>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepsze konto bankowe

bernard 0

bernard

Użytkownik
Witam, szukam jakiegoś dobrego banku gdzie bedę mógł kumulowac pieniądze. Konto musi mieć: przyzwoite oprocentowanie, fajnie by było gdyby mało lub wogóle nie kosztowało, karte, przelewy i patrzenie na nie w internecie. co polecacie? Myślałem o Mbanku, ale tam chyba nie ma oprocentowania.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Daj sobie spokój z oprocentowaniem i załóż konto w mbanku, takie oprocentowanie jakie oferują banki na zwykłym koncie jest śmieszne.
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Daj sobie spokój z oprocentowaniem i załóż konto w mbanku, takie oprocentowanie jakie oferują banki na zwykłym koncie jest śmieszne.
Ale zawsze to coś, np. jak mamy 1000 zł. na koncie a oprocentowanie wynosi 5% to mamy zysk 50 zł. A to zawsze coś. Ja właśnie szukam czegoś gdzie bedę na dłużej trzymał pieniądze i mam nadzieje ze 1000 zł pomnoży sie ładnie ????
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
5% to możesz mieć na lokacie i tą kasę wtedy zamrażasz. Co do zysku 50zł na rok to jest prawie nic, wychodzi 4zł z groszami miesięcznie, akurat na pokrycie kosztów prowadzenia rachunku w takim banku który daje taki procent.
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
W takim razie zakładam sobie konto w Mbanku. Podobno czeka się 2 tygodnie od złożenia wniosku na kartę i aktywacje konta. Czy to prawda? Czy umowę podpisuje sie na czas nieokreślony?
 
B 0

bonus_hunter

Użytkownik
W takim razie zakładam sobie konto w Mbanku. Podobno czeka się 2 tygodnie od złożenia wniosku na kartę i aktywacje konta. Czy to prawda? Czy umowę podpisuje sie na czas nieokreślony?
Umawiasz się na wizytę, kurier przyjeżdża, podpisujecie umowę i w ciągu 2 tygodni otrzymasz kartę do bankomatu pocztą.
 
Do góry Bottom