>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

moneybookesr weryfikacja

S 0

s4r51k

Użytkownik
a i jeszcze jedno ...przy wypełnianiu profilu pojawil mi sie taki komunikat:

&quot;Pański numer telefonu komórkowego nie został jeszcze zweryfikowany. Numery telefonów komórkowych są weryfikowane przy pierwszej płatności. Należy wprowadziċ numer weryfikacyjny otrzymany w wiadomości SMS powiadamiającej o otrzymaniu pieniędzy.:&quot;

czyli ze niby kiedy dostane tego smsa?? gdy wplace cos na konto czy gdy ktos mi wplaci czy gdy dokonam jakiej tranzakcji przy uzyciu platnosci komorkowych??
 
S 0

s4r51k

Użytkownik
czy moge dodac do konta na mb karte debetowa?? bo tam jest opcja zeby dodac karte kredytowa a nie znalazlem nic o debetowej??
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Stanowczo odradzam MB !!! Jakiś czas temu miałem tam ponad 200zł, niewielkie pieniądze, ale zawsze coś. Nagle konto zostało zawieszone, nie mogłem wypłacić, ani przerzucić do buka. No dobra, pomyślałem, zróbmy tą weryfikację. Konto przeszło ją pomyślnie, zweryfikowałem swoje dane, itp. Zadowolony wchodzę na MB i zonk... konto odblokowane, a pieniędzy nie ma!!!
Parę razy napisałem do supportu, ale nie odpowiedzieli. Wkurzyłem się nie na żarty, pisałem, że podam ich do sądu, itp. Odpowiedzieli, że nigdy nie miałem kwoty 200zł na koncie, co więcej, konto od zawsze było puste. I jak tu z nimi wygrać? Nie będę się sądził o 200zł z mafią ????

NIE POLECAM, ODRADZAM!!!
Wolę już skorzystać z wypłaty od razu na konto bankowe. Nigdy MB do wypłat z buków. Konto mam odblokowane i zweryfikowane, tyle, że puste.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Witam panowie bardzo dziwna sprawa, otot na moim koncie MB obrocilem juz jakies 3 tys zl . i dawno mialem all zweryfikowane normalnie wplacalem i wyplacalem kase az wreszcie cos takiego mi sie pojawilo :
Weryfikacja tożsamości przez konto bankowe W celu zweryfikowania konta bankowego, należy wypłacić z konta moneybookers kwotę mniejszą jak PLN 45.00. W polu adnotacji wypłaty otrzyma Pan/Pani kod weryfikacyjny. Oto kod, który należy wprowadzić po otrzymaniu płatności.
Procedura weryfikacji zostanie zakończona w ciągu 3 dni roboczych po pomyślnym wpisaniu kodu weryfikacyjnego status użytkownika zmieni sie na &#39;zweryfikowany&#39;, co umożliwi Panu/Pani swobodnie pobieranie pieniędzy z konta moneybookers jak również Pana/Pani limit transakcji zostanie zwiększony.
Jeśli otrzymał(a) Pan/Pani juz kod weryfikacyjny konta bankowego, proszę o wpisanie go tutaj:
Ok wyplacam te 44 zl i nadal nie wiem z kad mam wziasc ten kod ktos wie ? BO kasa jest obecnie zamrozona na koncie ..
Wiecie OCB ?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Z tym kodem to jest wlasnie taka lipa. Bo niby on powinien byc w temacie transakcji tego mini przelewu ale u mnie tez jak wpisywalem te cyfry to sie nie zgadzalo. Nie wiem jak teraz ale jak ja zalatwialem sprawe to mieli oni taki interfejs do wklejania zrzutow w postaci jpg z Twojego konta internetowego z otrzymanym od nich przelewem aby zweryfikowac konto (oczywiscie numer konta mozesz czesciowo zamazac wazne zeby bylo Twoje imie i nazwisko i transakcja od mb z tego co wiem).
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Kurcze teraz nie widze tego , dziwna sprawa , a najdziwiniejsze jest to ze te konto mam juz dlugo i mialem all zweryfikowane ...
Witam panowie bardzo dziwna sprawa, otot na moim koncie MB obrocilem juz jakies 3 tys zl . i dawno mialem all zweryfikowane normalnie wplacalem i wyplacalem kase az wreszcie cos takiego mi sie pojawilo :
Weryfikacja tożsamości przez konto bankowe W celu zweryfikowania konta bankowego, należy wypłacić z konta moneybookers kwotę mniejszą jak PLN 45.00. W polu adnotacji wypłaty otrzyma Pan/Pani kod weryfikacyjny. Oto kod, który należy wprowadzić po otrzymaniu płatności.
Procedura weryfikacji zostanie zakończona w ciągu 3 dni roboczych po pomyślnym wpisaniu kodu weryfikacyjnego status użytkownika zmieni sie na &#39;zweryfikowany&#39;, co umożliwi Panu/Pani swobodnie pobieranie pieniędzy z konta moneybookers jak również Pana/Pani limit transakcji zostanie zwiększony.
Jeśli otrzymał(a) Pan/Pani juz kod weryfikacyjny konta bankowego, proszę o wpisanie go tutaj:
Ok wyplacam te 44 zl i nadal nie wiem z kad mam wziasc ten kod ktos wie ? BO kasa jest obecnie zamrozona na koncie ..
Wiecie OCB ?
Ktos moze jeszcze cos wie?
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Kurcze teraz nie widze tego , dziwna sprawa , a najdziwiniejsze jest to ze te konto mam juz dlugo i mialem all zweryfikowane ...



Ktos moze jeszcze cos wie?

A oni nie mają jakiegoś supportu? Napisz do nich po prostu i zapytaj co i jak.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Na pewno napisaliscie do polskiego supportu? Ja pisalem do nich kilka razy, co prawda czekalem zawsze ok 24h na odpowiedz, ale zawsze sie doczekalem.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Na pewno napisaliscie do polskiego supportu? Ja pisalem do nich kilka razy, co prawda czekalem zawsze ok 24h na odpowiedz, ale zawsze sie doczekalem.
Jak przez strone wysyłasz zapytanie to idzie odrazu do Polskiego supportu a jak byś chciał samemu wysłać wiadomość to email do Polskiego supportu to [email protected] tylko że wtedy w widomosci musisz podać swoje dokładne dane konta
 
Do góry Bottom