>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MoneyBookers - Problem

baros 12,4K

baros

Użytkownik
Mam Problem z MoneyBookers, a mianowicie:
Mam na oncie troche kasy i napisali zablokowali mi mozliwosc wysylania pieniędzy i jakichkolwiek transakcji. Kazali mi Wyslac:
Aby Pana konto znow moglo byc w pelni aktywne, uprzejmie prosimy o przeslanie:
1.kolorowego skanu o wysokiej rozdzielczosci obydwu stron Pani dokumentu tozsamosci (dowod osobisty, prawo jazdy lub paszport)
2.kolorowego skanu dokumentu, potwierdzajacego Pana adres zamieszkania, podany w profilu Moneybookers (na przyklad rachunek za prad, telefon czy wyciag z konta bankowego). Wazne, aby dokument ten spelnial nizej wymienione kryteria i zawieral niezbedne informacje:
-dokument papierowy (nie zas otrzymany droga elektroniczna)
-dokument wydany nie wczesniej niz w przeciagu ostatnich trzech miesiecy - widoczna data
-widoczne Pana imie i nazwisko oraz adres zamieszkania
-dokument otrzymany droga pocztowa na Pana adres
3.Infomracji, dotyczacych tego do jakich celow wykorzystuje Pan swoje konto Moneybookers, oraz za jakie towary/uslugi otrzymuje Pan srodki od innych uzytkownikow oraz je do nich wysyla.
I nie wiem po co Im to jest Potrzebne? Co im odpisać na trzeci punkt?
Miał ktoś już z was kiedyś taki problem ??
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Ad 3. Napisz dlaczego otrzymałeś płatność - przecież ktoś Ci nie przelewał bez powodu ;) Coś mogłeś sprzedać znajomemu, są aukcje - a może ktoś Ci coś pożyczył .. nie wiem. Nie widzę problemu w tym punkcie o ile w rzeczywistości nie przelewałeś &quot;sam sobie&quot; ;)
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
napisałem im wszystko i kazali mi czekać... Czekam trzy dni... napisałem dwa meile za zapytaniem ile czasu mogę się spodziewać na odpowiedź i nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.
I teraz mam Pytanie, a mianowicie:
Czy Mogą mi zablokować konto bezpodstawnie nie oddając mi moich środków na koncie ?? Czy mają takie prawo ??
Ile mogę czekać na odpowiedź co w związku z moim kontem ??
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Teoretycznie mogą - w imię walki &quot;z praniem brudnych pieniędzy&quot; - ale pamiętam wiele przypadków - z różnych for a także z doświadczenie wielu znajomych - to zwykle kończyło się jakąś opłatą, wypłaceniem na konto reszty środków i zamknięciem MB. Myślę, że na 96,5 % otrzymasz swoje pieniądze.
 
Do góry Bottom