>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MoneyBookers pytanie

gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
1.Czy na konto w MB moge wpłacić kase poprzez nasza Poczte Polską ???? ?? dzieki z gory za odp ????

2.Czy moge z konta w MB wysłać kase na konto np kolegi ?? albo kogos innego czy musze na swoje ?? ?? ?? ????
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
co do drugiego pytania powinna byc odpowiedz NIE... nie mozna wypłacic kasy na konto kolegi ... pieniądze mozna wypłaicc tylko na takie dane na jakie jest założone MB ????
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
a wiec zakładając ze teraz nie mam własnego konta bakowego w realnym banku to jaka istnieje możliość wypłacenie pieniędzy które posiadam na MB ??

a i jeszcze jedno jak nie mozna na czyjes konto to dlaczego reklamują sie hasłem &quot;Wyślij pieniądze na cały świat&quot; ?? ????
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
a wiec zakładając ze teraz nie mam własnego konta bakowego w realnym banku to jaka istnieje możliość wypłacenie pieniędzy które posiadam na MB ??

a i jeszcze jedno jak nie mozna na czyjes konto to dlaczego reklamują sie hasłem &quot;Wyślij pieniądze na cały świat&quot; ?? ????
pieniądze mozesz wysyłać na &quot;cały świat&quot; ale z konta MB na konto MB a wypłacic mozesz tylko na konto bankowe z takimi danymi jak masz podane na MB... mozesz takze wyplacic czekiem ale tego nie polecam bo wiem ze sie ludzie skarza na to ???? a tak to nie ma innej możliwosći ????
 
Do góry Bottom