>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MyBet

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dzis dostalem od nich maila po niemiecku i cos pisali o 10 euro. Odpisalem im zobaczymy co z tego bedzie. Ktos dostal ejszcze cos takiego?
 
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
Ted a co im odpisałeś?? aż tak dobrze nie znam niemca ale chyba tu jest mowa o zwrocie kasy czy cos jak przegrany zakład będzie ale pewny nie jestem. jeśli ktoś zna lepiej to niech tłumaczy;]
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Jeżeli zrobiłem bląd przy nazwisku są szanse na poprawę na właściwe dane ? Ugrałem tam 2,7 EUR, ale widzę że nie moge poprawić swoich danych. Czy buk ten posiada polski support ?
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
nie posiada z tego co weidze na stronie ja juz zrobilem 4 euro ???? jak zrobie 15 to bede wyplacal i sie okarze czy buk wyplacalny
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
nie mam pojecia ... ale nie wplacajcie tam kasy nie mozna grac singli ani dubli tylko triple i wyzej zenada
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
nie mam pojecia ... ale nie wplacajcie tam kasy nie mozna grac singli ani dubli tylko triple i wyzej zenada
oj oj oj coś mi sie nie wydaje abyś miał racje,
grałem tam jakieś pół roku temu jak ta promocja 1 euro za rejestracje sie zaczęła i można było grać zarówno single jak i duble,
być może chodzi ci o to że na wiele zdarzeń nałożony jest tam przymus kombinacji co najmniej 3 i etc. , w każdym bądź razie można spokojnie grać single i duble
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
no ja wlasnie nie moge chcialem grac puchar polski pisali mi ze 3 mbl 3 siatkowka 3 zdarzenia nie wiem nie ogarniam ale iv tak idzie dobrze bo juz mam 8,5 euro ???? wie ktos czy buk jest wyplacalny
Edit zapomnialem dodac ze z rozliczaniem kuponow u nich nie najlepiej ja czekalem 4 h az mi rozliczyli kupon zenada lekka
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
no ja wlasnie nie moge chcialem grac puchar polski pisali mi ze 3 mbl 3 siatkowka 3 zdarzenia nie wiem nie ogarniam ale iv tak idzie dobrze bo juz mam 8,5 euro wie ktos czy buk jest wyplacalny
Edit zapomnialem dodac ze z rozliczaniem kuponow u nich nie najlepiej ja czekalem 4 h az mi rozliczyli kupon zenada lekka
ja tez mam 8,5 euro. A to ze musisz grac minimum 3 spotkania to jest tak jak w stsie, poprostu niektore zdarzenia musisz grac w okreslonych kombinacjach (BANKOWO WIESZ O CO CHODZI;) ja tak mialem wczoraj z meczem USA-gwatemala i WNBA to dolozylem jeszcze Boca Jr. i bylo wszystko okej... A jesli chodzi o rozliczanie to tenis szarapova-jankowic rozliczyli mi 5 min po zakonczeniu spotkania...
 
Do góry Bottom