>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Moneybookers
Jest to wysmienita rzecz dla graczy ktorzy czesto wpłacają i wypłacają pieniądze miedzy bukami . Wpłata przez moneybookers pieniedzy do buków zamuje kilkanascie sekund. Jest idealna rzecza do wyłapywania najlepszych kursów danego dnia z róznych buków . WIelki poztyw to to ze oposiada wersje spolszczona!!!Zapraszam
 
N 31

nazz

Użytkownik
Moneybookers to bank czy jakaś organizacja finansowa czy może jeszcze coś innego? Pytam, bo międzynarodowe przelewy bankowe są drogie, więc szukam alternatywnej metody na przesłanie ok. 500zł z Anglii do Polski. Wielkie dzięki za ewentualne wskazówki.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
No to oczywiste że możesz .Tylko najpierw spradź czy w buku w którym grasz jest opcja wypłacania kasy na moneybookers
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Jesli ktos chce sie wymienic na bon od bahu niech napisze do mnie na priv odstapie mu 3 bonydo bah-u wzamian za przelanie na moje konto w moneybookers 10 zl
 
P 0

poznan2

Użytkownik
chce wplacić kase na MB jaka jest minimalna wpłata ?? jak wypelnić przekaz pocztowy ??
ja wypełnialem tak i mi poszło wszystko ładniepo 3 dniach kasa była na koncie
Nazwa odbiorcy: tu wpisujemy imie i nazwisko osoby zarejestrowanej na moneybookers
Nr.rachunku: wpisujemy26 cyfowy kod
Nazwa zleceniodawcy: tak samo jak w &quot;nazwa odbiorcy&quot; te same dane
tytułem: wpisujemy swoj id z moneybookers
i to wszystko ja tak zrobilem i doszło ????
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
Mi się wydaje, że bardziej sie opłaca od razu przekazem pocztowym na konto bukmachera. Bo to dla mnie bez róźnicy czy będę miał w mb czy na koncie u bukmachera. A prowizja 1,8 ojro to troche dużo.


A jak wypłacam z mb do bukmachera to też jest ta prowizja 1,8 ojro???????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Oswiadczam ze Moneybookers jest OK dzis doszla mi kolejna wplata na MB wpłacałem przez poczte :wink: kilkanascie razy i wszystko dochodziło w ciagu 3 dni!!!!!!!!
 
E 0

.evolution

Użytkownik
&#39;&#39;Jest to wysmienita rzecz dla graczy ktorzy czesto wpłacają i wypłacają pieniądze miedzy bukami&#39;&#39;
Ta &#39;&#39;rzecz&#39;&#39; chyba sie przyda tylko do tego. Bo jakie korzysci z tego sa ? Skoro zeby przelac kase do mbanku bede musial czekac z 3 dni i w druga strone to samo.. Chyba ze sie myle :p
Wole bezposrednio wplacic do buka ???? Jeszcze ten ich straszbny regulamin. Jak bym mial tam wieksza suke to nie zdziwilbym sie jak by zniknela w dziwnych okolicznosciach.
 
B 0

bula_bomst

Użytkownik
Witam !
Interesuje mnie pewna kwestia gram w buku BAW i teraz chcial bym przelac pieniadze na MB lecz zeby to zrobic musza one zostac wplacone z MB do BAW, ja wplacalem innym sposobem pieniadze do BAW i teraz konkretne pytanie. Czy jezeli wplace do BAW jakas sume po przez MB to bede mogl bez problemu od tej pory przelewac na MB z BAW kaske ?! Oraz MB ma pewna ustawe chroniaca ich przed praniem brudnych pieniedzy w sensie takim ze na MB pieniadze nie moga byc wplacane przez os trzecie. Czy ja musze bezposreddnio ze swojego konta bankowego przelac pieniadze na MB czy moze tylko przekazem pocztowym lub przelwem bankowym podajac swoje dane osobowe?!

Pozdrawiam Bula
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Mam jedno pytanie. Mam konto w MB i walute w PLN. I jeżeli chce przelać euro na moje konto, chociaż że mam w PLN to czy MB przemieni mi euro na Pln po danym kursie?? Jeżeli tak czy są pobierane za to prowizje??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom