>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mubadala World Tennis Championship - turniej pokazowy, 29-31.12.2011

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mubadala World Tennis Championship - turniej pokazowy​






Jest to co prawda tylko turniej pokazowy, ale za to prestiżowy jak na pokazówkę. Gromadzi on od kilku lat światową czołówkę i co najważniejsze z punktu widzenia bukmacherki – są wystawiane kursy na mecze w tym turnieju. Turniej ten był wcześniej znany pod nazwą Capitala World Tennis Championship.



Data: 29-31. grudnia 2011

Miejsce: Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

Nawierzchnia: hard

Oficjalna strona: została podana przez użytkownika Andre@ w tym poście




W turnieju zagra sześciu tenisistów. Najpierw rozegrane zostaną pre-semifinals:

Jo-Wilfried Tsonga – David Ferrer
Novak Djokovic – Gael Monfils

W półfinałach są już bezpośrednio Rafael Nadal (który zagra ze zwycięzcą meczu Tsonga – Ferrer) oraz Roger Federer (który zmierzy się z lepszym z pary Djokovic - Monfils).





Kursy na mecze pre-semifinals (Milenium):







Historia turnieju World Tennis Championship:
http://en.wikipedia.org/wiki/Mubadala_World_Tennis_Championship




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
David Ferrer - Jo Wilfried Tsonga Ferrer + 2,5g 1,85 Bwin ✅ 2/6 7/6(5) 6/2
Tenisowy sezon 2012 zaczyna się końcem 2011r. pokazówką w Abu Dhabi.
Jak wiadomo w pokazówkach gry na powaznie mamy bardzo małe, więcej jest zabawy i gry pod publiczkę.
Tsonga to zawodnik, ktory uwielbia zabawę, sztuczki, itp. Francuz staje naprzeciw Davida Ferrera, który zawsze gra na poważnie i nigdy nie odpuszcza.
Dlatego z chęcią pobieram handi gemowe na Hiszpana, ponieważ uważam, że Jo bedzie robił wszystko, aby zabawić publiczność, a dzięki temu David ma dużą szansę na wyrównaną walkę, a kto wie czy nawet nie na zwycięstwo.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
David Ferrer - Jo-Wilfred Tsonga over 22,5g @ 1,78✅
Jak napisal poprzednik jest to pokazowka i nie wydaje mi sie, zeby zawodnicy podchodzili do tych gier powaznie. Oprocz Ferrera, ktory gra na calego w kazdym meczu i 2 lata temu pokazal to wygrywajac pre-semi-finals, kiedy nie byl faworytem. Bukmacherzy faworyzuja Francuza, ale wg mnie ciezko wytypowac zwyciezce, Tsonga bedzie sie bawil gra. Postawilem over gemowy, ze wzgledu na wyrownana walke.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Novak Djokovic - Gael Monfils @ 5.00 Bet365

Abu Dhabi to prestizowa pokazowka ktora dla niektorych tenisistow jest nieoficjalnym rozpoczeciem nowego sezonu. Wystapi w niej kilku czolowych tenisistow ATP np Federer , Djokovic i Nadal . Mnie zainteresowal mecz Novaka Djokovica z Geelem Monfilsem. H2H 9-0 dla Serba i sadze ze Monfils moze byc bardzo zdeterminowany aby w koncu wygrac tym bardziej ze w ostatnim ich pojedynku w Cincinatti Gael mial szanse wygrac ale przegral po 3 setach. Nole w koncowce minionego sezonu wysiadl i zaczal przegrywac mecze , niewiadomo czy szybko wroci do tak wysokiej dyspozycji jaka prezentowal przez wiekszosc roku. Pamietam jak Novak 2 lata temu gral w pokazowcew Koyong i nie spinal sie zbytnio bo przegral i z Tomicem i gladko z Verdasco. Francuz natomiast w poprzednim roku w pokazowce wygrywal z Melzerem i Verdasco a przegral tylko z Hewittem. Biorac pod uwage range turnieju pokazowego watpie aby ktos znaczaco odpuszczal jednak Djokovic w obecnej chwili nie jest dla mnie pewniakiem do wygrywania a fakt iz Serb z Monfisem nigdy nie przegral mnie nie absouletnie nie odstrasza. Jestem pewny ze Monfilis moze dzisiaj postawic Serbowi bardzo ciezkie warunki i bardzo licze na jego zwyciestwo. Gael to przeciez solidna marka z jednym najlepszych difensow w tourze ????

I podaje jednego suchara :p

David Ferrer - Jo Wilfred Tsonga @ 1.61 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Novak Djokovic - Gael Monfils @ 5.00 Bet365
Przekonujaca analiza, ale nie wydaje mi sie, zeby Gael wygral mecz. Ma szanse, ale watpie, zeby Novak nie zadowolil kibicow. Nie bedzie gral na 100%, ale Gael nie mial udanego sezonu i tez nie wiadomo jak z forma. Ne pewno bedzie walczyl z takim rywalem, ale sadze, ze starczy to tylko na jednego seta. Powodzenia!
Moj typ:
Djokovic(-1,5) - Monfils 2 @ 2,23 | Betsson✅
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Djoković - Monfils +4.5g @ 1.91

Mecz dnia w pokazówce, marketingowo Djoković nie może przegrać tego spotkania bo kto będzie oglądał turniej bez takiej gwiazdy nawet jeśli są inne typu Federer, ale z drugiej strony mecz powinien trwać jak najdłużej przecież po to jest jak sama nazwa mówi &quot;pokazówka&quot; czyli scenariusz dla jak najlepszej reklamy tenisa i aktualnej jedynki w tym rejonie jak i coś za coś wpisowe na te turnieje są wprost kolosalne wpisowe więc czasami trzeba się jakoś odpłacić organizatorom i oddać dobre zacięte spotkanie o którym będzie rozmowa przynajmniej jednego wieczora w okół komplexu Zayed.

Inne wyjścia też są, pierwszy dzień turnieju, pokazówka, zero presji, możliwość udoskonalania, wprowadzenia w spotkanie jakichś nowych elementów więc może dojść do pojedynku zaciętego lub może nawet trzysetowego, bo obaj zawodnicy grać potrafią, a komercjalizacja tenisa w tym rejonie obecnie nie daje nic jeśli spotkanie kończy się bez większej historii.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Mnie się wydaje, że to jest prawdopodobne, że wygra Monfils.
Oczywiście faworytem, i to zdecydowanym jest Novak, ale różne rzeczy widział świat tenisa już, a tym bardziej można wziąć pod uwagę, że to prawie jak sparing.
Mój głód tenisa (tego na wysokim poziomie) jest wysoki, więc może postawię symboliczną &quot;stówkę&quot; na francuza.
 
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Novak Djokovic - Gael Monfils

Witam ,

Chciałbym kilka słów o tym meczu. Novak kilka tygodni temu
naprawdę kiepsko wyglądał fizycznie i wątpię aby specjalnie
się napinał z treningiem przed sezonem. Do tego turniej pokazowy,
a Monfils to gość, który do takich turniejów nadaje się idealnie he he.
Serwis raczej po stronie francuza, trochę pograją pod publiczkę,
wiec nie zabraknie wypadów do siatki itd.
3 sety powinni pograć , więc gram Monfilsa +1,5 seta.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Djokovic - Monfils(+1,5seta) 2 @ 2,25 totolotek ✅
Jak już wiemy turniej pokazowy więc nie sądzę, że panowie będą się spinać i raczej potraktują rywalizacje jak sparing przed sezonem 2012. Zbyt wiele o formie zawodników nie możemy powiedzieć gdyż ostatnie spotkania serii ATP rozgrywali ze 2 miesiące temu (jak nie dalej). Im bliżej końca sezonu tym Djokovic grał coraz słabiej i widać było po nim, że wyniki z pierwszej połowy sezonu odbiły się na drugiej. Nie sądzę aby nagle pokazał grę z początku roku 2011. Monfils to taki śmieszny wesoły grajek, który podejdzie do spotkania na luzie bez spiny a jak wiadomo gra bez spiny daje wyniki, zrobi ze dwa szpagaty jeden obrót i coś tam ugra.
Reasumująć: Jestem zdania że Panowie zagrają na luzie aby zadowolić szejków i żeby pojedynek zbyt szybko się nie zakończył, widzi mi się mecz 3-setowy dlatego wybrałem opcję +1,5 seta na Francuza i puściłem singielka u ziemniaka
GL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom