>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MuchBetter - opinie

D 2,9K

damian09

Użytkownik
Na innych forach niektórzy piszą że zlecili wypłatę w krypto i niestety nie dotarła. Możliwe że wszystko na ten moment jest zawieszone.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Problemy muchbetter to prawdopodobnie problemy na Litwie (revolutovi takie robili). Wysłali mi emaila (wklejałem go tutaj), że to na Litwie się dzieje. Właśnie ściągnąłem sobie wyciąg. Żeby móc działać w Europie (EOG) musi mieć tutaj gdzieś siedzibę muchbetter i ma ją na Litwie, podobnie jak Revolut.

1676118456632.png
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Działalność firmy Payrnet została ograniczona: stwierdzono rażące naruszenia, istnieje podejrzenie prania brudnych pieniędzy LRYTAS.LT BIZNES PULS RYNKU Zanim Bank Litwy zakończy kontrolę instytucji pieniądza elektronicznego Payrnet, istnieje podejrzenie, że firma rażąco i systematycznie łamie ustawę o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu – wynika z komunikatu prasowego. Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/rinko...-pazeidimu-itariamas-pinigu-plovimas-26075548

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/rinko...-pazeidimu-itariamas-pinigu-plovimas-26075548

wielbcie mnie ;)

1676118948461.png

edit: ej serio powinniście mnie wielbić :LOL:

edit2: dlaczego nikt mnie nie wielbi? tyle osób chciało wiedzieć co się dzieje z muchbetter (ten screen to ze strony głównej muchbetter, ja zawsze jak do buka wchodzę to na dół przewijam stronę aby sprawdzić właściciela i licencję...)

edit3: spoko (y) gdzieś był raport z wywiązywania się z dyrektywy AML i Litwa, Estonia i Portugalia nie wywiązywały się z tego, dlatego te firmy tam zakładają swoje siedziby.

edit4: wysłałem to do muchbetter, wiedziałem że coś jest nie tak... istnienie jednej rzeczy wyklucza możliwość istnienia drugiej... ciekawe co odpiszą, fajna rozrywka intelektualna i dobre doświadczenie, bo przecież ja korzystam z doświadczeń z tego forum...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1204
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dostałem odpowiedź (na email z linkiem) przed chwilą czyli standardowa śpiewka 🤷‍♂️ to koniec z mojej strony, bo już chyba wszystko wiadomo a jakby coś się zmieniło to powinno być na tej litewskiej stronie Pulsu Biznesu ;) Za usługę poproszę... poproszę aby wszyscy mieli dobry dzień i dużo uśmiechu na twarzy i żeby wszystko skończyło się dobrze ;)

Witaj Krzysztof,

Dziękujemy za Twoje pytanie.

Szukamy dalszych wyjaśnień w tej sprawie, pracujemy z Bankiem Litwy, aby im pomóc i będziemy w pełni współpracować z ich procesem przeglądu.

Doceniamy, że może to spowodować niedogodności dla niektórych naszych klientów i naprawdę przykro nam, że nie byliśmy w stanie zapewnić rozwiązania tak szybko, jak byśmy chcieli.

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.

Miłego dnia!
Regards,
Viktoryia
MuchBetter Support Team
https://support.muchbetter.com/
IMPORTANT: We will never ask you to enter your security passcode or SMS pin outside the official MuchBetter app. We will never ask you to download a desktop app. Please, do not use your log in credentials outside of the official MuchBetter app.


edit: taka rada, w sumie wniosek... (mogłem wcześniej na to wpaść...) jak coś się będzie następnym razem działo to od razu licencja, nazwa firmy i właściwa jurysdykcja aby skrócić tą drogę, którą przeszedłem teraz aby zdobyć te informacje.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja narazie nie wyplacam czekam na dalsze informacje moze wrócą karty
A co jak bank Litwy w zamian za funkcjonowanie muchbetter nakaże im kontrole tego skąd pochodzą pieniądze klientów i dopóki nie udowodnisz źródła ich pochodzenia nie będziesz mógł ich wypłacić?:unsure: Bo chyba zakładasz taką opcję?:unsure:

edit: nie mówię, że tak będzie... nie wiem na ile to prawdopodobne 🤷‍♂️ ale... "proszę mi zwiększyć limity na karcie, bo te są za małe..." "ok już zwiększamy" :LOL:
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Ja wczoraj późnym wieczorem , pewnie po weekendzie dojdzie.
Jaką opcje wybrać przy wypłacie na konto bo nigdy tego nie robiłem zawsze bankomat ?

Lokal Bank transfer ?

Bank Sepa ?

Szkoda tego macz better , sprawnie to działało nigdy nie miałem z tym problemów. Oby to ogarneli , no ale zawsze już zostanie obawa że znowu coś się się spieprzy.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Jaką opcje wybrać przy wypłacie na konto bo nigdy tego nie robiłem zawsze bankomat ?

Lokal Bank transfer ?

Bank Sepa ?

Szkoda tego macz better , sprawnie to działało nigdy nie miałem z tym problemów. Oby to ogarneli , no ale zawsze już zostanie obawa że znowu coś się się spieprzy.
Ja dałem sepa ,tak mi ktoś polecił i tak zrobilem
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Wcale się nie zdziwie jak Wam te przelewy nie dojdą tak szybko jak tego oczekujecie. I nie piszę tego złośliwie. W piątek wieczorem jeszcze dało się wpłacić do partnerów co też zrobiłem. Po paru godzinach od tego momentu już się nie dało i osoby które wtedy zleciły przelew w krypto do tej pory go nie mają. Chyba że ktoś dostał to niech się pochwali w temacie ;)
Zobaczymy czy coś się ruszy w przyszłym tygodniu. Grubsza sprawa to może i potrwać długo. Ogólnie mimo wszystko mam nadzieje że portfel w swoim czasie wróci ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czytając równolegle 3 fora bukmacherskie mogę powiedzieć, że hazard nie ma narodowości :LOL:


Fikk dette svaret nå:
Thank you for contacting us.

We can assure you that we are working tirelessly with the card provider to have this downtime fixed as soon as possible.

We apologize for the inconvenience.

In the meantime, you can withdraw the funds via CRYPTOPAY or send the funds to another MuchBetter user using the P2P transfer feature.



Fikk dette svaret nå:
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Możemy zapewnić, że niestrudzenie pracujemy z dostawcą karty, aby jak najszybciej naprawić ten przestój.

Przepraszamy za niedogodności.

W międzyczasie możesz wypłacić środki za pośrednictwem CRYPTOPAY lub wysłać je innemu użytkownikowi MuchBetter, korzystając z funkcji transferu P2P.

Jutro pewnie będzie wiadomo czy wypłaty dochodzą do Niemców i Norwegów, bo w weekend też im nie chodzą🤷‍♂️ Obie nacje już wiedzą, że to problem na Litwie.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
P przestrzalninja u tych Norwegów na forum nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chyba jeden gościu napisał że czeka już 57 godzin na wypłatę krypto. Jeśli faktycznie tak jest to fajnie się ma do tego co pisze MB :D
Tak z innej beczki ja jestem ciekaw ile zazwyczaj trwa sprawdzanie instytucji finansowej przez bank centralny.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dokładnie tak, dzień wcześniej zlecał i było w godzinę a teraz czeka tyle czasu, ale to norma. W końcu całego europejskiego obszaru gospodarczego to dotyczy. A jak się zachowuje człowiek w takiej sytuacji? :) Owczy pęd, który uwielbiam :LOL: kolejki się robią... Norwegowie i Niemcy 12 lutego mniej więcej o tej samej godzinie wpadli na ten komunikat prasowy (zakaz wpłat i wyłączenie kart, nie ma zakazu wypłat... czytał ktoś co w linku było czy to jest tak jak na facebooku, że ludzie komentują to co się im wklei :unsure:). Też nie wiem ile trwa takie sprawdzanie i co się sprawdza. Jedyne ograniczenie dotyczy wpłat a wypłaty siłą rzeczy będą dłużej akceptowane... no kurde, wszyscy pewnie wpadli w panikę i wypłacają w tym samym czasie 🤷‍♂️ jako hazardzista mam nerwy ze stali i w sumie ja to zawsze ostatni w kolejce się ustawiam 🤷‍♂️
 
T 271

typnet1

Użytkownik
"
Z przykrością informujemy, że z powodu tymczasowych problemów technicznych, na które nie mamy wpływu, wszystkie wpłaty kartą Visa nie powiodą się.

Nasz zespół pracuje nad rozwiązaniem tego problemu, które powinno nastąpić w kolejnym dniu roboczym lub tak szybko, jak to możliwe. W międzyczasie możesz doładować saldo, korzystając z innych metod płatności dostępnych w aplikacji MuchBetter.

Przepraszamy za niedogodności. "

Info ze strony...

Czekamy na dalszy rozwoj sytuacji ...
 
Do góry Bottom