>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
3 próby
50 zł MB w PLN na Revolut LT Sepa doszło ok 37,59 zł
50 zł MB w PLN na Zen PLN Sepa doszło podobnie ok 37 zł
50 zł MB w PLN na Trust Wallet doszło 47 zł w USD gdy zmieniłem na PLN zostało ok 44 zł ta opcja wypada najkorzystniej

Tylko jakby ktoś uprzejmy podpowiedział jak później z tego wypłacić kasę. Czy te kryptomaty np Cashify dadzą radę, jak to ogarnąć proszę o pomoc.
Dzisiaj z buka wyszło 4250zl, bitomat wydał 3800 plus na koncie w trust wallet zostało 9.9$ Prowizje przewalutowania jak widać to ok 400 zł Proponuję się zastanowić czy warto
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Przelewy SEPA są realizowane w walucie EURO, stąd takie prowizje. Najpierw muchbetter przewalutuje na euro zł a potem euro na zł w banku odbiorcy następuje przewalutowanie.

https://support.muchbetter.com/hc/pl/articles/1500005933981-Jak-mogę-wybrać-walutę-mojego-portfela-


Podczas procesu rejestracji musisz wybrać walutę swojego portfela MuchBetter, która będzie stosowana do wszystkich płatności przechodzących przez portfel.
Nie możesz zmienić waluty swojego konta bezpośrednio w aplikacji, ale nasz zespół pomocy może Ci w tym pomóc.
Jeśli zdecydujesz się zmienić walutę portfela, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy i potwierdź, na którą walutę chcesz zmienić swój portfel. Upewnij się, że nie dokonujesz żadnych nowych płatności podczas wymiany walut.

*Nasza usługa wymiany walut jest świadczona przez XE.com i jest aktualizowana każdego dnia. Obowiązkiem Użytkownika jest sprawdzenie obowiązujących kursów na XE.com przed przystąpieniem do transakcji związanych z wymianą waluty. W przypadku większości walut dodamy marżę do średniego kursu wymiany podawanego przez XE.

Zmienta waluta na Euro (sprawdźcie czy się Wam to opłaca) i wyślijcie euro na konto walutowe aby uniknąć przewalutowania.

Druga sprawa... można zmienić walutę na Euro i wysłać na konto jeton (te podpięte pod kartę) czy nie?

Trzecia sprawa... krypto wysyłane do buka ma mniejszą prowizje niż wypłacane od buka (opłaty sieci - na tym zarabia m.in. binance, w USA dostali chyba karę liczoną w miliardach za nielegalną działalność a ich główny dochód to "opłaty sieci"). Można wypłacić do buka (jak ma się taką potrzebę...) i tam obracać (o ile ktoś wygrywa...) a potem wypłacić np. na jeton...

Czwarta sprawa... zwykły przelew bankowy (nie Sepa) to system SWIFT i nie ma przewalutowania, bo odbywa się w każdej walucie (przynajmniej w teorii).
 
areck 213

areck

Użytkownik
Pytanko - zniknęła opcja wypłaty w krypto, czy tylko u mnie coś nie tak?

Biorę Wypłata, wpisuję kwotę i wyskakuje mi "Bank (SEPA + Local), a dalej All Banks Poland SEPA / All Banks Poland Default

Czy to gdzieś indziej, w innym miejscu się wybiera wypłatę w crypto? (przez TrustWallet planowałem)
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pytanko - zniknęła opcja wypłaty w krypto, czy tylko u mnie coś nie tak?

Biorę Wypłata, wpisuję kwotę i wyskakuje mi "Bank (SEPA + Local), a dalej All Banks Poland SEPA / All Banks Poland Default

Czy to gdzieś indziej, w innym miejscu się wybiera wypłatę w crypto? (przez TrustWallet planowałem)
Zniklo
 
E 383

Eljot1411

Użytkownik
Pojawiła się możliwość zasilenia serwisu GG poker przez muchbetter.
Sprawdziłem przed chwila i działa !!! :)
MB mam w PLN GG w USD.
Przy wypłacie 430 zł zabrało ok 450
 
Ostatnia edycja:
6 0

69gbhbak

Użytkownik
Jest 5% cashbacku za wpłaty do partnerów .Sam się zdziwiłem jak po wpłacie do Unibetu przybyło mi na koncie te 5 procent. nie wiem jak długo będzie ta promocja bo za wpłatę 2 k. jest darmowa stówka!
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Witam nie grałem z pół roku i widzę że przywrócili MB na unibet - nie ma zadnych problemów z wpłatą / wypłatą ?
 
E 3,9K

embapepe

Użytkownik
podejrzewam, ze jak wrocil to nie bedzie zadnych problemow, oni chyba mieli problem z podwykonawca na moje oko, ktory obslugiwal ich karty. szczerze mowiac nie obawialbym sie niczego krzywego z ich strony. wrocili na betsson ggpoker teraz uni wiec luzik.
Post automatycznie złączony:

Wpłacał już ktoś na Unibet ? Nie ma żadnych problemów z wpłatą i wypłatą ?
ja wplazalem nie ma zadnych problemow
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Dziś wpłaciłem z konta na MuchBetter 500zł i dostałem bonus 50 zł. Jak ktoś ma potrzebę zasilenia konta to może teraz gdy jest bonus.
 
E 3,9K

embapepe

Użytkownik
Dziś wpłaciłem z konta na MuchBetter 500zł i dostałem bonus 50 zł. Jak ktoś ma potrzebę zasilenia konta to może teraz gdy jest bonus.
u mnie to wisialo juz ze 2 tygodnie, maja chyba jeszcze jakies bonusy u bukow. odkad stamtad zabralem zabawki to nie myslalem, gdyby nie zabrali poprzedniej karty moze bym sie bawil. masz revoluta skrilla i niczym sie nie wyroznia posrod innych portfeli.
Post automatycznie złączony:

i tak dla mnie najlepsza petarda jest skrill chocby za to, ze mozesz sobie przeslac sroki na karte bankomatowa praktycznie bez zadnych kosztow w chwile.
 
Do góry Bottom