>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Monte Carlo 20-27.IV

Status
Zamknięty.
M 1

michael007acm

Użytkownik
odpuść sobie Nadala i Fedexa po takich kursach, bo bedzie krecz i po kuponie chyba że grasz w buku gdzie dają zwroty za krecze. Co do reszty dobre typy ale chyba można znaleźć lepsze.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Podzielam opinie, ze Soderling jest faworytem, powinien wytgrac z Robredo, 1.93

Monfils nie powinien miec klopotow z Ivo Karlovicem. Ivo na cegle nie gra tak dobrze jak na kortach szybkich (trawa,hard). Francuz wraca powoli do formy, gra coraz lepiej i pewniej. Bardzo dobrze serwuje, ciezko go zlamac a wiezowiec z Chorwacji ma problemy z poruszaniem sie po korcie. Mysle, ze bedzie 2:0 dla Gaela jednak zagram opcje troche bezpieczniejsza na wygrana 1.46

Oczywiscie gram tez Bolelliego 3.43 , tylko co z ta rzekoma kontuzja Davydenki? W niedziele krecz a tu ciagle gra bez zadnej przerwy? Nie rozumiem tego poniewaz jesli kreczowal powinien miec przerwe, zapewne symolowal ten uraz jego stac na wszystko bo jest graczem bardzo nieuczicwym. Bolelli w bardzo dobrej dyspozycji, kwalifikacje i wygrala 62 6/2 z Juanem I.Chela, Rosjanin troche podmeczony powinien byc, Miami do finalu, puchar Davisa dwa mecze i Estoril do finalu oraz klopoty zdrowotne w Portugalii. Nie jest prawda jak pisal kolega wyzej, ze Bol woli hard, to bzdura. Wloch wychowal sie na krotach ciemnych i najlepsze wyniki robil na kortach ziemnych. Ma uniwerslalny styl gry, dobrze zagral we Wroclawiu gdzie byl bardzo szybki kort, potrafil powalczyc na trawie w Wimbledonie, naturlanie lubi tez hard ale na pierwszym miejscu jest clay.
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Kohlschreiber-Kiefer 1,58

Starcie dwóch Niemców kursowo zapowiada sie całkiem ciekawie jednak myślę że Kiefer nie będzie miał tu nic do powiedzenia. W pierwszej rundzie Kohlschreiber dość łatwo i niespodziewanie wyeliminował argentyńczyka Acasuso, natomiast Kiefer po 3 setowym meczu wyszedł zwycięsko w pojedynku z Cilicem, który jest dobry na ziemi ale tylko w challengerach gdzie grają słabsi jednak gracze. Kiefer w całym poprzednim jak i tegorocznym roku nie licząc poniedziałkowego występu nie grał ani razu na clayu, grał przeważnie na hardzie a wiadomo, hard i mączka tutaj w Monte Carlo to dwie zupełnie inne sprawy. Kohlschreiber natomiast imponował wynikami w zeszłym roku na ziemi. Wystarczy wspomnieć że właśnie w tym miejscu przed rokiem dotarł do ćwierćfinału, gdzie przegrał dopiero z Nadalem, a kto wie co by się stało gdyby trafił na kogoś innego. Licze tutaj na szybki 2- setowy pojedynek, ponieważ tylko widze 2 atuty po stronie Kiefera, które i tak będą miały małe znaczenie( H2H na korzyść Nicolasa, mecz był rozgrywany co prawda na clayu, ale w 2005 roku gdzie Kohlschreiber dopiero wchodził do czołówki ATP oraz doświadczenie- to jest zdecydowanie po stronie Kiefera, który zaczął zawodowo grać w tenisa w 1995, zaś Philipp w 2001 roku).

Tipsarevic-Lapentti N. 1,58

Podchodzę do tego meczu z dystansem ponieważ Tipsa ma problemy z nogą, niestety nie wiem dokładnie co jest, urazu nabawił się podczas meczu z Mathieu, kiedy biegnąc do piłki stopa mu się wywinęła i był potrzebny lekarz(nie widziałem żadnej opuchlizny na stopie więc miejmy nadzieje że będzie dobrze). Czapki z głów bo mimo bardzo groźnie wyglądającym urazie i stanie drugiego seta 6:2 potrafił się podnieść i wywalczyć zwycięstwo, druga sprawa że Francuz nie chciał wygrać tego meczu, bo albo postawił, albo gdzieś się śpieszył bo myślę że nienaturalnym było granie tyle po autach i w siatkę oraz niedochodzenie do bardzo prostych piłek, ale bardzo się cieszę że to Serb gra dalej. Lapentti pokonał w poprzedniej rundzie Staraca, który nie jest w formie i odczuwa jeszcze na pewno skutki kontuzji jakiej nabawił się podczas turnieju w Valencji. Myślę że Lapentti nie będzie gotowy na odbiór bardzo dobrego serwisu Tipsarevica i Serb zabiega 32-letniego Ekwadorczyka. Bardzo się również cieszę z tego że w końcu umie się Tipsa umie się przystosować do gry na mączce co szło nie nie najlepiej poprzednio i myślę że napsuje jeszcze sporo krwi niektórym w tym turnieju. Myślę że kto oglądał mecz Serba w 1. rundzie zgodzi się ze mną że powinno być łatwe zwycięstwo, w sumie na 2:0 ciekawy kurs, a pewnie wejdą również dobre handi

Seppi-Querrey 1,38

Trochę mały kurs ale można wrzucić na podbicie AKO. Amerykanin dość niespodziewanie wyeliminował w 1. rundzie Carlosa Moye, ale wiemy że czasami te 1. rundy różnie sie układają, a Hiszpan potrafi naprawdę robić przeciwne numery. Seppi bardzo dobry mecz z Callerim, z którym też widać coś się dzieje, bardzo dużo zepsutych piłek. Jedyne czym Querrey może zagrozić włoskiemu tenisiście to serwis, który na pewno dużo traci na wartości tutaj w Monaco. Jeśli Seppiemu będzie układała się gra i będzie chociaż w połowie przypominał tego samego zawodnika co w 1. rundzie- odważny, grający wiele ryzykownych, ale zabójczych piłek i będą one wchodzić to powinien łatwo odprawić znajdującego się już wysoko w tym turnieju Sama. Niestety Andreasowi nie udało się zawojować MC w zeszłym roku gdyż trafił w 2. rundzie już na Federera, ale teraz kto wie może coś ugra. Querrey w swojej karierze rozegrał 12 spotkań tylko na mączce z czego 8 w turniejach ATP, w których wygrał tylko 2 spotkania- poniedziałkowe z Moyą i w zeszłym roku z Horną. Wszystkie atuty po stronie Włocha, już nawet z samej metryki- pochodzenie, Amerykanin jest skazany na porażkę ????

Do tego jeszcze:
Nalbandian-O.Rochus 1,21
Monfils-Karlovic 1,48
Nadal-Ancic 2:0 1,22, ewentualnie jakieś handi

Myślę nad meczem Robredo- Soderling i jestem tutaj skłonny postawić na Szweda, ale jeszcze typ do przemyślenia? Ktoś też myśli o tym meczu? Co do Ferrera, owszem jest to klasa na clayu ale dzisiejszym meczem z Malisse, mimo że rywal nie był imponujący, jeśli pojawi się jakieś dobre handi myślę że postawie na Marata, gdyż mimo że na clayu bardzo mi sie podobała gra i widać że powoli wraca do formy. Może kiedyś znów będziemy jeszcze oglądać wspaniałego Marata jak parę lat temu? No i Youzhnyi-Andreev, Igor ostatnio nie grzeszy formą, a Mika to zawsze solidny, walczący grajek, no i bardzo mi się podoba jego styl (chociaż ostatnio też się opuścił) i myślę że po takim kursie można dawać na zwycięstwo Czarodzieja.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
@kantona ... z całym szacunkiem, ale nie sądzę, żę Almagro odpuścił turniej Masters żeby się przygotować do zwykłych zawodów w Barcelonie. A takie argumenty o miejscu w rankingu są dla mnie nie zrozumiałe. Oto moje uzasadnienie gry na Almagro właśnie:
Almagro, Nicholas - Monaco, Juan
Typ: Almagro, Nicholas ✅ (Wynik: 6-2,3-0 ret.)
Kurs: 1.595

Hiszpan na innych kortach poza clay&#39;em, nie istnieje praktycznie. Dlatego od dłuższego czasu już możemy obserwować jego świetne wyniki. Zestawienia h2h, rankingi, wygrane zawody nawet 2 lata temu nie mają tu znaczenia. Liczy się ten dzień. Owszem nie musi to być spacerek, ale Almagro jest w wysokiej formie i mało prawdopodobne żeby nie dał z siebie wszystkiego. Jeżeli jakiś wynik z przeszłości jest tu warty wspomnienia to przegrana Monaco w zeszłym tygodniu z Nicholasem 3-6 2-6 (QF). Wątpię, aby znalazł nagle odpowiedź na dobrą grę Almagro.
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Monfils Vs Karlovic 1 (1.50)
Oglądałem wczoraj mecz Karlovica z Grosjeanem i gdyby tamtem nie skreczował to Karlovic nie awansowałby dalej. Poza serwis, Chorwat niczym nie przestraszy Monfilsa i myślę że po 1.50 można zagrac to.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Jestem w szoku! Ale Federer wyciągnął wynik, przegrywał już 1:5 w trzecim secie. Nie wierzyłem, że uda mu się wygrać. Ja śledziłem tylko na livescore, punkt po punkcie. Meczyk pewnie był super z wielkimi emocjami...
T. Robredo - R. Soderling 1 1.80
Moim zdaniem to Hiszpan jest faworytem, nawierzchnia pod niego. Ostatnio dobry występ w Valencii, porażka dopiero w półfinale. Wczoraj pokonał Wawrinkę w dwóch setach, dziś powinien sobie poradzić ze Szwedem. H2H 2-0 dla Szweda, ale ostatni mecz w 2004r. więc to raczej nie ma znaczenia...
 
bosskii 0

bosskii

Użytkownik
Mało brakowało a Fedex by popłynął ...
Po pierwszym secie wygranym przez Rogera 6-1 nastąpiło odwrócenie sie ról i 6-3 dla Ramiereza - 5-2 również dla niego w 3 secie!!! , ale oczywiscie był to mecz z Live BWIN i po wielkiej dramaturgii skończyło sie 7-6 dla Federera
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Monfils Vs Karlovic 1 (1.50)
Oglądałem wczoraj mecz Karlovica z Grosjeanem i gdyby tamtem nie skreczował to Karlovic nie awansowałby dalej. Poza serwis, Chorwat niczym nie przestraszy Monfilsa i myślę że po 1.50 można zagrac to.
Monfils sobie poradził ale to co zrobił Seppi w swoim meczu z Querrey (ktoś tutaj typował na Seppiego) to woła o pomstę do nieba! Querrey nie grał nic specjalnego a i tak wystarczyło bo Seppi albo walił w siatke albo poza kort.
Następnym rywalem Querrey&#39;a będzie Gasquet/Vliegen :spokodfhgfh:
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
Federer Roger - Ramirez Hidalgo Ruben ✅✅✅ (heh w 3 secie 5:1 było dla ramireza a ferdek wygrał)
1 1.04
Ancic Mario - Nadal-Parera, Rafael ✅✅
2 1.07
Lapentti Nicolas - Tipsarevic Janko ✅✅
2 1.37
Ferrer David - Safin Marat ✅✅
1 1.40
Kohlschreiber Phillipp - Kiefer Nicolas ✅✅
1 1.40
Bolelli Simone - Davydenko Nikolay ✅✅
2 1.35
Almagro Nicolas - Monaco Juan ✅✅
1 1.55
6.25 ✅✅
Ostatecznie zdecydowałem się puścić kuponik i weszło , puściłem za 15 zł ale i tak dobrze,
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
a co myślicie o takiej taśmie jutro na faworytów?:
Ferrer D. - Tipsarevic J. 1,25 3,60
Federer R. - Monfils G. 1,20 4,20
Davydenko N. - Kohlschreiber P. 1,40 2,70
Almagro N. - Andreev I. 1,45 2,50
Djokovic N. - Murray A. 1,35 2,90
Nadal R. - Ferrero J.C. 1,05 8,50
+ może jeszcze na braci Bryanów, ale ostatnio chyba coś w średniej formie są
Zamiast takiej taśmy, może lepiej spróbować mniej meczy, ale na wynik 2:0?(Almagro, Nadal, Djoko, Ferrer)
 
S 0

sajlens_88

Użytkownik
Zagram jutro single na Murraya i Monfilsa, cieszyłbym się gdyby chociaż jeden z nich sprawił niespodzianke.
Być może później kilka słów o tych meczach.

Pozdrawiam
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Almagro, Nicholas - Andreev, Igor
Typ: Almagro, Nicholas ⛔ (Wynik: 5-7,6-4,4-6)
Kurs: 1.45
Nadal, Rafael - Ferrero, Juan Carlos
Typ: Nadal, Rafael 1-szy set ✅ (Wynik: 6-4)
Kurs: 1.10
Ako: 1.60 ⛔ [no cóż Almagro zawiódł, minimalnie, ale przegrał po zaciętych 3 setach, zdarza się.]

Konsekwentnie gram na Almagro, co prawda awansował po kreczu, ale w momencie oddania meczu, Hiszpan miał wszystko pod absolutną kontrolą. Andreev też po kreczu przeciwnika, jednak Youzhny w ogóle mógł nie wychodzić na kort, nie może zebrać swojej gry do tzw. &quot;kupy&quot; :jezora: już od jakiegoś czasu. Być może nie wykaraskał się z kontuzji odniesionej podczas Davis Cup, ale prawdopodobnie to jego problem wewnętrzny. Misza absolutnie &quot;nic&quot; nie grał i... zrezygnował.
Co do Nadala, niektórzy się pytali i dziwili kursom na niego przeciw wracającemu do formy Ancicowi. No to macie odpowiedź, wynik nie pozostawia wątpliwości. Z J.C. powinny być dwa pewnie wygrane sety.
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Kohlschreiber-Kiefer 1,58 ✅
Tipsarevic-Lapentti N. 1,58 ✅
Seppi-Querrey 1,38 ⛔
Nalbandian-O.Rochus 1,21 ✅
Monfils-Karlovic 1,48 ✅
Nadal-Ancic 2:0 1,22, ewentualnie jakieś handi ✅
Co do meczu Querrey z Seppim jestem ciekaw co się dzieje? Czy Amerykanin tam mocno wpływa na przeciwników? Seppi był cieniem gracza, który wczoraj pokonał Staraca, bardzo dużo błędów, które zaważyły na losie spotkania. Bardzo się cieszę że Sam w następnej rundzie spotka się z Gasqutem, bo w końcu polegnie i tak 2 rundy w MC to dla niego niesamowity wyczyn. Bardzo mnie cieszy postawa Monfilsa w meczu z Karlovicem, chociaż można było sie spodziewać wygranego meczu, ale nie w takim stylu. Jednak dzisiejszego dnia serwis Chorwatowi nie leżał i to było główną przyczyną jego porażki, gdyż oprócz tego nie miał żadnych atutów, aby pokonać Francuza. Szkoda porażki czarodzieja, niestety nie wiem co było przyczyną kreczu, może ktoś podać jakąś informację?
Djokovic-A.Murray 1,35
Czekamy na jakieś handi, żeby był wyższy kurs. Murray co prawda w tym turnieju imponuje grą ale niestety nie jest to gracz na mączke. Djokovic w poprzedniej rundzie wyrzucił z turnieju Ljubicica 6:3 6:3, ale Chorwat wraca do formy i przełamania takiego serwisu mogą cieszyć. Liczę tutaj na ciekawy meczyk ponieważ bardzo lubię oby dwóch zawodników, ale niestety myślę że Serb powinien być górą w tym spotkaniu. Myślę że Szkot i tak jest zadowolony z wyniku jaki osiągnął tutaj i wie że raczej może sie pakować.
Almagro-Andreev 1,52
Hiszpan kontra Rosjanin. Bardzo dziwi mnie tak wysoki kurs na Nicolasa. Może to jakaś podpucha? Andreev awansował do kolejnej fazy dzięki kreczowi Miki. Almagro dość łatwo pokonał dzisiaj równie dobrego na clayu Monaco. Almagro dysponuje dobrym serwisem, regularnością, choć czasami popełnia głupie błędy, ale bardzo dobrze stosuje grę kontową jak przystało na jednego z faworytów turnieju w Monte Carlo i ma bardzo dobrego cela;) Niestety w turnieju w Valencji przegrał w dość niespodziewanie z Ferrerem, więc teraz będzie chciał sie pokazać z jak najlepszej strony. Mam nadzieję że dotrze przynajmniej do półfinału, ale najpierw musi pokonać rzemieślnika Andreeva. Myślę że tutaj nie powinno być nawet problemu z 2:0.
Davydenko-Kohlschreiber 1,32
W ostatnim czasie zmieniło się bardzo moje podejście do Rosjanina. Wiadomo sprawy związane z bukmacherką, ustawianiem meczów, ale widać że bardzo stara się zmienić opinie o sobie. W zeszłym tygodniu walczył z Federer, ale kto wie jakby się potoczyły losy spotkania gdyby nie kontuzja( nie wiadomo czy była wogóle). Tutaj radzi sobie bardzo dobrze. Dzisiaj w dwóch setach pokonał Bolelliego, który jest dość solidnym zawodnikiem, ale opór mógł tylko stawić w końcówce 2. seta co na niewiele się zdało. Niemiec w 1. rundzie pokonał Acasuso, dzisiaj wygrał z Kieferem. Davydenko jest to zupełnie innej klasy zawodnik i Phillip nie będzie miał już tak łatwo. Rosjanin dobrze serwuje, popełnia błędy w granicach rozsądku, dobra gra przy siatce. Czego chcieć więcej na Kohlschreibera? Myślę że to wystarczy i Davydenko jeszcze postraszy w Monaco ????
Federer-Monfils
Czekam na jakiś dobry handi. Federer bliski odpadnięcia z Ramirezem, choć chwała mu za 3 set gdzie przegrywając 5:1, potrafił się podnieść i wygrać spotkanie. Widać jednak że clay mu tak nie leży jak hard i popełnia dużo błędów. Monfils posiada dobry serwis, co prawda słaby forehand, ale mam nadzieję że wyprowadzi Rogera z równowagi odbierając wszystkie jego piłki. Może Fed będzie szukał ratunku w drop-shotach więc tutaj będzie to dla niego gwóźdź do trumny. Jeśli handi na Monfilsa pokryje wynik 6:4 6:3 na pewno bez przeszkód będę stawiał na Francuza. Szkoda niestety że Ramirez ugrał seta dzisiaj bo podejrzewam że niestety po dzisiejszym wyczynie Rogera już taki handi nie będzie. Dodam że kurs że Roger nie ugra więcej niż 5,5 gema od Monfilsa wynosił 1,80 i bezproblemowo wszedł, choć po 1. secie nie wierzyłem już w ten kupon.
Ferrer- Tipsarevic
Może 2 to za dużo jednak powiedziane, ale tutaj również doszukuje sie jakiegoś handi na Serba. Dzisiaj Hiszpan grając z Maratem nie pokazał nic nadzwyczajnego, to Rosjanin spieprzał co tylko możliwe. Janko pomęczył się trochę z Lappentim, pewnie przyczyną była kontuzja, której się nabawił w 1. rundzie turnieju. Mimo wszystko uważam że nie będzie on popełniał tylu błędów co poprzednik, Ferrer na pewno będzie miał problemy z przełamaniem i jeśli jakieś przyzwoite handi się pojawi myślę że warto postawić na Tipse, a sądząc po kursie (1,17) myślę że wynik 6:4 6:3 spokojnie wystarczy na pokrycie handi, więc warto brać po kursie 1,80, które jest na pewno lepszym rozwiązaniem niż granie na Ferrera, po cichu liczę jednak że Serb sprawi niespodziankę bo nie ukrywam że bardzo mi sie jego gra podoba (a już lepiej kursy na niego).
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Tommy Robredo - Robin Soderling 2 @ 1.93 ????Soda ciota, tyle szans na przełamanie że szok:|
Aspelin/Knowle - Djokovic/Stepanek 1 @ 1.94 ✅
Mario Ancic - Rafa Nadal - jako iż handi było mniejsze nić 5.5 nie ruszałem, i dobrze ????
Almagro - Monaco 1 @ 1.50 ✅
Widzę jedna rzecz wartą uwagi...no, może dwie.
David Ferrer - Janko Tipsarevic - 2:0 @ 1.45
Tak jak myślałem, Janko męczył się z Lapenttim, spokojnie mógł wracać do domu po dzisiejszym meczu. Jeśli takie męki z Ekwadorczykiem, to co tu dużo gadać o meczu z Ferrerem? David zmiótł Safina, przełamał do kilkakrotnie, a wszyscy wiedzą jakim serwem dysponuje Rosjanin. Janko od Safina jest sporo słabszy i clay to nie jest jego żywioł. Natomiast jest to ulubiona nawierzchnia Hiszpana i jutro poradzi sobie z Serbem w takim samym stosunku, jak z doświadczonym Safinem. Howgh.
warto pomyśleć nad handi na Monfilisa w meczu z Fedem. Ale to tylko pod warunkiem + 5.5 gema. Ale szczerze mówiąc nie spodziewam się takiego;]
I to chyba na tyle;]
EDIT: rezygnuje z grania handi na Monfilisa, + 4.5 to on nie pokryje;]
Ciekawsze wydają się być typy :
Rafa Nadal - Ferrero 2:0 @ 1.22
Almagro - Andreev 1 @ 1.43
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Nalbandian-Robredo 1,50

Mmmm cóż ja tu widzę 1,50 na Nalbadiana na mączce? Brać i się nie zastanawiać;) Robredo doszedł do tej fazy tylko dzięki szczęściu. W 1. rundzie pokonał Stanisława ???? i za to Nalbadian masz go rozgromić, w 2. Soderlinga, któremu nie chciało się już dalej grać. Wszyscy mówią że Hiszpan wraca do formy ale tak naprawdę kogo on pokonał? Montanes, Ventura, Starce po kreczu i dwóch poprzednich zawodników, gdzie Staś niestety na clayu nie radzi sobie najlepiej i Soderling, który na clayu ostatnio dobrze grał, a odnosiłem wrażenie jakby nie chciał wygrać meczu z Robredo. Tommy no niestety daleko doszedłeś, ale Nalbandian musi zrekompensować się za zeszły rok gdzie w Monte Carlo przegrał po kreczu w 2. rundzie z Kohlschreiberem. Z utrzymaniem serwisu nie powinno być problemu, gdyż we wczorajszym meczu Rochus miał ogromne problemy z odbiorem. No i myślę że Argentyńczyk da trochę pobiegać Robredo, a ten jak wiadomo zbytnio tego nie lubi i może się skończyć tylko w 1 sposób. Co do gry przy siatce myślę że szanse są wyrównane. A co do serwisu Tommiego, wczoraj Soderling miał tyle szans na złamanie, że tylko przez głupotę ich nie wykorzystał, a David na pewno nie będzie chciał wypuścić takiej okazji z ręki.

Gasquet-Querrey 1,24

Na temat tego meczu nie trzeba się rozpisywać zbyt wiele. Gasquet solidny grajek na clayu, wczoraj rozbił Vliegena, widać że czuje grę, nie popełnia zbyt wielu błędów, serwis całkiem, całkiem więc czego chcieć więcej na Sama? A no tego żeby ustrzegać się błędów- zagrać w siatkę i poza kort, gdyż tylko dzięki nieudolności poprzednich przeciwników Amerykanin wciąż jest w turnieju. Jeszcze raz Querrey i gra na clayu nie mają ze sobą nic wspólnego więc oczekuje od Rysia zdjęcia tego głupiego uśmieszka Sama, który wczoraj doprowadzał mnie do szału:jezora: i obrony ćwierćfinału sprzed roku
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
T. Robredo - R. Soderling 1 1.80
Moim zdaniem to Hiszpan jest faworytem, nawierzchnia pod niego. Ostatnio dobry występ w Valencii, porażka dopiero w półfinale. Wczoraj pokonał Wawrinkę w dwóch setach, dziś powinien sobie poradzić ze Szwedem. H2H 2-0 dla Szweda, ale ostatni mecz w 2004r. więc to raczej nie ma znaczenia...
T. Robredo ✅

Dziś:
R. Federer - G. Monfils 2 3.60
Dziś spodziewam się dużej niespodzianki w Monte Carlo. Roger Federer jest zdecydowanym faworytem buków, ale czy na pewno jest faworytem tego meczu? Początek sezonu słaby, oczywiście jak na niego. Wygrał tylko jeden turniej w Estoril. Tam można było zauważyć gorszą dyspozycję Federera. Przegrał sety z Gremelmayr i Rochusem. Wczoraj męczył się i to okropnie z Ramirez-Hidalgo. Przegrywał w trzecim secie 5-1!, ale udało mu się jeszcze wyciągnąć wynik i wygrał 7-6 (1). Nie od dziś wiadomo, że clay to nie jest ulubiona nawierzchnia Federera. Natomiast jego rywal, Gael Monfils spisuje się coraz lepiej. W Estoril odpadł w drugiej rundzie z Starace. W Monte Carlo zagrał dwa dobre meczy z Verdasco i Karloviciem. Oba wygrał w dwóch setach. Monfils dobrze serwuje, widać wzrost formy. Jeżeli dziś wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności to może pokonać dziś będącego w gorszej dyspozycji Szwajcara. W tym roku spotkali się w Sony Ericsson Open i górą był Federer 6-3 6-4. Dziś pora na rewanż, Monfils na clayu może poradzić sobie z Federerem.

oraz:
R.Gasquet - S. Querrey 1 1,20
Francuz pokazał wczoraj, że jest w dobrej dyspozycji. Wygrana z Vliegen 6-1 6-2, lubi clay więc dziś spokojnie poradzi sobie z Querreyem...
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
Roger Federer - David Nalbandian @ 2 1,80 8/10


Wg mnie Nalba spokojnie poradzi sobie z Ferdkiem. Widziałem dziś w akcji Dawida i zagrał naprawdę świetny mecz. Znakomicie &quot;czuł&quot; grę Robredo, znakomicie z głębi kortu, zabójcze returny. Roger przeżywa kryzys, co do tego nie ma wątpliwości. Z Ramirezem wyciągnął bo Hiszpan nie wytrzymał presji. Żel dziś zagrał totalną kaszanę i z taką grą nie ma czego szukać. Nalbandian forma wysoka, wygrywał już z Fedem kiedy ten był w zdecydowanie lepszej formie niż teraz. Dawid ma chrapkę na win w Monte Carlo i jedynym który może go powstrzymać jest Rafa. Póki co spodziewam się spokojnego zwycięstwa Nalby po niezłym kursie, choć może jeszcze wzrosnąć.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
3ba przyznać, że po meczu z Gasquetem parę osób zweryfikuje umiejętności gry Querreya na tej nawierzchni. U niektórych buków kurs wynoszący ponad bagatela 4.0! Brawo Sammy:spokodfhgfh:✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom