>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moje Typy z Piłki Nożnej ;)

wal 32

wal

Użytkownik
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk TYP X2 @ 1,42✅
Legia Warszawa -Podbeskidzia B-B TYP 1 @ 1,36✅
AKO-1,93
✅
Na początek dwa typy z naszej ekstraklasy. Myslę że Lechia przyjechała do Chorzowa nastawiona tylko i wyłącznie na zwyciestwo ale ja wole zagrać bezpiecznie, jeżeli chodzi o piłkarzy jakich posiada Lechia i Ruch to wiadomo że Lechia wygląda lepiej. Oczywiscie że same nazwiska nie graja w piłkę ;) Z małych ciekawostek co do meczu dzisiaj ma zagrać Friesenbichler a z drugiej strony zabraknie najlepszego strzelca Ruchy Kuswika.
Jeżeli chodzi o Legię, ostatnio Berg szachował składem w ekstraklasie bo niby chciał oszczędzać swoje najwieksze &quot; gwiazdki &quot; wiadomo jak to sie skonczyło ;) LE już nie ma i teraz mam nadzieją że skupią sie nad grą na swoim podwórku. Wydaję mi sie że jak Legia nie zdobędzie 3 pkt w tym meczu to cierpliwość kibiców legi sie skończy... Berg jak i piłkarze bedą mieć z nimi &quot;problemy&quot; ;) Jak dla mnie zespół podbeskidzia to sredniak naszej ligi, walczą, zostawiają dużo serca na placu ale czasami to za mało ;)
 
wal 32

wal

Użytkownik
Kilka Typów na Jutro ????
Chievo-Milan TYP X2 @ 1,4 Bet365✅
Milan to zespół z aspiracjami na europejskie puchary wiec nie mogą tracić punktów z takimi zespołami ;) Patrząc na składy w jakich wyjdą jutro oba zespoły...bardziej przekonuje mnie milan ;)
Borussia-Schalke TYP X2 2,62 Bet365⛔
Myslę że warto zaryzykowac i pograć ten typ po takim kursie...borussia może i jest w dobrej formie ostatnio ale przecież schalke to nie są znowu takie &quot;ogórki&quot; żeby postawić ich na straconej pozycji przed meczem ;) Wiadomo że to są małe derby, a derby rzadzą sie swoimi prawami ;) W borussi moją nie zagrać ze znanych postaci Piszczek i Papastathopoulosa, a w schalke Matipa i Uchida ( wraca Aogo ) ;)
Lile-Lyon TYP X2 @ 1,44 Bet365⛔
Manchester Utd-Sunderland TYP 1 @ 1,36 Bet 365✅
Szachtar-Vorskla TYP 1 @ 1,30 Bet 365✅

GKS Bełchatów-Wisła Kraków TYP X2 @ 1,40 Bet 365
 
wal 32

wal

Użytkownik
Szczakowianka Jaworzno-KS Spójnia Landek TYP X2 @ 1,61 Bet364⛔
Szczakowianka to zespół grający w 4 lidze grupie slaskiej II, po pierwszej rundzie zajmuje 9 miejsce...Spójnia jest liderem ligi okregowej-bielsko biała...grali trzy sparingi z zespołami ktore na codzien wystepują w tej samej grupie co szczakowianka i trzy razy potrafili zremisować, grali tez z 3 ligowym BKS B-B i przegrali 2-1 ( ja zwróciłem uwagę na to że potrwfili strzelić nawet jedna bramkę solidnej ekipie z 3 ligi) ;) Wiadomo że mecz meczowi nie jest równy, ale wolę zaryzykować i zagrać z podpórką na teoretycznie słabszego rywala w tym pojedynku ;)
 
wal 32

wal

Użytkownik
3 Liga Polska-grupa: podlasko-warmińsko-mazurska 7.03.2015 godz.13:00
Warmia Gajewo - Drwęca Nowe Miasteczko Lubawski TYP 2 @1,50 STS

I liga Polska
7.03.2015 godz.15:00
Flota Świnoujście-Olimpia Grudziądz TYP 2 @ 2,00 STS
III liga Polska-grupa: pomorsko-zachodniopomorska 7.03.2015 godz. 15:00

Bałtyk Koszalin-GKS Przodkowo TYP X2 @ 1.54 STS

III liga Polska-grupa: pomorsko-zachodniopomorska 7.03.2015 godz. 13:00
Drawa Drawsko Pomorskie-Gwardia Koszalin TYP 2 @2.00 STS
 
Do góry Bottom