>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Multi multi. Właściwie, program.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... ano właśnie ... Zobaczymy. Nie chcę sprawdzać już na wynikach archiwalnych bo to dość pracochłonne.
Tak jak na sukces, jestem nastawiony i na porażkę. To przecież tylko gra w &quot;kulki&quot; ;)

Dodatkowo, zainstalowałem komunikat o liczbie powtórzeń w ostatnim losowaniu, jak również komunikat o ostatniej &quot;tendencji&quot; tj. stałej, rosnącej, malejącej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Info w kierunku milczących Obserwatorów.
Jasna sprawa, że jeśli w nadchodzącym losowaniu powtórzeń nie będzie (teoretycznie jest to możliwe,
w praktyce podobno - piszę tak bo laikiem lotkowym :grin: jestem - prawie w ogóle się to nie zdarza),
to jakichkolwiek liczb trafionych nie będzie na 100%.
&quot;Program&quot; nazwałem bowiem, &quot;POL&quot; (Powtórzenie Ostatniego Losowania).
To musi być jasne. Zero powtórzeń - zero szans na trafienie czegokolwiek.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W &quot;programie&quot; pozostaną wszystkie cztery fazy. W zw. jednak z faktem, że już nie jest tak (ponieważ zaingerowałem) jak na początku, iż właściwie jedna wynika z drugiej, to nie są to już kolejno następujące po sobie etapy. Właściwiej będzie chyba nazwać te zbiory liczb, grupami.
Tak więc dla uporządkowania, nazywam te zbiory liczb kolejno, Grupą A (b. Faza I), Grupą B (b. Faza IA), Grupą C (b. Faza II), Grupą D (b. Faza III).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Poniżej, komunikaty takie jak w &quot;programie&quot;.
------


Liczba powtórzeń w ostatnim losowaniu: 7
Ostatnia tendencja: stała

Grupa A

5, 9, 12, 14, 15, 20, 37, 39, 43, 58

Grupa B
5, 9, 12, 14, 15, 20, 37, 43

Grupa C
5, 12, 15, 20, 37, 43, 58

Grupa D
5, 12, 15, 20, 37, 43


Dodatkowe liczby pomocne:
55, 56
48, 56


.​
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wyniki: 04-07-15, godz.: 21:40
1, 7, 11, 15, 19, 22, 27, 28, 32, 34, 36, 41, 51, 53, 54, 60, 67, 71, 74, 77​
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Były trzy powtórzenia. &quot;W kościach&quot; czułem, że będzie przełamanie w jakimś kierunku, po tej serii stabilnej (i względnie dużej ze wzgl. na ilość liczb) liczby powtórzeń.
Niestety, wszystko mi się poprzestawiało w zw. z teraz uaktualnieniem bazy losowań. Prawdopodobnie na stronie Lotto dane się poprzesuwały i mi jakieś dziwne liczby się pokazują.
Musiałbym znaleźć jakąś godną stronę, z której można ściągnąć dane (wyniki MultiMulti) automatycznie do Excela, żeby wrzucić kolejne prognozy. Jak na razie, nie wiem skąd.
Ręcznie nie deklaruję się na &quot;wklepywanie&quot; danych.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W ostatnim komentarzu poprawiłem błąd związany z liczbą powtórzeń. Ogarnąłem też importowanie danych. Może mi się już nie &quot;rozejdą&quot;.
----
Edit: zdaję sobie sprawę, że na forum bukmacherskim będzie minimalne zainteresowanie tematem.
Widzimy to zresztą.
Stąd, zarejestruję się z tym tematem na forum merytorycznie odpowiednim. Tam mnie znajdziecie.
 
Do góry Bottom