>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MU-Chelsea ... 100zł zysku bez ryzyka ( bet365 + betclic )

K 1

king84

Użytkownik
Witam.
Trik polega na skorelowaniu dwóch bonusów...
- betclic .... pierwszy zakład cashback 200zł (jak przegramy, zwracają kasę)
- bet365 ... zakład na MU - Chelsea za 40zł (stawiamy 40zł przedmeczowo, potem zakład na live - jak live przegra to cashback 40zł)
Wykonanie:
- na betclic obstawiamy MU - Chelsea (po 1. połowie MU) ... kurs 2.35
- na bet365 przedmeczowo 40zł (handicap 1. połowa Chelsea +0.5) ... kurs 1.525
- po rozpoczęciu spotkania ponawiamy za 160zł (handicap 1. połowa Chelsea +0.5) ... kurs 1.525

Po 1. połowie:
Rezultat: MU wygra = 470 - 200 - (160+40-40) = 110zł zysku
Rezultat: Chelsea lub remis = 305 - 160 - 40 - (200-200) = 105zł zysku


PS. Jak kumuś się spodobało, to co tutaj wypisuję, to może mnie zapunktować :cool: Będę wdzięczny. Pozdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 72

loozer21

Użytkownik
Jest jedno ale tzn w sumie dwa.W betclick handicapy się nie liczą (jeśli chodzi o bonus) ponieważ zakład musi być 3 drożny a po drugie (tu nie jestem pewien) musi być jeden zakład i za ten tylko pierwszy zakład jest zwrot a nie że postawisz sobie 20 zakładów po 10zł i 8 z nich nie wejdzie i 80zł zwrotu.Mam nadzieje że mnie dobrze zrozumiałeś.Pozdrawiam
 
K 1

king84

Użytkownik
Jest jedno ale tzn w sumie dwa.W betclick handicapy się nie liczą (jeśli chodzi o bonus) ponieważ zakład musi być 3 drożny a po drugie (tu nie jestem pewien) musi być jeden zakład i za ten tylko pierwszy zakład jest zwrot a nie że postawisz sobie 20 zakładów po 10zł i 8 z nich nie wejdzie i 80zł zwrotu.Mam nadzieje że mnie dobrze zrozumiałeś.Pozdrawiam
Zakład na MU w betclic jest trzydrogowy (&quot;wynik po pierwszej połowie&quot;, nic nie wspominałem o handicapie).
W bet365 cashback tych 40zł jet jak nie wejdzie pierwszy &quot;live&quot; (stawiamy tylko jednego liva), więc też wszystko jest spełnione.
Mam nadzieje że mnie dobrze zrozumiałeś ;) Pozdrawiam
 
zuk 0

zuk

Użytkownik
witam ja gram tylko na bet365 i postawilem wlasnie 140 pln na manU bez remisu (można tak) a na poczatku meczu postawie na zwyciestwo chelsea 40 pln i teraz mam 3 opcje
manu wygra wygrywam 46,67
remis dostaje zwrot obu zakladow
chelsea wygra jestem dokladnie na zero (o ile kursy na chelsea nie spadna na poczatku meczu znaczaco z 4,5pln)
mysle ze dosyc dobra opcja zakladam wygrana manchesteru takze licze ze zarobie 46,67 nie ryzykujac przy tym &quot;nic&quot; (w zaleznosci od kursu na chelsea)
 
K 1

king84

Użytkownik
witam ja gram tylko na bet365 i postawilem wlasnie 140 pln na manU bez remisu (można tak) a na poczatku meczu postawie na zwyciestwo chelsea 40 pln i teraz mam 3 opcje
manu wygra wygrywam 46,67
remis dostaje zwrot obu zakladow
chelsea wygra jestem dokladnie na zero (o ile kursy na chelsea nie spadna na poczatku meczu znaczaco z 4,5pln)
mysle ze dosyc dobra opcja zakladam wygrana manchesteru takze licze ze zarobie 46,67 nie ryzykujac przy tym &quot;nic&quot; (w zaleznosci od kursu na chelsea)
Też nieźle rozkminione :p ... trzeba przyznać, że ta promocja w bet365 jest wyjątkowo korzystna dla graczy
 
L 9

longu

Użytkownik
Też nieźle rozkminione :p ... trzeba przyznać, że ta promocja w bet365 jest wyjątkowo korzystna dla graczy
tak tak tylko jak byś przeczytał regulamin promocji wiedziałbys ze takie granie jest niezgdone i podlega interwencji bet365 tzn wycofania promo itd
 
player1 5

player1

Użytkownik
Czegoś tu nie rozumiem.Cytuję za bet365&quot;Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (aż do 40 PLN*).
Jeżeli na dowolny z rynków na live więc jak to jest w rzeczywistości?
 
zuk 0

zuk

Użytkownik
na dowolny znaczy na dowolny i jezeli wygrasz to wygrales a jezeli przegrasz to zwroca Ci do 40pln postawione na pierwszy postawiony zaklad na zywo
 
Do góry Bottom