>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

moneybookers zwykli oszusci

damianho91 82

damianho91

Użytkownik
a wiec tak to bylo:
po swietach zlecam wyplate na konto... prosza mnie o dowod wysylam prosza o skany i inne duperele sprawa sie ciagnie do dzis... wkoncu dzis dostaje wiadomosc:

Procedura zamknięcia konta została rozpoczęta, lecz zdeponowane fundusze mogą zostać pobrane. Aby wypłacić pieniądze ze swojego konta, prosimy o przejście do sekcji &quot;Wypłać Pieniądze&quot;.
no i nie moge wyslac do buka tylko na konto ... czyli kolejne dni oczekiwania na kase... no co za zlodziejstwo i w dodatku mi chca zamknac? co to ma byc za samowolka? wszytskie dane o mnie zebrali, skany rachunkow itd a teraz cos takiego. Co z tym zrobic?
 
M 0

mati5000

Użytkownik
Pisz do supportu ich niech wyjaśnią co jest powodem tego, że ci już blokują konto jak wszystko im wysłałeś.
Napisz potem co ci odpiszą.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Pisz do supportu ich niech wyjaśnią co jest powodem tego, że ci już blokują konto jak wszystko im wysłałeś.
Napisz potem co ci odpiszą.
no napisalem ale oni mi co 2 dni odpisuja i to jest mega wkurzajace, potrzebowalem szybko kasy a oni zrobili psikusa... firma ta jest nie powazna, zarzadza tyloma pieniedzmi i kontakt z nimi tak dlugo trwa
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
W czwartek zleciłem wypłatę na moją kartę i mamy środę wieczór i pieniędzy dalej nie ma, i jeszcze za to musiałem zapłacić 6,90.

Nigdy więcej moneybookers.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
panowie wyplacilem dzis srodki z MB do banku wchodze na MB i takie cos:

Państwa konto zostało zamknięte ze względów bezpieczeństwa. Powinniście Państwo otrzymać potwierdzenie tej operacji w emailu od naszego działu ds. bezpieczeństwa. Informujemy, iż jest to decyzja ostateczna i przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

WTF ? Maila nie moge napisac bo zablokowane konto... Oni nic mi nie napisali...

pomocy ...
 
M 0

mati5000

Użytkownik
No, po co blokować? ktoś korzysta z ich usług a oni takie cyrki ;/ aż się boje jak ja będe wpłacał i wypłacał większe kwoty.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
to jest smiech na sali

dzwonie do nich baba mowi ze nie moze udzielic info dlaczego zablokowane- toz to smiech na sali i kaze pisac list- myslalem ze upadne. Ta firma jest tak zalosna ! Nikomu nie polecam. A za 4minutowe polaczenie zjadlo mi z konta 15zl... Kradna na kazdym kroku...
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Damianho to ja opisze Ci swój przypadek.
Miałem konto moneybookers prywatne pieniądze tam spływały tylko z buków i do buków no i na moje konto. Ale miałem też drugie konto na byle jakie dane głównie jak sprzedawałem bonusy z kampanii różnych. No i pewnego razu zamrozili to drugie konto a że były tam pieniądze i chciałem je odzyskać napisałem do supportu. W liście pisałem że miałem to konto już dawno chciałem spróbować jak z niego korzystać ale mam też drugie konto i czy nie można ich ze sobą teraz połączyć. To był mój największy błąd. Moje prywatne konto zablokowali a tamto usunęli i kasa defakto przepadła. Na prywatnym koncie dostałem taki komunikat:

Procedura zamknięcia konta została rozpoczęta, lecz zdeponowane fundusze mogą zostać pobrane. Aby wypłacić pieniądze ze swojego konta, prosimy o przejście do sekcji &quot;Wypłać Pieniądze&quot;.
ani chwili się nie zastanawiałem i kasę wypłaciłem na konto w banku... ( jak myślicie dojdzie ) ?
Teraz gdy zamkną mi moje prywatne konto to pytanie może da się otworzyć zupełnie nowe na swoje dane zweryfikować i basta ?
Wobec tych wszystkich ustaw blebleble trochę to uciążliwe będzie wypłacać prosto od buka na konto dlatego szukam alternatywy.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
nie rozumiem dlaczego nie wyplacacie od razu do banku, przeciez to to jest 100% pewnosci ze nikt Cie nie oskubie albo bez powodu zamknie konto. urzad skarbowy wie tylko o kazdym przelewie powyzej 10000 euro
 
V 256

vernix

Użytkownik
Bank nie zgłasza podejrzanych przelewów do US, tylko do GIIF, który może wystąpić do US o przeprowadzenie kontroli danego podmiotu. A wtedy to prze*** ????

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu:
Instytucja obowiązana (np. bank) przeprowadzająca transakcję, której równowartość przekracza 15.000 euro, ma obowiązek zarejestrować taką transakcję również w przypadku, gdy jest ona przeprowadzana za pomocą więcej niż jednej operacji, których okoliczności wskazują, że są one ze sobą powiązane i zostały podzielone na operacje o mniejszej wartości z zamiarem uniknięcia obowiązku rejestracji.
Czasami także może się zdarzyć, że bank zarejestruje także transakcję o niższej wartości, gdy jej okoliczności wskazują, że wartości majątkowe mogą pochodzić z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł.
 
Do góry Bottom