>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mundial Czas Zacząć !

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
FC Barcelona - Real Madryt Jednak tylko 6
powyżej 10,5 rzutów rożnych 2,06
Przed nami wielce wyczekiwane El Clasico i po raz pierwszy od wielu lat bez L. Messiego i C. Ronaldo.
Spory pech Messiego, który doznał kontuzji ręki w meczu z Sevilla wykluczający go właśnie z tego spotkania. Prócz Messiego nie zagrają S. Umtiti i T. Vermaelen czyli dwaj środkowi obrońcy i właśnie na tej pozycji Barcelona ma największe problemy od kilku kolejek gdzie mają tylko 2óch zdrowych zawodników.
W Realu nie zagra D. Carvajal i jest to spory problem na tej pozycji.
Marcelo wszedł wcześniej z boiska w meczu z Pilzno ale po meczu okazało się, że nie ma żadnego urazu i jest gotowy do tego meczu.
Real jest w kryzysie i to nie podlega dyskusji, ich gra wygląda żenująco i gdyby nie brak Messiego zdecydowanie stawiał bym na gospodarzy. Oczywiście to jest taki mecz gdzie każda drużyna koncentruje się na 120% i wcale nie jest powiedziane, że Real, który jest w kryzysie nie zagra świetnego meczu właśnie z Barceloną dlatego w tym meczu moim głównym typem są właśnie rogi. Może dużo ale wydaje mi się, że co jak co ale rożnych nie powinno zabraknąć.
Real osiąga kiepski wyniki ale jeśli chodzi o rzuty rożne to wykonuje ich mnóstwo... z Pilzno 12, z Levante 15 czy z Atletico 8 czy nawet w przegranym meczu 0:3 z Sevillą wykonali ich 6.
Barcelona również wykonuje sporo rożnych... z Interem aż 9, z Sevillą 5.
Ostatnie mecze między obiema drużynami to sporo rożnych - 11,14, 9, 17, 12, 11 itd.
Oczywiście do jakiegoś dubelka czy trebla polecam zagrać niższą linię lecz taka wydaje mi się właśnie optymalna.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Crvena Zvezda - FC Liverpool 2:0 2 kartki i 14 rożnych
powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtych kartek i powyżej 8 rzutów rożnych
2,50 forBet
Po pierwsze może zacznę od tego, że Liverpool musi wygrać dzisiejsze spotkanie aby w dalszym ciągu mieć bardzo dobrą sytuację w grupie, już Napoli sobie nieco skomplikowali sytuację TYLKO remisując w Serbii 0:0.
Liverpool u siebie 2 tygodnie temu wygrał 4:0 oddając bardzo dużo strzałów w tym aż 11 celnych. Spotkanie mieli pod pełną kontrolą więc o minimum 2 bramki jestem raczej spokojny. Mają super atak z Mane i Salahem na czele.
Crvena dostała aż 5 żółtych kartek a w meczu w Serbii z Napoli było 6 żółtych kartek, doskonale wiemy jak ciężki to jest teren.. w sensie jak ostro grają zawodnicy o każdy centymetr boiska więc myślę, że 4 żółte kartki są w zasięgu. Liverpool u siebie miał tylko 4 rogi ale już PSG z Crveną miało aż 13 a Napoli aż 8 i do tego Crvena też miała 8 z Napoli. Wierzę, że Liverpool w tej kwestii znacznie się poprawi a i Crvena dołoży swoją cegiełkę.
Kurs zachęca a myślę, że jest bardzo duża szansa aby zakład był zaksięgowany na plus.
Valencia - YB Bern 3:1
Valencia 1,50
Moim zdaniem jest to świetny typ na jutrzejsze spotkanie. Valencia po porażce i 2 remisach w dalszym ciągu ma realne szanse aby wyjść z grupy. Jeżeli Juventus u siebie pokona Manchester co jest dość realne a Valencia wygra u siebie z Bernem to przeskakują Manchester i mają mecz z Manchesterem u siebie więc jest o co grać.
Valencia zdecydowanie jest pod formą i to nie podlega wątpliwości, Bern zagrał bardzo dobrze mecz u siebie z Valencią gdzie zremisowali 1:1 chociaż mogli nawet wygrać ale Bern u siebie a Bern na wyjeździe to 2 inne drużyny przede wszystkim przez pryzmat własnego boiska i murawy.
Piłkarsko Valencia dużo mocniejsza i mam nadzieję, że udowodnią to na boisku i będą do ostatniej kolejki walczyć o awans a i forma może wtedy będzie dużo lepsza ale żeby tak się stało nie mogą sobie pozwolić na utratę 2óch punktów.​
 
Do góry Bottom