>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - problem z wyplata

R 0

rododendron

Użytkownik
Witam, mam konto w moneybookers juz od jakiegos czasu, konto mialem juz dawno zweryfikowane (przyszedl mi list do domu z kodem) i potem normalnie kase stamtad wyplacalem. Ale teraz niestety nie moge wyplacic, znow wymagaja jakies weryfikacji ????


Wymagana jest weryfikacja tożsamości!

Niestety nie możemy zweryfikować danych tego profilu z niezależnym źródlem informacji. W świetle brytyjskich przepisów przeciwdziałajacym praniu brudnych pieniędzy jesteśmy zobowiązani do zażadania dodatkowego dowodu tożsamości przed przystąpieniem do realizacji Państwa pierwszej wypłaty.

Oferujemy nastepujące szybkie i łatwe opcje:

Opcja 1: Obciążyć kwotą wypłaty Pana/Pani kartę kredytową/debetową (natychmiast)
Państwa karta zostanie obciążona opłatą za wypłatę (przy jednoczesnym podniesieniu kwoty wypłaty). Państwa konto Moneybookers nie zostanie w tym przypadku obciążone.

Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych)
Platność zostanie zrealizowana poprzez Państwa konto bankowe. W polu adnotacji tej płatności znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie internetowej.

Przepraszamy za zaistniale niedogodności. Mamy nadzieję na zrozumienie, ale są to środki nadrzedne i zgodne z przepisami prawa przeciwdziałającego praniu brudnych pieniędzy. W ten sposób chcemy zapewnić bezpieczeństwo Pana/i konta Moneybookers.



Mieliscie tak moze? Co mam zrobic? Bede bardzo wdzieczny za pomoc
 
G 46

ghs

Użytkownik
Czego nie rozumiesz? W mailu masz wszystko napisane. Do tego sprawa na forum była poruszana wielokrotnie.
 
R 0

rododendron

Użytkownik
Jesli wybieram opcje 2 to jesli dobrze rozumiem mam wyplacic jakas kwote z konta moneybookers i w polu adnotacji tej płatności znajde kod weryfikacyjny. Tylko problem w tym ze nie moge wyplacic bo musze podac ten kod wiec skad ja mam go wziac?
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Jesli wybieram opcje 2 to jesli dobrze rozumiem mam wyplacic jakas kwote z konta moneybookers i w polu adnotacji tej płatności znajde kod weryfikacyjny. Tylko problem w tym ze nie moge wyplacic bo musze podac ten kod wiec skad ja mam go wziac?
Nie w każdym banku to działa, np. w mbanku ten kod nie jest widoczny.
 
Do góry Bottom