>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Na Chlebuś z Masełkiem ...

zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
WTA Wuhan, godz: 08:30
Zaja Anna +3.00 gema @ 1.85 vs Sorribes Tormo Sara
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Jest to Typ przede wszystkim przeciwko Sorribes Tormo, jednak dostrzegam także potencjał jaki drzemie w Annie Zaja. Tormo to hiszpańska tenisistka, która słynie z tego iż kompletnie nie potrafi uzyskać przewagi przy własnym podaniu. Mimo dobrych warunków fizycznych Sara seryjnie popełnia podwójne błędy serwisowe i oddaje za free punkty rywalce. Ona raczej nigdy nie będzie miała dobrego rytmu przy wprowadzaniu piłki do gry. Warto podkreślić, iż Sorribes Tormo najlepiej radzi sobie na clay court, a turniej w Wuhan to hard surface więc to poważnie utrudnienie dla Hiszpanki. Sara braki na serwisie zawsze stara się nadrobić na przyjęciu, jednak w tej rywalizacji będzie o to trudno. Anna Zaja to solidna tenisistka z nizin tenisowych, jednak swoje atuty Niemka posiada. Jej wzrost, zasięg ramion + skuteczne podanie to argumenty, które powinny pomóc walczyć o końcowe zwycięstwo. Zaja przypomina mi Mandy Minelle, mimo potężnej budowy dobrze pracuje na nogach i potrafi zagrać na każdej nawierzchni. Jeżeli Zaja zaprezentuję dobrą dyspozycję na serwisie, to zwycięstwo będzie na wyciągnięcie ręki, a zacięte spotkanie wydaje się być formalnością.
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
WTA Wuhan, godz: 15:30
Anett Kontaveit +4.50 gema @ 1.781 vs Sloane Stephens
Stawka: 10j
Pinnacle Sports

Tego typu niespodzianka jak ma wystąpić, to tylko w pierwszej rundzie ... ponadto z udzialem Anett Kontaveit. Gram tu na kursowego underdoga, jak i dodatkowo Typ jest podrasowany dodatnim handicapem gemowym na dobrym kursie @ 1.80. Estonka jest tego typu tenisistką, którą należy się przede wszystkim interesować gdy jest na pozycji wspomnianego underdoga min @ 2.50 (dziś jej zwycięstwo jest wyceniane na @ 2.90). Anett moim zdaniem najbardziej jest niebezpieczna na twardym podłożu w hali, gdzie latwo można kontrolować piłeczkę. W takich warunkach w żaden sposób nawierzchnia nie wpływa na zachowanie piłeczki po kontakcie z kortem, jest równo, jak i można grać non stop mocno i płasko. Mimo, że teraz gramy na twardych, otwartych kortach w Azji, to warunki panujące na turniejach w tej części świata są dużym odzwierciedleniem tych halowych. Piłeczka odbija się dość nisko i szybko przyspiesza po kontakcie z nawierzchnią. W takiej sytuacji najważniejszy jest tkzw. pierwszy strzał, czyli uzyskiwanie przewagi w pierwszym kontakcie z piłką. To jest zdecydowanie tenisowy świat Kontaveit, jej nadgarstek i ofensywne nastawienie pozwalają wbijać typowe gwoździe w dowolny fragment kortu. Jedynie czego potrzebuje Estonka do zdominowania przeciwnika to złapanie odpowiedniego rytmu. Sezon ma sie ku końcowi, Anett nie jest żadną tenisową gwiazdą i motywacji jej napewno nie zabraknie. Kontaveit duzo grała w ostatnim czasie, jednak dość szybko wypadała z turniejów, więc czas to zmienić, a złapanie dobrego rytmu jest kwestią czasu. Pamiętam jej formę ze Stuttgartu z tego roku i mam nadzieję, iż dziś także w ten sposób może pozytywnie zaskoczyć swoich fanów. Co do Sloane Stephens ona ma podobne atuty co jej rywalka, które może w takich warunkach wykorzystać w podobnym stylu, ponadto Amerykanka ma 200% więcej talentu i jest stworzona do wygrywania turniejów rangi Grand Slam, jednak znowu coś jest z nią nie tak... Sloane to przede wszystkim brak motywacji, gra na 50% w tego typu turniejach i szybko uciekające mecze. W poprzednim turnieju w Tokyo przegrała w I rundzie z Vekic na kursie @ 1.35. Dziś wygrana Sloane jest wyceniana na @ 1.40, jednak uważam że Stephens nie zasługuje na tak duże faworyzowanie w rywalizacji z Kontaveit. Amerykanka nie zrobila dużego wyniku na US Open, a apetyt w jej obozie był ogromny po osiągnięciu finału na French Open. Sloane będzie dziś w dużych tarapatach w konfrontacji z agresywną grą Anett Kontaveit. Amerykanka raczej nie odpowie tym samym, a bedzie oczekiwać na gorsze momenty rywalki, a tylko pokaże fragmenty dobrej gry i potencjał jaki w niej drzemie. Tutaj kursowa faworytka w takim otoczeniu nie zaprezentuje wielkiej regularności, a tourne po Azji ma charakter turystyczny ...
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
WTA Wuhan, 05:10
Golubic Viktoria -1.50 Seta @ 2.40 vs Sara Sorribes Tormo
Stawka: 10j
Pinnacle Sports
Zaliczyłem falstart w grze kwalifikacyjnej Sorribes Tormo, jednak ten błąd nie powinien mieć miejsca w I rundzie WTA Wuhan. Sara wygrała pierwszy raz drugi mecz z rzędu w ostatnim czasie na twardej nawierzchni, jednak nie należy tego traktować jak zwyszkę formy. Te zwycięstwa Hiszpanki to ciągle jest bardzo prymitywna gra, a rywalki poprostu zbliżyły się poziomem. Jest to trudny matchup dla Tormo, która stawia w swojej grze przede wszystkim na prostotę, a rywalizacja z niekonwencjonalnym przeciwnikiem nie jest niczym przyjemnym dla Hiszpanki. Mimo, iż byłem ostatnio przeciwko Golubic w starciu z Krunic w trakcie turnieju WTA Guangzhou, to w tej rywalizacji jestem za pasywną Viktorią Golubic. Szwajcarka pokonała już jedną nieobliczalną bombardierke tenisową Sabine Lisicki w trakcie kwalifikacji do Wuhan, a wcześniej dość skutecznie rywalizowała z podobnymi rywalkami. Ten jednoręczny backhand oraz nieprzewidywalny styl gry Golubic to argumenty które powinny być destrukcyjne dla Sorribes Tormo.
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Niezle.
Ja jade Cibulkova na dzisiaj ???? Moze cos z plecami moze miec nie tak, w niedziele z Kvitova skrocila trening.
Można pisać w tym temacie, dać coś od siebie, podpowiedzieć, skrytykować, pogratulować, zapytać, ocenić itp. ale podawanie &quot;suchych typów&quot; nie wiele wnosi ... ???? Mimo to dzięki za aktywność
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
masz jeszcze cos na dzis, co myslisz o cibulkowej na gemy?
Dzis zainteresowało mnie tylko spotkanie Mugu vs Golubic, było ponad resztą... Nie uskuteczniam wymuszonej analizy, ponadto na życzenie, bo nie na tym polega typowanie/gra w zakladach. sportowych!
Zapomniałem o pytaniu, kolejny Typ prawdopodobnie po północy z gier na jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Ale dyskusja nie polega na podawaniu swoich typów, ponadto jeżeli mają tu być tego typu wpisy codziennie, jak: co myślisz? ja gram to ... to nic dobrego z tego nie będzie! (Spam &amp; Spam). Mnie nie interesują Wasze typy, a tylko wartościowe, inteligentne posty. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to proszę się nie udzielać.
WTA Wuhan, 05:10
Golubic Viktoria -1.50 Seta @ 2.40 vs Sara Sorribes Tormo
Stawka: 10j
Pinnacle Sports
Golubic Viktoria 2:1 (6:4, 5:7, 6:3)
⛔10j
WTA Tashkent, 08:30
Potapova Anastasia -1.50 Seta @ 3.01 vs Voegele Stefanie
Stawka: 10j
Pinnacle Sports
Potapova Anastasia 2:1 (4:6 7:6 6:3)
⛔10j
WTA Wuhan, 09:10
Golubic Viktoria ponizej 7.00 gema @ 1.98 vs Muguruza Garbine
Stawka: 10j
Pinnacle Sports
✅9.80j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
WTA Wuhan, godz: 05:00
Shuai Zhang +2.50 gema @ 2.05 vs Anett Kontaveit
Stawka: 10j
Pinnacle Sports
Kontaveit trafiła w I i II rundzie na zawodniczki pozbawione energii, motywacji, chęci rywalizacji itp (Stephens &amp; Vekic) i nagle jest wystawiona w roli dużego faworyta @ 1.40 z zawodniczką gospodarzy ... To jest zdecydowanie kurs dla naiwnych! Estonka nie podoba mi się w Wuhan i tak jak pisałem, Stephens podejdzie na 50% zaangażowania do rywalizacji na tym turnieju. Mimo, iż Kontaveit ma swoje atuty, tj piekielnie mocny forehand i non stop granie na pełnych obrotach, to także ma duze wady, które ją ograniczają. Anett nie potrafi grać bliżej siatki, a nawet gdy dostaje piłke w pół kortu, to ma problem z podjęciem decyzji. Jej świat to zdecydowanie końcowa linia. Kolejna wada to ciało, czyli wzrost i zasięg ramion. Mimo stylu jaki prezentuje Estonka, to nie zalicza sie jej do wysokich z duzym zasięgiem ramion. Shuai Zhang bije na głowę pod względem warunków fizycznych swoją rywalkę. Zhang potrafi wspiąc się na wyżyny wlasnych możliwości na azjatyckim hardzie. Dla mnie to Chinka jest bardziej wszechstronna i więcej myśli na korcie. Ponadto Shuai bardzo dobrze się czuje w rywalizacji z mocno bijącym przeciwnikiem, ponieważ może w takich okolicznościach wykorzystać swoją nienaganną pracę stóp i dynamikę. Lepsze ciało i bardziej wszechstronna gra Chinki mogą jej dać szybkie i łatwe zwycięstwo
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
WTA Tashkent, 09:10
Fanny Stollar +3.50 gema @ 1.877 vs Vera Zvonareva
Stawka: 10j
Pinnacle Sports
Rewanżowa gra dla Fanny Stollar za porażkę w trakcie US Open z wiekową już Rosjnką. Fanny to młoda i urodliwa tenisistka z Węgier. Ona ma bardzo mocną rękę i stawia na ofensywny tenis. Agresja na korcie to jej naturalne zachowanie, świetnie serwuje i na pełnym luzie operuje płaskim uderzeniem będąc pod końcową linią. Bezpośrednio wygrywane punkty i przejmowanie inicjatywy to typowy Tenis dla tej utalentowanej dziewczyny. W tym momencie Fanny jest w dobrej dyspozycji i nie ma problemu z regularnością na turnieju w Tashken&#39;cie. Za to Vera Zvonareva to już zaawansowany weteran, u której zdecydowanie zawodzą nogi, a bez tego atutu Rosjanka nie jest dużym zagrożeniem. Praca stóp uzależnia w pełni tenis Rosjanki, która defensywą i efektowną kontrą robiła duże wyniki w swojej karierze. Pierwszą rundę dostała praktycznie za darmo Vera, jednak teraz już tak nie będzie, a jej tenis aktualnie nie jest wysokich lotów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 219

dolgo

Użytkownik
obserwuja od jakiegos czasu Twoje typy i musze przyznac ze podajesz konkretne analizy z dosc dobra skutecznoscia, nic tylko pogratulowac????
 
Do góry Bottom