>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Moneybooker - potrzebna pomoc !

D 0

dany981

Użytkownik
Witam,

Swoja przygode z internetowym bukmacherem rozpocząłem w czerwcu. Gram u Bet365 i uzywam platnosci poprzez moneybookers. Moja pierwsza wyplata przebiegla prawidlowo. Wyplacilem 40 zl z bet 365 nastepnie po pobraniu prowizji 32,71 wpłynelo na konto bankowe. Okolo tydzien temu wyplacilem kolejne 40 zl z bet 365 do Mb, lecz przy probie wyplaty pojawil sie komunikat zwiazany z weryfikacja konta. Poprosilem o list weryfikacyjny. List zostal wyslany 12 lipca a do dzisiaj go nie ma. Tutaj wlasnie potrzebuje waszej pomocy co zrobic. Czekac na list? Jest szansa ze jeszcze przyjdzie? czy moze bawic sie z tymi skanami dowodu osobistego?

Nie moge zweryfikowac swojego konta przez karte kredytowa i przez bank poniewaz te opcje sa odrzucane z niewyjasnionych dla mnie powodow. ????

Prosze o wasze najlepsze i najszybsze pomysl zwiazane z weryfikacja konta w MB.

Z gory dziekuje !
 
D 0

dany981

Użytkownik
No nic czekam jeszcze caly nastepny tydzien i chyba trzeba bedzie wyslac skany. Arti wiesz jaki jest kontak z polskim supportem w MB?
 
A 2

arti1985

Użytkownik
zaloguj sie na swoje konto nastepnie kliknij
kontakt
nastepnie
Centrum wiadomosci
nastepnie
wybierz na jaki temat chcesz do nich napisac...
wyslij to i...
czekaj na odpowiedz (2-3 dni)
 
D 0

dany981

Użytkownik
W ktorym miejscu jest zakladka centrum wiadomosci? Ja tam tylko widze centrum obslugi klienta i po kliknieciu na to sa rozne tematy i niegdzie nie widze tam jakiegokolwiek maila czy innego kontaktu oporcz numeru telefonu.


Mam jeszcze jedno pytanie. Chcąc wysłac pieniazki na swoje konto w MB z konta bankowego do ktorego mam dostaep i ktorego jestem wlascicielem w nazwie odbiorcy rachunku musze podawac dokladny adres MB czy wystraczy jesli podalem tylko numer rachunku odbiorcy(mb) i w tytule przelewu swoje ID?
 
Do góry Bottom