>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepsze dowcipy, opisy gg, teksty itp.

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Sprzątaczka została zgwałcona w pewnym biurze. Policjant ją przesłu****e:
- No, proszę pani, jak do tego doszło?
- Myłam podłogę klęcząc na kolanach, naglę czuję że ktoś jest z tyłu i mnie zgwałcił.
- To czemu pani nie uciekała do przodu?
- Gdzie? Na umyte?!!!!

 
Baqu 749,6K

Baqu

Forum VIP
- Dlaczego mężczyźni boją się inteligentnych i niezależnych kobiet?
- Bo zjawiska paranormalne zawsze są mocno niepokojące.
 
Baqu 749,6K

Baqu

Forum VIP
z meczu Realu w weekend:

Ostatnie 12 minut z Deportivo grał Juan Carlos. 20-letni skrzydłowy jest pierwszym wychowankiem, który zadebiutował w Realu za kadencji Mourinho. - Gdy wchodziłem na boisko, trener zapytał się, czy jestem zesrany. Odpowiedziałem, że nie, i wysłał mnie na rozgrzewkę - mówił Carlos.

????
 
Baqu 749,6K

Baqu

Forum VIP
musze napisac 10 znaków wiec pisze ????


Z cyklu AMERYKAŃSCY NAUKOWCY POLICZYLI: morderstwo w USA kosztuje społeczeństwo przeciętnie 17,2 mln dolarów. Naukowcy obliczyli koszt ofiary, jej rodziny, policji, sądu, więzienia, sprawców. Gwałt jest tańszy - tylko 448 tys. dol.
 
Baqu 749,6K

Baqu

Forum VIP
Dlaczego pedofile są lepszymi kierowcami?
Bo zwalniają przejeżdżając koło szkół

---

Żona do męża:
- Wiesz co, nasz Walduś dziś dostał pałę z geografii, bo nie wiedział gdzie leży Afryka.
- To musi być gdzieś niedaleko, bo u nas w warsztacie pracuje Murzyn i dojeżdża do roboty rowerem
 
Baqu 749,6K

Baqu

Forum VIP
Strażnik w jednej z filipińskich wiosek na wyspie Cebu zastrzelił 32-letniego aktora Kirka Abellę, bo myślał, że to prawdziwy morderca. Do tragedii doszło w chwili, gdy Abella w jednej ze scen brytyjskiego filmu &quot;Going Somewhere&quot; jechał zamaskowany na motorowerze i strzelał. Tak właśnie dokonuje się wielu morderstw na Filipinach. Zaalarmowany przez kilku mieszkańców strażnik skoczył na motorower i strzelił do Abelli, śmiertelnie go raniąc.

lol ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Trzy niebieskookie długowłose szczupłe wysokie blondynki urodziły w tym samym czasie dzieci (chłopców). Niestety w szpitalu pomylono dzieci a spanikowane blondynki nie były w stanie rozpoznać które dziecko jest ich. Na szczęście ojcami byli: Żyd, Murzyn i Niemiec. Trójka Panów przychodzi do szpitala odpalają papierosy... Ustalają że pierwszy na salę z trzema noworodkami wchodzi Murzyn. Po 30 minutach murzyn wychodzi rozkłada ręce, okazuje się że jego dzieciak nie jest Mulatem, ale jest tak jak każdy niebieskookim blondynem.
Żyd z kolei siedział godzinę czasu, wyszedł uśmiechnięty i mówi:
-Panowie, podzielimy się nimi są identyczni!
Na końcu wchodzi Niemiec. Po 5 minutach wychodzi i mówi:
-Wszystko jasne!
Żyd i Murzyn zachodzą w głowę, pytają jak to zrobił, że jest pewien kto jest kto.
Niemiec na to:
-Wchodzę na salę i mówię HEIL HITLER! Mój się wyprostował, Żyd się zesrał, Murzyn posprzątał...

Śmierć Żyda
Stary Żyd leży na łożu śmierci. Dookoła rodzina. On szepcze:
Hela jest?
Jestem Tate.
Salcia jest?
Jestem Tate.
David jest?
Jestem Tate.
Abraham jest?
Jestem Tate.
To kto k***a pilnuje sklepu??
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Małego Abramka wywalili ze szkoły - żydowskiej oczywiście - za brak postępów w nauce i nieposłuszeństwo. Przenieśli do go innej szkoły - też żydowskiej. Po kilku miesiącach i z tej wyleciał, z tych samych powodów. Do kolejnej - to samo. Po jakimś czasie w ...mieście nie zostało ani jednej żydowskiej szkoły, w której by już Abramka nie znali, został więc umieszczony w katolickiej. Po tygodniu dyrektor szkoły wzywa tatę Abramka i oznajmia mu, jakim wspaniałym chłopcem jest Abramek - grzecznym, bystrym i w ogóle najlepszym uczniem w szkole. Tata po powrocie do domu pyta zbaraniały Abramka: Abramek, co się z tobą stało? Mówią mi, że jesteś najlepszym uczniem, nie chuliganisz, no wzór cnót. CO ONI Z TOBĄ ZROBILI? Rozumiesz tato, pierwszego dnia taki pan w czarnym ubraniu zaprowadził mnie do ciemnego pokoju, w którym wisiał jakiś pan przybity do krzyża i powiedział: Abramek, to jest Jezus Chrystus. On też był Żydem I wtedy zrozumiałem, że to nie przelewki.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Wraca córka po pięciu latach z Wielkiej Brytanii a przez czas pobytu tam nie dała znaku życia.
-Córko dlaczego nie dałaś znać? -pyta ojciec- Nie mozemy tego z rodziną zrozumieć że nawet nie zadzwoniłaś.
Córka w płacz -Tato... tato...to dla tego że... że zostałam prostytutką...
Co?!!!! Wynoś sie z tego domu ty szmato!!!!! Przyniosłaś hańbę rodzinie!!!! Won!!!
-Dobrze tato spodziewałam się takiej reakcji lecz pozwól że zostawię mamie futro które dla niej przywiozłam do tego akty włsności domów wartych
5 mln funtów. Bratu zostawię złotego rolexa a tobie nowiutkiego mercedesa który jest zaparkowany na zewnątrz i ...w sumie to już nie ważne... ale dla wszystkich was zaproszenie do mojej willi na Riwierze....
-Zaczekaj zaczekaj-ojciec jej przerywa-jak mówisz że do tego doszłaś?
Córka w szloch -Zo... zo...sta...stałam prostytutką.
Ojciec- O mój boże dziecko ale mnie przestraszyłaś!Myślałem że zostałaś protestantką!
 
V 256

vernix

Użytkownik
Przy budce z fast foodami.
Sprzedająca (podając zapiekankę): - Życzy pan sobie do tego sos?
Kupujący (dres koło osiemnastki w szaliku): - A na **** mi sos?!
Sprzedająca: - Na co pan go sobie weźmie, to już nie moja sprawa. To ma być czy nie?

Ekspresowa kolejka do 5 produktów. W kolejce stoi facet[F], za nim starsza pani[P]. Kobieta skarży się kasjerce [K]:
[P]- Dlaczego ten pan ma tyle produktów w koszyku? Kasa jest do 5 a ten pan ma 7. Ja nie będę tego tolerować! Nie po to stoję w tej kasie, żeby mnie ktoś oszukiwał!
[F]- Pani, przecież ja mam sześciopak piwa i butelkę wody. Czyli 2 produkty!
[K]- Ten pan ma rację, proszę cierpliwie czekać.
[P]- Kto by pomyślał! Jak stoję w kasie do 5 produktów, to wszyscy powinni mieć maksymalnie 5!
Na co facet stracił cierpliwość, wyciągnął kobiecie z wózka paczkę landrynek, rozerwał opakowanie i powiedział:
[F]- Nooo, teraz to ma pani koło 30 produktów. Proszę przejść do innej kasy.
 
A 2

areklipno

Użytkownik
Dziś jeden z artykułów na wp.pl na temat szkodliwości stringów dla kobiet rozpoczynał się od słów:
&quot;Dawniej, aby zobaczyć pośladki, trzeba było odsunąć majtki, dziś, aby zobaczyć majtki, trzeba rozsunąć pośladki&quot;
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Stoją dwie blondynki na balkonie i jedna mówi do drugiej:
- Patrz, mój Franek wraca do domu z bukietem róż. Będę musiała dać mu dupy.
- A co, nie macie wazonów?...
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
3ech księży bierze ministrantów łódką na ryby, po pewnym czasie łódka zaczyna tonąć
&quot;musimy ratować chłopców&quot; wrzeszczy pierwszy
&quot;pierdolić chłopców&quot; woła drugi
Trzeci rozgląda się nerwowo na wodę napływającą na pokład po czym pyta drugiego &quot;a myślisz, że mamy czas?&quot;
 
Do góry Bottom