>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MoneyBookers POMOCY

O 0

oen

Użytkownik
Witam dziś wypłaciłem 60 zł z mojego konta na konto MB , kasa jest daje &quot;wypłać pieniądze&quot; i tu zaczynają się schody.
Wybieram cel : Konto bankowe dalej NRB (Numer Rozliczeniowy Banku):
Co mam tu wpisać znalazłem że do PKO BP do jastrzębia jest
Numer rozliczeniowy: 10202472 to wpisuje ten numer przechodze dalej a tam dwa podpunkty :
-POWSZECHNA KASA OSZCZEDNOSCI BANK POLSKI SA SZCZECIN
- Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SA
CO to ma być ja nie mieszkam w szczecinie ? co mam zaznaczyć i na dole pisze jeszcze :
Proszę wprowadzić dane dotyczące konta::
Numer konta:to wpisuje swoj numer a tam mi blad wyskakuje ze mam wpisać litery ..
O co tu chodzi pomoże mi ktoś?
 
O 0

oen

Użytkownik
Transakcja nie powiodła się
Próba obciążenia karty kredytowej/debetowej opłatą transakcyjną nie powiodła się.


  • Transaction ID: 357757309
  • Najczęstsze przyczyny oraz / lub porady:
    • Transakcja odrzucona przez bank. Aby poznać przyczynę odrzucenia transakcji i wyjaśnić tę kwestię zalecamy skontaktować się bezpośrednio z bankiem.
    • Przekazano nieprawidłowe dane karty kredytowej/debetowej. Zalecamy ponownie sprawdzić dane karty wprowadzone w systemie.

  • UWAGA: To jest druga nieudana wpłata kartą kredytową/debetową w ciągu ostatnich 24 godzin. W przypadku 3 nieudanej wpłaty kartą kredytową/debetową w ciągu 24 godzin, możliwość kolejnej wpłaty kartą kredytową/debetową zostanie zablokowana na 24 godziny.


Co mam zrobic jak mi wyskoczyło takie coś
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Takie akcje często odchodzą z kartami Visa Electron, na które wbrew nazwie większość banków nakłada sporo ograniczeń. Przoduje chyba w tym mBank i nie da się nic zrobić. Jeśli jednak masz inną kartę, to pisz.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mbank też ma inne ograniczenia. Znajoma chciała zrobić rezerwacje biletu lotniczego, ale w opcjach miała ustawione, że przez internet mogła robić transakcje na nie więcej niż 200pln. Zobacz czy nie masz takiego limitu.
Tak samo jak poprzednik napisał, sa karty, którymi nie da się dokonywać transakcji przez internet.
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
W mbanku można zmienić ten limit na transakcje internetowe, wystarczy zadzwonić do mBanku i poprosić o ustawienie tego. I normalnie można wtedy z karty VISA ELECTRON korzystać w internecie.
 
Do góry Bottom