>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers!!

makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Mama wiele problemów z wyplatami moze ktos z was sie orientuje czy można wyplacic kase z moneybookers bez posiadania konta bankowego czyli poprzez poczte??Z góry dzieki a jesli jest taki temat to sorka
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
teraz i ja mam kilka problemow, mozecie mi powiedziec czy musze na Mb podawac prawdziwe dane tzn czy musi byc adres tam gdzie jestem zameldowany czy moze byc tam gdzie mieszkam i jeszcze jedno pytanie.. kur.. chce zalozyc konto a caly czas wyskakuje mi zeby podac kod pocztowy no ludzie ale on jest podany, co zrobic?
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
teraz i ja mam kilka problemow, mozecie mi powiedziec czy musze na Mb podawac prawdziwe dane tzn czy musi byc adres tam gdzie jestem zameldowany czy moze byc tam gdzie mieszkam
dane musisz miec takie jak na koncie bankowym... jak bedziesz wyplacac na konto w banku i dane nie beda sie zgadzac to poprosza Cię o dowód i bedziesz miec problemy z wypłata...

kur.. chce zalozyc konto a caly czas wyskakuje mi zeby podac kod pocztowy no ludzie ale on jest podany, co zrobic?
prosta sprawa ... jak masz np. kod pocztowy 11-123 to wpisz w tamto miejsce 11123 ???? bez myślnika i na 100% pójdzie ????

PozDro :jezora:
 
T 0

taziii

Użytkownik
podlacze sie pod temat

jestem nowym uzytkownikiem moneybookers i mam takie pytanie.

posiadam konto w PKOBP czyli mam internetowe PKOBP Inteligo.

Moje pytania brzmia :

1)jesli MB wymaga jako adnotacje moj ID to czy w przelewie PKOBP Inteligo to jest jako Tytul przelewu?

2) Czy oreintuje sie ktos moze jak dlugo srednio idzie taki przekaz?? czy te 2-5 dni co pisza w MB czy moze szybciej??

dzieki z gory
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Siema mam pytanie. Chce wpłacić kase na expekta ale w tej chwili moge wpłacić tylko netellerem na którym nie mam kasy. Mam pieniądze na moneybookerze, ale żeby skorzystać z bonusu 100% zwrotu pierwszego zakładu nie moge wpłacićprzez moneya. Czy jest więc możliwość przelania kasy z moneybookera na netellera, lub czy są inne szybie możliwości wpłaty kasy na expekta( mam 5 dni )??
 
Do góry Bottom