>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mundial z WilliamHill - 25e+10e freebet GRATIS + wygraj Iphone 5s, Asus HD7...

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mundial 2014 z William Hill


Wygraj dodatkowe nagrody - tylko u nas!
Dla każdego nowego gracza dodatkowy freebet 10 Euro na Mundial!
Mega promocja z nagrodami rzeczowymi + gwarantowane dodatkowe bonusy dla nowych klientów z okazji Mistrzostw Świata w Brazylii!

Masz szansę wygrać:


1. iPhone 5s w wersji 16GB (kolor czarny)
2. Tablet: Asus memopad hd7
3. nagroda &quot;życzenie&quot; do kwoty 200PLN*
4. Jeden darmowy zakład o wartości 40e
Na każdego nowego klienta czeka:
5. Pozostali gracze otrzymają freebet o wartości 10 Euro


*Nagroda &quot;życzenie&quot; (w mailu zgłoszeniowym proszę napisać, co byś chciał ewentualnie wygrać np. słuchawki, grę na konsole itp. do kwoty 200PLN)

Oprócz tego, każdy nowy gracz może skorzystać z innych promocji:

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!


Jak skorzystać z promocji i zakwalifikować do loterii

1. Gracz musi założyć konto w dniach 01 - 30 czerwca z promocyjnego linku:
&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji&lt;&lt; (wpisz kod PL25)
Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce

2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu

3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z WilliamHill
- nagroda &quot;życzenie&quot;
W tytule proszę wpisać &quot;Mundial z WilliamHill - gramy i wygrywamy&quot;


To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko do 30 czerwca!
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w WilliamHill niż teraz :wink:
Nagrody gwarantowane - darmowy zakład 10 euro dla każdego + do 25 euro darmowy zakład z promocji powitalnej!
Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!
Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona w tym temacie do 15 lipca.


Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Proszę o sprecyzowanie. Robię depozyt na 25 euro. Dwa kupony po 12,5 euro. Niezależnie od wyniku dostaję 10 euro?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, dostajesz od WilliamHill freebet 12,5 euro (pierwszy postawiony zakład) oraz od nas na mundial - 10 euro freebet.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Pierwszy zakład jest freebetem?
tak, najlepiej zrob tak: wplac 26euro ze zagraj 1 zaklad za 25euro i drugi za 1euro, niezaleznie czy wygrasz czy przegrasz i tak dostaniesz freebet 25euro + na koniec miesiaca 10 euro za to ze zarejestrowales sie z linku z forum ????
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Ja wiem, ze jak poprzednio była ta promocja to wystarczylo zagrac zaklad za 25euro i zagrac freebet i mozna bylo wyslac zgloszenie. A skoro warunki sa takie same to nie macie co kombinowac tylko zrobic ta samo.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Witam, popełniłem prosty błąd. Wpłaciłem 13 euro. Zagrałem pierwszy zakład za 12 euro (do ewentualnego zwrotu przez łiliam) oraz chciałem drugi kupon zrobić za 1 euro żeby być uprawnionym do bonusu z forum w postaci 10 euro na mundial. Niestety minimalna stawka to dwa euro. Wobec tego jeśli wygrałbym ten pierwszy kupon za 12 euro i wtedy postawił jakiś kupon od dwóch euro wzwyż to czy dostanę bonus 10 euro na mundial? Proszę o odpowiedź i z góry dzięki
EDIT: Ok Marcin, kiedy można spodziewać się tego bonusu 10 euro od Was? ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rozumiem, że brak odpowiedzi na pytanie wynika z braku wiedzy kiedy zostaną dopisane te bonusy 10 euro?
Gdy pojawi się więcej zgłoszeń. Nie będę wysyłał pojedynczych loginów do WilliamHill.
Na obecną chwile są 2 zgłoszenia. Uzbieram min. 8 do czwartku to w tym dniu wyślę listę.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
darmowy zakład do 25euro jest dostępny odrazu po zagrniu dwóchh zakłądów za całość depozytu czy trzeba czekać na rozliczenia?
od razu jest, dajesz zaklady i juz masz, nawet nie musisz czkeac na rozlicznie zakladow ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jutro od 13:00 polskiego czasu będzie można postawić poniższy zakład u bukmachera WilliamHill:

Brazylia pokona Chorwację w meczu otwarcia – kurs 2.00 (!!!)
Ograniczenia: tylko single, maksymalna stawka 20 GBP, po przyjęciu 50.000 zakładów oferta jest zawieszana.

UWAGA: kurs pojawi się w zakładce „Zakłady Specjalne” - http://sports.williamhill.com/bet/pl/betting/y/5/sp/Pi%C5%82ka+no%C5%BCna.html

Zazwyczaj zajmuje to kilka minut, więc kto pierwszy ten lepszy :wink:
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Czy udało się wysłać tę listę zgłoszeń odnośnie bonusów 10 euro? Proszę o wyrozumiałość. Bonusy miały być dopisane na mundial wobec tego proszę o informacje jak wygląda sytuacja na bieżąco.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista już jest w WilliamHill. Przed sekundami dostałem wiadomość zwrotną, iż freebety pojawią się do końca jutrzejszego dnia.
 
luqie 8

luqie

Użytkownik
Damianres napisał, że freebet jest dostępny od razu po zagraniu dwóch zakładów. Zagrałem pierwszy za 20E, drugi za 3E i żaden bonus nie jest dostępny. Co zrobiłem źle? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom