>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

moneybookers kilka pytań

M 0

m4rian

Użytkownik
1. Czy aby aktywować konto mb muszę coś załatwiać w banku?
2. Czy muszę już posiadać PIN, KARTE ITD (konto juz istnieje, ale nie mam karty jeszcze i pinu)
3. Czy jak chce komuś wysłać pieniądze to są one wysyłane na moje konto bankowe i mogę je wypłacić w bankomacie?
4. Jeśli chce komuś wpłacić pieniądze przez MB to pojawią się na jego koncie w banku?

Ogólnie wyjaśnijcie bo nie wiem na czym to polega, ale napiszcie WŁASNYMI SŁOWAMI bo tam na MB w faq pisze tak niezrozumiałym jezykiem... ;) Bardzo prosze pomożcie, pozdrawiam.
 
typper 2

typper

Użytkownik
1. NIE
2. Starczy konto w banku - dzięki temu wpłacisz kasę na MB
3. Nie bardzo rozumiem to pytanie;]
4. Jak wyślesz na jego konto to tak.
MB to nic innego jak zwyczajny portfel pieniężny, tyle, że w necie. Dzięki niemu nie masz prowizji przy wpłatach/wypłatach do bukmacherów (przynajmniej tych sprawdzonych) i kasa jest zdecydowanie szybciej na MB niż koncie bankowym.
 
M 0

m4rian

Użytkownik
Czyli poprostu jest to coś podobnego do konta np w bah czyli, wpłacam kase, gromadze ( wpływają mi od różnych ludzi itd ) i powiedzmy że nazbiera mi się tam 300 zł chce je wyjąć i daje im &quot;polecenie&quot; a oni przezucaja je na moje konto bankowe i wtedy moge z banku odebrać moje &quot;fizyczne pieniądze&quot; ?
EDIT: Czy przy trankakcjach poprzez MB musze za coś płacić ?
 
typper 2

typper

Użytkownik
Tak - do pierwszej części tekstu. Dajesz polecenie, oni przelewają na konto i może odbierać kasę. Z tym, że nie jest to konto w bah, bo z baha nie przelejesz bezpośrednio np. do Pinnacle czy innego buka, a z MB tak.
Przy wypłatach na konto jest stała opłaca - 3 lub 6zł. I przy wpłacie z konta bankowego na MB też coś pobierają, ale nie jest to duża kwota. Przy wpłatach/wypłatach do buków nie ma prowizji (ja przynajmniej takiej nie spotkałem, a konta mam w 15 bukach), tylko jest minimalna kwota wpłaty i wypłaty (nie wszystkie buki to mają, ale większość ma). Kwota wpłaty to przeważnie 10-40zł. Wypłaty - różnie.
 
M 0

m4rian

Użytkownik
&quot;Kwota wpłaty to przeważnie 10-40zł. Wypłaty - różnie.&quot;
nierozumiem...
A czy np z mb mogę opłacić domene lub serwer bez wychodzenia z domu ? &quot;Klik i już&quot; ???? Bo do banku troche jednak mam...
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
&quot;Kwota wpłaty to przeważnie 10-40zł. Wypłaty - różnie.&quot;
nierozumiem...

A czy np z mb mogę opłacić domene lub serwer bez wychodzenia z domu ? &quot;Klik i już&quot; ???? Bo do banku troche jednak mam...

możesz ale opłata za przelew do jakiegoś banku to 6zł50gr ...
 
typper 2

typper

Użytkownik
&quot;Kwota wpłaty to przeważnie 10-40zł. Wypłaty - różnie.&quot;
nierozumiem...
A czy np z mb mogę opłacić domene lub serwer bez wychodzenia z domu ? &quot;Klik i już&quot; ???? Bo do banku troche jednak mam...
Jeżeli będziesz chciał z buka wpłacić kasę np. do Unibet to minimalna wpłata to 40zł -&gt; mniej nie będziesz mógł wpłacić.
Podobnie z wypłatą -&gt; np. bwin -&gt; minimalna wypłata to 120zł, czyli mniej nie wypłacisz.
 
V 256

vernix

Użytkownik
to zależy od firmy hostingowej, ale nie słyszałem, aby któraś z firm oferowała płatność via Moneybookers.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
to zależy od firmy hostingowej, ale nie słyszałem, aby któraś z firm oferowała płatność via Moneybookers.

przez mooneybookers można przecież przesyłać kase na konto bankowe ...
 
Do góry Bottom