>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

moneybookers wypłata do mbanku

bulwa 0

bulwa

Użytkownik
konto w moneybookers mam już spory okres czasu lecz nigdy go nie używałem .. ostatnio wpłaciłem kasę z mbanku przez mtransfer do moneybookers następnie z moneybookers do bet365. Z buka zleciłem wypłatę 1500zl lecz nie wiem jak wypłacić to na konto do mbanku.. bo gdy wezmę wypłać pieniądze na konto bankowe to przy opcji NRB mogę wpisać tylko 8 cyfr a nie 26 jak to ma NRB. O co więc w tym wszystkim chodzi bo nie rozumiem tego.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
konto w moneybookers mam już spory okres czasu lecz nigdy go nie używałem .. ostatnio wpłaciłem kasę z mbanku przez mtransfer do moneybookers następnie z moneybookers do bet365. Z buka zleciłem wypłatę 1500zl lecz nie wiem jak wypłacić to na konto do mbanku.. bo gdy wezmę wypłać pieniądze na konto bankowe to przy opcji NRB mogę wpisać tylko 8 cyfr a nie 26 jak to ma NRB. O co więc w tym wszystkim chodzi bo nie rozumiem tego.
NRB- numer rozliczeniowy banku to cyfry twojego numeru konta bankowego od 2giej do 10tej
Później jak to wpiszesz,wyskakuje ci okienko,gdzie wpisujesz swój nr konta bankowego
pozdro
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
a jednak utknąłem w martwym punkcie.. wpisałem NRB i numer konta wszystko się zgadza.. tylko teraz jest weryfikacja tożsamości
Weryfikacja tożsamości przez konto bankowe

W celu zweryfikowania konta bankowego, należy wypłacić z konta moneybookers kwotę mniejszą jak PLN 45.00. W polu adnotacji wypłaty otrzyma Pan/Pani kod weryfikacyjny. Oto kod, który należy wprowadzić po otrzymaniu płatności.
Procedura weryfikacji zostanie zakończona w ciągu 3 dni roboczych po pomyślnym wpisaniu kodu weryfikacyjnego status użytkownika zmieni sie na &#39;zweryfikowany&#39;, co umożliwi Panu/Pani swobodnie pobieranie pieniędzy z konta moneybookers jak również Pana/Pani limit transakcji zostanie zwiększony.

i mam wpisać kod weryfikacyjny konta bankowego ale skąd go wziąć :|
jestem zielony z tym moneybookers naprawde
 
L 0

lifanek

Użytkownik
Rozumiem ze wyplacasz z MB na swoje konto bankowe - jak tak czytaj dalej jak nie popraw mnie xD
JAK MASZ CZAS TO NIE ROB TEGO CO ONI PISZA
Pewnie nie dostales listu od MB z kodem do weryfikacji. Tak jak mowie - jesli ci sie nie spieszy, znajdz w opcjach MB zeby Ci wyslali list weryfikacyjny. Przyjdzie do Ciebie do domu zwykla poczta, w srodku bedzie kod ktory wpiszesz w MB i wtedy normalnie sobie wyplacisz.
Jak nie masz czasu to zrob to co oni mowia/
Prosilbym jeszcze kogos o wypowiedz bo moze mi sie cos powalilo, ale wydaje mi sie ze dobrze mowie.
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
no właśnie nie otrzymałem od nich żadnego listu a te ich procedury to dla mnie nowość .. i chyba masz rację w 100% tylko ile to potrwa?

a wypłacam z MB na moje konto bankowe zgadza się
 
L 0

lifanek

Użytkownik
musisz poszukac na stronie MB (tam gdzie adres chyba) opcje zeby dopiero ci wyslali ten list, bo oni z automatu tego nie robia.
List niektorym idzie 3 dni, liczylbym przynajmniej tydzien + nowy rok i te inne pierdoly
Ja juz aktywowalem konto wiec nie wiem gdzie to jest i tak samo nie wiem ile idzie list bo bylem na wakacjach.
Wiem ze ostatnio wpisywalem ten kod z listu i dodawalem konta, karty itp bezproblemowo
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
no już znalazłem tą opcje i w ciągu 24 godzin mają zweryfikować jakoś adres i wysłać mi ten list więc najbezpieczniej będzie jak chyba poczekam na list jak ty mi doradziłeś
później wpisze ten kod z listu i już wszystko będzie ok ?
 
Do góry Bottom