>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Na tradingu da się zarobić!

kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Cześć Kosa, ogólnie piłki nożnej grasz mało?
W dużym skrócie jak ja to widzę, to grasz zakłady gdzie faworytowi nie idzie z początku, ale potem zaczyna odrabiać i tam upatrujesz swoje ticki? ;)
Pozdrawiam
Z piłki jedynie rynki under/over, zgodnie z trendem. I decyduję się na nie, jak naprawdę w tenisie i w koszu nie ma niczego ciekawego.

To, co napisałeś, to owszem, w dużym skrócie. Ogólnie obserwuję jakiś mecz live (transmisja), patrzę jak to wygląda względem kursów przedmeczowych... I ogólnie szukam sytuacji, gdzie przeczuwam że kurs może nagle pójść znacznie w którąś stronę - czyli na przykład przełamanie w tenisie, dobry run w koszykówce... Łatwiej spodziewać się takich sytuacji właśnie w momencie, gdy faworyt źle zaczął i odrabia. Czasem jednak bywa tak, że drużyna/gracz niedoceniana/y przez buków idzie po zwycięstwo, np. wygrywa różnicą 10 pkt. w połowie 3. kwarty jeśli mowa o koszykówce, a mimo to kurs jest powiedzmy 1,45... I wiadomo, że jeżeli tylko przez parę minut taka sytuacja się utrzyma, to ten kurs znacznie spadnie.

Na pewno nie obserwuję meczu z zamiarem podjęcia z góry określonych działań, tylko oglądam i decyduję na bieżąco. I na pewno nie gram na kilka ticków, typu back na serwującego w tenisie... Szukam większych skoków. Wyjątki to u/o w piłce oraz czasem wejście w końcówce meczu tenisa/koszykówki na chwilę, gdy ktoś jest bardzo blisko zwycięstwa, spadki w stylu 1,12 --&gt; 1,05 w dosłownie 15-30 sekund.

Co ważne, zawsze ustalam, w jakich okolicznościach wychodzę z redem. Nie zawsze tego przestrzegam, ale staram się, bo to jest ważne.

Ostatnio miałem mniej czasu, ale od jutra znów będę grał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
astana 439

astana

Użytkownik
Polecam zapoznać się z rynkami w krykiecie,naprawdę warto.Troszkę info jest na wiadomym dla traderów forum,ponadto Indie mają być otwarte na rynek betfair,czyli szykuje się krykietowy raj,w topowych meczach są zawrotne kwoty w grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 92

cebulka

Użytkownik
Z tego co się orientuje nie można tutaj podawać linków do innego forum. Użyj google wpisz betfair forum i bez problemu znajdziesz to, o którym mowa.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Zaległy screen z końcówki 11.02 oraz 12.02:

Wczoraj:

Dziś:

Pozostało 26,89 euro do ukończenia planu na drugą część lutego. Jeżeli jutrzejszy dzień będzie pomyślny, osiągnę ten cel.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Oto dzisiejszy trading:

Tutaj potwierdzenie wykonania planu na drugą część lutego. Planem było 200 euro w 10 dni, co zostało zrealizowane, z czego 50 euro przeznaczone do wypłaty.

A tutaj cała historia:

Podsumowując, w lekko ponad miesiąc osiągnąłem zysk niemal 500 euro, zaczynając od 40 euro. W międzyczasie wypłaciłem 185 euro.
Kolejny cel: 300 euro w 10 dni, z czego 100 euro zostanie wypłacone.
Obecny stan konta: 350 euro.
Stan konta po osiągnięciu celu: 550 euro.
Ciąg dalszy nastąpi w marcu. Do tego czasu robię sobie wolne.
 
I 5

introder00

Użytkownik
kosa a w jaki sposob grales te undery scalping?
Widze, że zaliczyleś ładna stratę na jednym rynku, którą odrabiałeś na innym under 6,5 gola zgadza się?
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Gratuluje Kosa, bardzo dobry wynik. Widać, że masz nosa do tego i sztywno trzymasz się zasad.
Pozdrawiam
Dzięki! Przede mną długa droga, ale im dalej na niej jestem, tym bardziej ufam sobie i moim decyzjom, co przyczynia się do rezultatów ????
kosa a w jaki sposob grales te undery scalping?
Widze, że zaliczyleś ładna stratę na jednym rynku, którą odrabiałeś na innym under 6,5 gola zgadza się?
To nie było zagrane, żeby odrabiać. Nastąpiło jeszcze przed stratą. Tak wyróżniający się zysk wynika z tego, że przeczekałem dłużej, niż zwykle. Kurs, jaki wziąłem to 2,32 to były resztki ściany, jaką ktoś postawił kilkadziesiąt sekund wcześniej. Na bet365 kursy over/under były 1,9 - 1,9 albo nawet 2,05 - 1,8 (coś w tym stylu), w każdym razie przy 1,8 - 2,05 bym tego nie grał. Wiedziałem, że jak za moment na bet365 spadnie under do 1,8 to spokojnie powinienem zamknąć po 1,92-1,96 jednak ktoś uparcie wystawiał ścianę na lay i kurs zamknięcia był nieopłacalny porównując do tego, co bet365 proponował. A później mimo 89. czy 90. minuty gry i kursu ~1,50 zdecydowałem się na zamknięcie zakładu.
Tutaj dołączam screen:

A resztę grałem najprościej jak się da, zgodnie z trendem.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Miałem zrobić przerwę i ją zrobię, ale zajrzałem na chwilę, co się dzieje w tenisie i zrobiłem szybki profit.

Mecz Sasnovic - Cepelova. Pierwszy set 6-4 dla Cepelovej (a było już 4-1 dla Sasnovic). W przerwie między setami zagrałem na Sasnovic. Potem przy stanie 1-0 dla Sasnovic dołożyłem kolejne 20 euro. Zamknąłem przy stanie Sasnovic 3-0 (30-30) * Cepelova. Teraz jest 3-3 w drugim secie.

Zysk 46,92euro minus jakieś 3 euro prowizji.

Screen:



Edit: Skończyło się na 6-4 6-3 dla Cepelovej ???? Sasnovic 6 asów, 12 podwójnych błędów. Co tej dziewczynie w głowie się dzieje, nie mam pojęcia.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Ciężko mi było zasnąć, więc wszedłem na bf na jakieś 3h. W tym czasie ugrałem 100e, czyli stan konta wzrósł o 25% i obecnie jest to 503e ???? Według pierwotnego planu, na koniec lutego miałem mieć 350e. Jest dobrze! ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +16
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Aż się serduszko raduje, jak się patrzy jak świetnie idzie użytkownikom tego forum! ???? Idealnie, oby tak dalej.
Masz świetny strike rate ???? Obyś utrzymał go jak najdłużej :p!
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Tym razem zasiadłem do sesji na betfair jak do pracy. Spędziłem całą noc na tenisie i NBA. Dodatkowo wrzucam jakieś scalpy z nożnej, które miały miejsce 24. lutego, kilka godzin po moim wrzuceniu poprzedniego screena.

A tutaj wyjaśnienie, jak udało się aż tak duży profit zrobić na tym itf-ie. Popatrzcie, jakie wahania:

100e idzie do wypłaty. Zostawiam 654,47e na koncie. Stale zmniejszam % kapitału, jaki mogę przeznaczyć na jeden rynek. W tym momencie raczej nie wchodzę za więcej, niż 40e.
Plan na pierwszą połowę marca został zrealizowany. Plan na drugą połowę marca jest zrealizowany w 25% ????
Następnym razem postaram się pisać, w jakich momentach wchodzę i wychodzę z rynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Tym razem zasiadłem do sesji na betfair jak do pracy
Dobrze płacą w tej pracy ???? a zupełnie serio to gratuluje wyników bo zerkam regularnie i wyniki są niezłe.Co do ITF-ów to tutaj jest ten plus że wahania kursów są dość duże,ale płynność raczej średnia,chyba że coś się zmieniło ?

Takie pytanie na sam koniec,jakimi stawkami operujesz na turniejach ITF ?

Oby tak dalej i samych greenów oczywiście
 
S 29

slawww

Użytkownik
Wielki szacun i uznanie dla Ciebie kosa. Czekam z niecierpliwością na instrukcje dotyczące wejść i wyjść, mam nadzieję, że twoje wskazówki pozwolą mi uskutecznić mój trading który cienko przędzie :p plus dla Ciebie i pozdrawiam.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dobrze płacą w tej pracy ???? a zupełnie serio to gratuluje wyników bo zerkam regularnie i wyniki są niezłe.Co do ITF-ów to tutaj jest ten plus że wahania kursów są dość duże,ale płynność raczej średnia,chyba że coś się zmieniło ?

Takie pytanie na sam koniec,jakimi stawkami operujesz na turniejach ITF ?

Oby tak dalej i samych greenów oczywiście
Na ITF gram takimi samymi stawkami, tzn. górna granica to obecnie 40-50 euro. Czasem wchodzę za połowę tej kwoty, czasem za 3/4... To zależy też od tego, czy mecz jest w końcowej fazie (bo wtedy można więcej stracić w krótkim czasie), czy nie.

Płynność - no tak, nie zawsze zamkniesz zakład po opłacalnym kursie i gdy robi się gorąco, trzeba akceptować gorsze kursy, ale to działa też w drugą stronę: w tym ostatnim meczu ITF kurs na bet365 wynosił 7,0 a ktoś postawił ponad 100 euro po kursie 5,6 - w tym kilkadziesiąt u mnie. Jednak do strategii naprawdę krótkoterminowych, gdzie nie można czekać pół gema dłużej ITFy się nie nadają. Ewentualnie te ze streamami na bet365 mogłyby dawać radę, ale nie jestem pewien, bo nie siedzę w nich aż tak.

Wielki szacun i uznanie dla Ciebie kosa. Czekam z niecierpliwością na instrukcje dotyczące wejść i wyjść, mam nadzieję, że twoje wskazówki pozwolą mi uskutecznić mój trading który cienko przędzie :p plus dla Ciebie i pozdrawiam.
Mam tylko nadzieję, że się nie rozczarujesz, gdyż mój sposób gry jest dość intuicyjny i nie mam żadnych ustalonych odgórnie kryteriów. Niemniej jednak będę pisał, co robię. Może zauważysz w tym jakiś schemat i opiszesz na bazie tego jakąś strategię ;) Ja bardziej niż na konkretnych strategiach, bazuję na moim własnym wyczuciu, zaufaniu do mojej oceny sytuacji i dyscypliny w zarządzaniu ryzykiem.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Mecz Cuevas - Monteiro
Monteiro widziałem wczoraj z de la Navą i początkowo postawiłem przeciwko niemu, ale w trakcie musiałem zmienić. Turniej jest w Brazylii i kibice bardzo żywiołowo reagują na każdy zdobyty przez niego punkt. Jest w stanie wznieść się na wyżyny, widać że mu to pomaga. Ostatni jego sukces - pokonanie Tsongi. Na pewno jest w nim potencjał.
Z Cuevasem spotkali się niedawno (chyba 2 tyg. temu), Monteiro przegrał 0-2 jednak w pierwszym secie już prawie miał Cuevasa, gdyż było 6-6 i 4-2 dla Brazylijczyka. Mądrzejszy o to doświadczenie liczę na to, że ugra choć seta, bądź doprowadzi do tb w 1. secie.
Gram lay Cuevas, @1,23 stawka 140e.
Plan wyjścia:
A: pierwszy przełamuje Cuevas na początku seta --&gt; czekam do końca seta na przełamanie powrotne, chyba że Monteiro gra bardzo źle,
B: pod koniec seta Cuevas ma bp i nie było przełamań --&gt; wycofuję się, chyba że do tej pory Monteiro miał znaczną przewagę i kilka szans na przełamanie,
C: wyrównany mecz bez przełamań --&gt; ostatni moment wyjścia to 6-6 w 1. secie,
D: Monteiro przełamuje pod koniec seta --&gt; czekam do końca seta,
E: Monteiro przełamuje na początku --&gt; czekam na gem serwisowy Monteiro i kolejny gem Cuevasa; jeżeli Cuevas gra w nich lepiej, wycofuję się. Jeżeli nie, czekam na kolejne przełamanie. Jeżeli to Cuevas &quot;odłamie&quot;, zamykam.
Nie mam tych zasad jakoś spisanych ani wcześniej obmyślonych. Zawsze reaguję na bieżąco, jednak teraz zastanowiłem się i wyobraziłem sobie, co bym zrobił, tak aby przybliżyć mój sposób postępowania. Być może zamknę w innych okolicznościach (na przykład nie czekając na przełamanie Monteiro, gdy będzie miał powiedzmy 2 break pointy), jeżeli zysk/strata w danym momencie będzie mi odpowiadać.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Aktualizacja:
Zamknięte po 2,0 po tym, jak Monteiro przełamał na 5-4. Zysk będzie ok. 50 euro.
W kolejnym gemie serwisowym Monteiro musiał wyjść z 15-40 (mimo że przedtem nie był zagrożony przełamaniem), później double fault przy pierwszej piłce setowej... Ostatecznie wygrał seta, ale dobrze, że zostało zamknięte wcześniej.
W przerwie między setami gram BACK Monteiro po 1,85 (w bet365 było 1,61) za 33e.
Aktualizacja:
Zamknięte po 1,5 przy stanie 1-0 dla Monteiro i 15-30 przy jego serwisie. Okazało się, że problemy w ostatnim gemie serwisowym Brazylijczyka się powtórzyły. Nie siedzi mu pierwszy serwis, do tego więcej błędów własnych się pojawiło. Cuevas przełamał w tym gemie do 30. Ponownie dobry moment na zamknięcie.
Zysk z tego meczu wyniesie niecałe 60 euro.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Aktualizacja:

Cuevas BACK @ 1,79 przy stanie Cuevas 46 21 15-0 Monteiro*, stawka 40 euro.

Cuevas przełamuje z 4-3 na 5-3, po drodze wygrywa gemy serwisowe kolejno do 0, 15 i 40. Ostatni gem nie bez problemów (3bp obronione), ale set kończy się wynikiem 6-3. Zamykam po kursie 1,38.

I tak już zostawiam ten mecz w spokoju. Zysk to 73,49e minus prowizja.

Swoją drogą, ciekawie to wyglądało:
Po bekhendzie Cuevasa piłka ląduje w siatce --&gt; euforia na trybunach.
15 sekund później Cuevas serwuje asa --&gt; cisza ????
 
Do góry Bottom