tym miesiącu już nie,zależy od okazji.Na razie nic nie widzę na horyzoncie.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
A jednak coś się pojawiło na widnokręgu!Trzymałem się żelaznej zasady omijania szerokim łukiem polskich ziemniaków.Dziś tę zasadę złamałem.Ale typ wydał mi się w miarę pewny:
Skoki narciarskie
3 Polaków w TOP 10
TYP: NIE
Kurs:1.40
Stawka: 0,25j
(1000zł.)
STS
Nie jest to zatem pełny grubas,ale na skoki nie zaryzykuję wyższej kwoty.Stoch,Żyła i potem już nic.Kubacki znowu lata w kosmos,zamiast w dal,nie widzę go w 10-ce.
Kurs spadł do 1.30.Chyba sporo ludzi to gra.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Wahałem się,jednak decyzja zapadła.Zaryzykowałem półgrubasa:
Tottenham - Southampton
TYP:Tottenham ponad 1,5 bramki
Kurs: 1,37
Stawka:0,5j.
(500euro)
Zagrane wczoraj w niemieckich ziemniakach.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Ostatnie zwycięstwo w lidze ponad miesiąc temu,a tak kiedyś lubiłem ten zespół! Trzymając się sposobu zaryzykowałem pół basa(500euro):
Manchester- Fulham 1
Kurs 1.3
Stawka:0,5j.

Niemieckie buki.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Rozliczenie:
MU-Fulham:4:1✅
Wygrana:0,15j.(150euro)
Norma miesięczna(4typy)wypełniona.
Ogólna wygrana:1535euro i 235zł.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Po miesięcznej przerwie,w której wydałem większość z grudniowych wygranych na poszerzenie kolekcji sprzętu astronomicznego,pora powrócić na ring,chociaż jakoś nieszczególnie mi się chce ???? .Typ poniżej większość odstraszy,bo wydaje się nierozsądny,ale opiera się no mojej metodologii gry.Stawka ćwierćgrubasowa,czyli mizerna.
Betis - Real Madryt
Real Madryt over 1,5
Kurs:1,78

Stawka:0,25j. (250 euro)
Kilka buków internetowych
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Nie trzymam się twardo zasady obchodzenia łukiem polskich ziemniaków,ale znowu zdarzenie wydało mi się wielce prawdopodobne:
Daniel Huber-Piotr Żyła 1
Kurs:1.60
(po odliczeniu haniebnego podatku:1.41)
Totolotek.pl
Stawka:0,25j.(1000zł.)
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Wczoraj lepszy w obu seriach treningowych i kwalifikacjach,ale zawody przegrał oddając w pierwszej serii z powodu złych warunków najkrótszy swój skok tego dnia.Dziś powinien się poprawić.
Johansson - Kobayashi R. 1
Kurs: 1.65
Unibet
Stawka:2j.
 
Do góry Bottom