>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

najlepsze korki jakie polecacie

vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
do 1 sierpnia (wyjazd na turniej) musze mieć porządne korki do 180 zł jeśli znacie jakieś aukcje lub sklepy( b-stok) to piszcie tu, jakie korki polecacie, ktore wg. was sa najlepsze :]
ps: te które mam obecnie maja rozklejona podeszwe wiec potrzebuje nowych.
zastanawiam sie nad tymi
ok. 120 zł
ok. 170 zł
110zł :]
ok. 200 zł roznia sie od tych niebieskich materialem moze na tym zdjeciu tego az tak nie widac
139zł
tyle mi zostało :]
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
zdecydowanie polecam air zoom total 90 ;) sam gram w takich i szczerze polecam - czuć komfort gry - dla mnie to są właśnie najlepsze korki - chyba z ceną też raczej się zmieścisz
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ja także mogę polecić te żółte bo sam miałem ten model a aktualnie mam Copy i jestem z nich bardzo zadowolony ???? Wg. mnie najlepsze buty jakie są dostępne ????
A Tobie ( i Wam też ) coś powiem :] Nie opłaca się kupować tych plastików ! To są najniższe modele i gra się w nich fatalnie ... Lepiej dołożyć tą stówkę czy dwie więcej i kupić już lepszy model a jak chcesz w tej cenie ( 180 zł ) to kup sobie jakieś Umbro czy Pumy bo One już są dużo lepsze niż te plastiki z Nike z najniższego modela :]

pozdROWienia ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja polecam korki tachera

po za nim polecam raczej predatorki tak jak ktos powiedzial za 180 zeta to taczej butów do gry fajnych nie kupisz ba fajnych takich w których da sie grac w piłke no i lanki raczej lepsze na twarde powiezchnie
Polecam dołożyc jeszcze 100 PLNów
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Ja polecam te korki, gdyz te w ogole nie oplaca sie kupowac.
Btw. Zakladajac temat zastanow sie nad jego nazwa, bo niektorzy moga pomyslec nie o korkach pilkarskich ;)
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Ja także mogę polecić te żółte bo sam miałem ten model a aktualnie mam Copy i jestem z nich bardzo zadowolony ???? Wg. mnie najlepsze buty jakie są dostępne ????
A Tobie ( i Wam też ) coś powiem :] Nie opłaca się kupować tych plastików ! To są najniższe modele i gra się w nich fatalnie ... Lepiej dołożyć tą stówkę czy dwie więcej i kupić już lepszy model a jak chcesz w tej cenie ( 180 zł ) to kup sobie jakieś Umbro czy Pumy bo One już są dużo lepsze niż te plastiki z Nike z najniższego modela :]

pozdROWienia ????
te plastiki, chodzi o te czerwone mercuriale?
Ja polecam te korki, gdyz te w ogole nie oplaca sie kupowac.
Btw. Zakladajac temat zastanow sie nad jego nazwa, bo niektorzy moga pomyslec nie o korkach pilkarskich
temat na szybko ???? nie mialem czasu wymyslac nazwy niewiadomo jakiej :p
u mnie jest takie akurat boisko ze tylko lanki :] na sztucznej pozatym we wkretach pozabijac sie mozna ???? najbardziej zastanawiam sie nad predatorami, T90, niebieskie pumy i niebieskie umbro, chyba w b-stoku najpowszechniejsze buty :]
te predatory wlasnie mialem wczesniej tyle ze skurzane :p ale sie rozkleily po 1,5 roku
a budzet mam taki i musze sie w nim zmiescic :]
 
A 0

auri

Użytkownik
Lepiej dołozyć 150 zł i kupic Copa Mundiale a nie grac w plastikach albo skóro podobnych, nigdy nie będziesz miał takiego czucia piłki jak w Copasach...
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Lepiej dołozyć 150 zł i kupic Copa Mundiale a nie grac w plastikach albo skóro podobnych, nigdy nie będziesz miał takiego czucia piłki jak w Copasach...
Dokładnie. Copa Mundiale są the best! :spokodfhgfh:
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
te plastiki, chodzi o te czerwone mercuriale?

temat na szybko ???? nie mialem czasu wymyslac nazwy niewiadomo jakiej :p
u mnie jest takie akurat boisko ze tylko lanki :] na sztucznej pozatym we wkretach pozabijac sie mozna ???? najbardziej zastanawiam sie nad predatorami, T90, niebieskie pumy i niebieskie umbro, chyba w b-stoku najpowszechniejsze buty :]
te predatory wlasnie mialem wczesniej tyle ze skurzane :p ale sie rozkleily po 1,5 roku
a budzet mam taki i musze sie w nim zmiescic :]
Ta , o te czerwone też, ale chodzi mi ogólnie o te buty co są tak jakby z plastiku mercuriale szczególnie jeżeli masz najniższy rodzaj, bo nawet jeszcze 2 jest ciulaty, jedynie fajny jest to też za 600 zł ???? Leciutkie i w ogóle. Ogólnie to polecam Ci Copy które się wahają w okolicach 350 zł :spokodfhgfh: Ja mam i nie żałuję ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Aaaaa co ja chciałem napisać jeszcze :] Jeżeli macie sztuczną to nie bierz lanek bo się szybko rozwalają ( gumki wchodzą tak jakby w kape :] -bez skojarzeń :p ) tylko sobie kup z koreczkami ????
pozdROWienia ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
vis_maior bierz te żółte ???? Sam mam takie i dochodzenia i do grania ???? Ceną się nie sugeruj.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Za 180zł to Ci nie doradze, ale tak na przyszłość, jakbyś miał więcej, to ja sobie kupiłem na Ebay&#39;u korki Adidasa za 500zł Predatory Powersverwe (czy jak to się tam pisze) nowe (w Polsce ich cena do 800zł).
Ja mam zamiłowanie do Adasia i właśnie te bym brał, no ale nie czerwone. :p
Wygodniej i lepiej mi się w nich gra. ????
 
Do góry Bottom