>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - pytanie

shaker 2

shaker

Użytkownik
masz limity na wysylanie pieniedzy
chyba poczatkowy jest 1000 euro
jezeli przekroczysz ten limit to nie bedziesz mogl wyslac pieniedzy nigdzie przez najblizsze 90 dni - glupie to ale to jest ich zabezpieczenie przeciwko &quot;lewym kontom&quot;
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
zwiekszyc mozna na 3 sposoby
pierwszy to dokonac wplaty na MB poprzez karte kredytowa
2 to wplata na mB z konta bankowego
3 to potwierdzenie adresu ( wysylaja ci kod poczta ktory wpisujesz w koncie mb )
tadam
 
Baqu 792,6K

Baqu

Forum VIP
limit 1000 euro czyli suma wszystkich przelewów np do buka nie może przekroczyć 1000 euro?
chodzi Ci o całkowity limit transakcji ? to suma wszystkich przelewów z MB i do MB na okres ostatnich 90 dni.
 
K 0

kris7777

Użytkownik
aha...czyli jest limit 1000euro na 90 dni.....miałem właśnie wątpliwości. A chodzi mi o to, co do tego obrotu jest wliczane. Czy transfer kasy do buka tez sie w to wlicza. Z tego co rozumiem nie wlicza się (jak sie myle poprawcie). Czyli liczy sie przelew miedzy mb a bankami, tak?
 
L 237

lookash

Użytkownik
aha...czyli jest limit 1000euro na 90 dni.....miałem właśnie wątpliwości. A chodzi mi o to, co do tego obrotu jest wliczane. Czy transfer kasy do buka tez sie w to wlicza. Z tego co rozumiem nie wlicza się (jak sie myle poprawcie). Czyli liczy sie przelew miedzy mb a bankami, tak?
liczy się sam przelew ????
 
P 0

patryk_1425

Użytkownik
Witam, przepraszam że odgrzebuje stary temat ale nie chce tworzyć nowego. Mam pytanie, jeśli nie zweryfikowałem swojego konto na moneybookers, to czy ktoś może mi na to konto przesłać pieniążki ?
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
A ja mam takie pytanie . Czy z moneybookers mozna wysłać pieniądze na konto bankowe w pare minuta np przelew24 lub cos takiego ??
 
G 0

grege01

Użytkownik
A ja jescze mam pytanko. Mówiono tutaj o weryfikacji konta. Tak więc czy MB automatycznie wysyła jakis list z kodem od razu po rejestracji czy samemu trzeba sie prosic o ten własnie list?
I jescze jedno. Jesli mam konto zarejstrowane na siebie i wysyłam przelew na moje konto bankowe, to co pisze w tym przelewie przychodzącym do mnie. Chodzi mi między innymi o kraj i adres z jakiego został wysłany ten przelew? gdzie MB jest oficjalnie zarejstrowany? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
A ja jescze mam pytanko. Mówiono tutaj o weryfikacji konta. Tak więc czy MB automatycznie wysyła jakis list z kodem od razu po rejestracji czy samemu trzeba sie prosic o ten własnie list?
I jescze jedno. Jesli mam konto zarejstrowane na siebie i wysyłam przelew na moje konto bankowe, to co pisze w tym przelewie przychodzącym do mnie. Chodzi mi między innymi o kraj i adres z jakiego został wysłany ten przelew? gdzie MB jest oficjalnie zarejstrowany? Z góry dzięki za odpowiedź.
List zostaje wysłany tylko na Twoja prośbę. Dane mb w przelewie:

MONEYBOOKERS LIMITED
C3 CAIRNGORM HOUSE,MERIDIAN GATE,
203 MARSH WALL, LONDON E14 9YT, UK
 
G 0

grege01

Użytkownik
I jeszcze jedno pytanie co do rejestracji w Moneybookers. Przy rejestracji w danych osobistych jest okienko do wpisania &quot;Ulica (Prosimy nie
podawać skrytki pocztowej)&quot;. Wystarczy że wpisze tu tylko ulice czy mam wpisac też nr domu i mieszkania?
Bo tam dalej pisze że dane podane przy rejestracji musza się zgadzac z danymi konta bankowego. A w danych konta jest nr domu/mieszkania. Z góry dzięki za odpowiedź ????
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
czy miał ktoś taką sytuacje że pomylił numer id wplacając na MB?.wplata poszla z mojego konta wsyztkie dane elgancko.tylko zle wpisalem id i kasy nie ma a na emaile tez nie odpisuja :/
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
czy miał ktoś taką sytuacje że pomylił numer id wplacając na MB?.wplata poszla z mojego konta wsyztkie dane elgancko.tylko zle wpisalem id i kasy nie ma a na emaile tez nie odpisuja :/
Możesz mieć spory problem. Numer ID to ważna sprawa i zapewne to jest przyczyną tego, że nie masz na koncie pieniędzy. A z moneybookers ciężko się porozumieć. Na meile odpisują rzadko, a czasami zdarza się, że nie odpowiadają wcale.

A ile trwa wypłata z bwina na moneybookers?
Nie wiem jak to jest teraz w Bwinie bo dawno tam nie grałem, ale jest to kwestia kilkunastu godzin oczywiście dni roboczych.
 
Do góry Bottom