>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NafaelRadal idzie do celu, unikając potknięć.

nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Witam,
Zakładam temat, aby pokazać Wam, że z małej kwoty da się ulepić coś konkretniejszego we wcale nie odległym czasie. Normalnie gram za większe pieniądze i gdy buduję bankrolla to zaczynając od sporo większych stawek, ale jednak ostatnio pewien typ mnie ładnie wyczyścił i od dzisiaj będę próbował udowodnić sobię, że potrafię celnie typować tenisa i może Wam pomóc w doborze odpowiednich typów. Grany będzie sam tenis.

Zacząłem od 30zł, lecz tutaj początkiem będzie 42,62zł. (Wcześniej dzisiaj zagrałem kupon #0, który z 30zł zrobił właśnie tyle).

Wierzę, że trzymając się swoich zasad osiągnę cel, którym jest 10.000zł.
Tak jest, tyle, to nie pomyłka. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Typy nie będą super częste, bo mają to być pewniaki w mojej ocenie, a nie typy, które &quot;wejść powinny&quot;. Do typów na pewno dołożę ładne analizy.

Pozdrawiam, startujemy niebawem!
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
#1
WTA Oeiras
C. Suarez Navarro - Y. Wickmayer
Typ 1
Kurs 1,347 Pinnacle
Stawka 42,62zł
Cóż tu można powiedzieć o tym meczu. Suarez Navarro to zawdoniczka zawsze groźna, a na dodatek jest w dobrej dyspozycji. Rok temu w Portugalii wygrała (turniej odbywał się w Estoril). Ostatnio notuje ciekawe wyniki, pokonała Woźniacką i przegrała ze Shvedovą będącą w chwilowej bardzo dobrej dyspozycji (wygrała z Vinci dzień wcześniej i potem po meczu z CSN grała równy mecz z Kerber). Wickmayer bez szału, tydzień temu porażka w 1R z będącą w formie Mattek-Sands. Ale nie porażka po meczu, a oddanie całego spotkania z ugranymi 3 gemami i nawet bez jednego przełamania, co na poziomie WTA i na kortach ziemnych nie jest zbyt ciekawym wyznacznikiej jej dyspozycji. W Portugalii zagrały obie po 1 meczu. CSN pokonała oddając 3 gemy Erakovic, notując dobre statystyki. Pomimo tego, iż Erakovic nie jest super przeciwniczką, to spoglądając na przeciwniczkę Belgijki i widząc, że mecz był dość wyrównany (a nawet mógł się zakończyć 3-setówką, gdyż powinien być TB w drugim), widać, że forma Wickmayer nie jest satysfakcjonująca i dzisiaj Hiszpanka bez większych nerwów wygra ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
#1

WTA Oeiras

C. Suarez Navarro - Y. Wickmayer
Typ 1
Kurs 1,347 Pinnacle
Stawka 42,62zł
✅ 14,80zł

#2

ATP Monachium
G. Monfils - D. Brands
Typ 1
Kurs 1,549 Pinnacle
Stawka 57,42zł

Witam ponownie. Dzisiaj nie widziałem niczego ciekawego do grania, obawiałem się o Mayera i Suarez Navarro, toteż odpuściłem. Lecz jednak po dłuższej chwili przystąpiłem do analizy tego spotkania. Wiadomo, że Francuz gra przeciwko Niemcowi na niemieckiej ziemi, gdzie gospodarze zawsze się spinają... Tydzień temu razem grali i Monf kreczował. Niestety u Gaela wiecznie wracającego po kontuzji jest to normalka. Czemu więc zdecydowałem się postawić na Francuza? Obraz pierwszej rundy obu tenisistów mnie do tego przekonał. Brands ma za sobą dość cięzki pojedynek z Kamke, który z całą pewnością jest gorszy od przeciwnika Monfilsa - Melzera. Monfils w swoim spotkaniu popisał się fantastyczną dyspozycją serwisową nie dając Austryjakowi jakichkolwiek szans, ani razu nie został przełamany. Tak więc myślę, że Francuz w końcu pokaże swój tenis i przejdzie do kolejnej rundy. Raczej nie będzie 62 61, ale nie powinno być większych nerwów.

 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Przepraszam bardzo, jeśli dzisiaj ktoś poszedł za mną w typ na Monfilsa...
Żenada, straszny poziom jego gry, a wygrana seta o niczym nie mówi, zero walki i chęci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom