>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mooneybookers - waluty

ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Witam, mam pewne pytanie. Mam konto MB w złotówkach, chcę wpłacić na konto bukmachera w euro, a później wypłacić z niego na MB również w euro. Da radę tak zrobić za pomocą MB? Chyba, że ktoś zna innym sposób na zrobienia takiej transakcji. Z góry dzięki za pomoc;)
 
L 147

luminat

Użytkownik
Jasne że da radę, tylko musisz mieć na koncie tyle kasy aby po przeliczeniu (po kursie Moneybookers) na euro było można dokonać transakcji. W przeciwnym razie, w oknie przelewu wyskoczy ci adnotacja że musisz dopłacić odpowiednią sumę z konta bankowego aby móc przelać bezpośrednio z moneybookers do bukmachera ????
 
S 0

schumacher2008

Użytkownik
ja również mam małe pytańko co do monneybrookers:
Mam konto na Bet365 w GBP oraz konto na Moneybrookers w GBP a także konto walutowe w polsce w GBP.
wybieram metodę płatności : PRZEKAZ BANKOWY:
to czy te info co mi się wyświetlają są prawidłowe?
Własciciel konta: Moneybookers Ltd
Bank: Bank Pekao SA
Miasto: Warszawa
Numer konta: 06124059181111000049121005
Kod banku: 12405918
SWIFT: PKOPPLPWXXX
Waluta konta: PLN
Adnotacja: bla bla bla
chodzi mi o walute konta PLN, jak to będzie wogóle rozlicane? będą coś potrącać przy przewalutowaniach skoro wszystkie konta mam w GBP?
chce normalnie przekazać 50.00 GBP na moneybrookers ;) to wpłacić na te dane co podali normalnie 50.00 GBP?
 
777 28

777

Użytkownik
Jeśli wszystkie konta łacznie z bankowym masz w funtach to naturalnie nie bedzie żadnych przewalutowań i opłat. W przypadku innych walut to jest opłata za przewalutowanie w wysokości zazwyczaj 2-3% (na MB jest to 1,99%).
 
Do góry Bottom