>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

moneybrookers weryfikacja tożsamości!

H 3

hugoboss24

Użytkownik
witam prosze o pomoc!!!
mam konto moneybrookers juz pare lat korzystam z niego wplaty/wyplaty pare razyw miesiacu!! ostatnio chchaiel mwyplacic 150 zloty i wyskoczyl mi komunikat!!!

Wymagana jest weryfikacja tożsamości!

Niestety nie możemy zweryfikować danych tego profilu z niezależnym źródlem informacji. W świetle brytyjskich przepisów przeciwdziałajacym praniu brudnych pieniędzy jesteśmy zobowiązani do zażadania dodatkowego dowodu tożsamości przed przystąpieniem do realizacji Państwa pierwszej wypłaty.

Oferujemy nastepujące szybkie i łatwe opcje:

Opcja 1: Obciążyć kwotą wypłaty Pana/Pani kartę kredytową/debetową (natychmiast)
Państwa karta zostanie obciążona opłatą za wypłatę.

Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych)
Platność zostanie zrealizowana poprzez Państwa konto bankowe. W polu adnotacji tej płatności znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie internetowej.

Wybralem opcje drugą weryfikacja przez konto bankowe przelalem kwote mniejsza niz 50 zloty !! i nie moge nigdzie znalesc alfanumerycznego 6scio cyfrowego kodu w tym przelewie!! skad go wziasc pomocy ???? )
wyplacam i wplaca juz kase pare lat u nich na koncie a wyskoczylo weryfikacja w celu pierwszej wyplaty szok!!!
 
forin 450

forin

Użytkownik
ja tez to mialem, wyrobilem karte i juz ja mam, tez Ci polecam ją wyrobic, ale wiaze sie to z oplata 10euro, i tyle samo bedziesz placil za wyplate z bankomatu jak bys zlecal przelew na konto w banku czyli 1.8euro, ale nie bedziesz musial czekac 2 dni na przelew od nich.
 
forin 450

forin

Użytkownik
jak u mnie wyskoczyl ten komunikat to zlecilem 40zl na konto i myslalem, ze dostane kod, ale nic nie dostalem w tytule przelewu dlatego wyrobilem karte mi sie juz nie chcialo do nich pisac, bo z nimi jest slaby kontakt, a jak Ty sie tak boisz tej karty, albo żalujesz 10euro za wyrobienie to musisz do nich napisac.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie jestem do końca pewny bo nie pamiętam dokładnie jak to wyglądało ale możesz spróbować jak bedziesz miał w przelewie coś takiego TRN ID 599110685 to spróbuj wpisać pierwsze 6 cyfr jezeli tyle chca,moze zaskoczy. A jak nie to poprostu napisz do nich na [email protected] gdize znaleść ten kod
 
F 44

freakifiki

Użytkownik
jezeli masz zweryfikowany swoj adres to porostu napisz email do nich i wyjasnij jaka jest sytuacja oni najpawdopodobniej wysla ci wiadomosc i napisza co jest potrzebne do weryfikacji w moim wypadku byl to skan dowodu oraz jakis rachunek zeby bylo widac dane adresowe chociaz juz wczesniej mialem adres zweryfikowany. wysallem i w ciagu 2 dni mialem pelen dostep do mojego konta;)
 
F 44

freakifiki

Użytkownik
napisz do nich maila oni odpiszą ci i pewnie dadzą ci tzw ticet i wyjaśnią co musisz im wysłać w moim przypadku to był to skan dowodu i jakieś potwierdzenie adresu bo miałem kiedyś taka samą sytuacje chociaż swój adres dużo wcześniej weryfikowałem
 
Do góry Bottom