>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne Najlepsza analiza konkursu Betclic Typer MLB 2023

Czyja analiza konkursowa była według Ciebie najlepsza?

  • Irtyko

    Głosy: 3 75,0%
  • Gy_Gy_Craveel

    Głosy: 2 50,0%
  • grzesio

    Głosy: 1 25,0%
  • baqu

    Głosy: 0 0,0%
  • jaroslav_

    Głosy: 0 0,0%

  • Wszyscy głosujący
    4
  • Poll closed .
jaroslav_ 364,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Drodzy!
Raz jeszcze ogromne podziękowania za udział w konkursie oraz Wasze analizy, które pod kątem merytorycznym były na bardzo wysokim poziomie. Kilku z nas tegoroczne Play-off niestety zweryfikowały z uwagi na naprawdę sporą ilość niespodzianek - co z jednej strony smuciło, a z drugiej cieszyło bo było naprawdę emocjonująco.

Z uwagi na fakt, iż w konkursie zostało nam dodatkowe 40 PLN do rozdania, postanowiłem utworzyć dodatkowy mini konkurs dla najlepszej analizy tego konkursu. Wyboru analiz dokonałem sam.

Prośba do Was o oddanie głosu (można oddać dwa głosy) na najlepszą analizę Betclic Typer MLB 2023, poniżej propozycje:

irtyko irtyko
Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel
grzesio grzesio
Baqu baqu
jaroslav_ jaroslav_
 
Otrzymane punkty reputacji: +1169
irtyko 179,6K

irtyko

Użytkownik
Kilku z nas tegoroczne Play-off niestety zweryfikowały z uwagi na naprawdę sporą ilość niespodzianek - co z jednej strony smuciło, a z drugiej cieszyło bo było naprawdę emocjonująco.
💪 :)Prawda te niespodzianki zwłaszcza po stronie miotaczy dawały w kość ale taki to sport :) ja tam bawiłem się świetnie , wasze analizy często dawały mi nowe spojrzenie na nadchodzące spotkanie , ogólnie wszystko na duży plus
Wszystkie analizy sa fajne, pozdowienia dla wszystkich, oraz podziekowania za swietna robote dla @
jaroslav_
jaroslav_
zgadzam się świetna robota
 
Otrzymane punkty reputacji: +531
Baqu 837,4K

Baqu

Forum VIP
dziękuję za organizacje i brawa dla wszystkich uczestników. mam nadzieje ze spotkamy się w podobnym konkursie związanym z NHL i NBA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +914
Do góry Bottom