>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepsze promocje, bonusy... który Buk???

lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Chciałbym dokonać przelewu na do internetowego bukmachera, zastanawiam się jednak, który oferuję najlepsze promocje, bonusy (np.od depozytu), czesto słysze o free betach itp...kogo polecacie??

Myślałem o Expekt...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Witam, mam 100zł i 40zł wpłace na baw(otrzymam 35zł za darmo) i 60zł wpłace..Własnie gdzie:d Macie jakies propozycje?! Jak tak to pisac:p
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Ja zdecydowanie polecam gamebookers. Praktycznie ciągle trwa jakaś promocja. Większość przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników. W Expekcie również jest wiele promocji związanych z depozytem. Niestety bodajże dziś kończy się czas trwania jednej z nich.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Ja rowniez polecam gamebookers chyba najlepsza oferta, najwyzsze kursy i zaklady live inne buki tego nie maja, naprawde polecam ;)

P.S. Mooserix masz cos do neostrady?? ???? ????
 
T 0

tyraxx

Użytkownik
Najwyższe kursy ma zdecydowanie betgun i wypłaty na MB idą w 10 minut, jest tam chyba jeszcze ta promocja starter 30%(ale nie jestem pewnien)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie wiem czemu wprowadzacie chłopaka w widmo porażek oferując mu BWIN. To są największe skubańce. Kantuja na lewo i prawo. Przykład

godzina 11 ( o 12-30 mecz tenisa) kurs w BWIN
Sugiyama-Peschke
Bwin 1,1
Gamebookers 1,4

no to wybaczcie ale te 30 groszy to jest spooooora różnica. Ja również polecam GAMEBOOKERS z kilku powodów:
1-zwrot kasy za 1 zakład
2-giełda bukmacherska (sam możesz być bukiem ale nie polecam w to włazić)
3-zwrot kasy od zakładów akumulowanych-im więcej ich masz na kuponiku tym większy zwrot na twoje konto z powrotem ( max do 15 % od stawki)
4-zwrot stawki za mecze w których wystąpiła dyskwalifikacja jednego z zawodników (przypadek Kubicy na Węgrzech) oraz zwroty z krecze w tenise, tego austriackie chamy nie dają :zy3ou:
5-darmowe wyniki smsem jeżeli postawiłeś zakład powyżej 20zł (5 euro=dokładnie 19,...)
6-przemiły support i najwyższe kursy, jak chcesz wpłacić do GB to daj znać bo może skorzystasz jeszcze z promocji (dodatkowa kasa za free-jak się zdecydowałeś to daj znać na PW)


POZDRO for ALL

Gamebookers rulez
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ja korzystam z neostrady, więc jestem jej dzieckiem :] Neostrada jest spoko, a od dłuższego czasu gram w betgun i gorąco polecam.

- ekspresowe wpłaty/wypłaty kilka minut/godzin/maks 2 dni
- wysokie kursy
- super live chat support
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Akcja NIE dzieciom neo jest to

najprościej mowiąc, protest przeciwko dzieciakom na forach, które nie dorosły jeszcze do korzystania z takich dobrodziejstw jakim jest Internet.
A nie przeciwko osobą korzystającym z neostrady :!:
 
L 0

lionelmessi

Użytkownik
Ja polecam jednego z największych angielskich buków BETFRED

Wpłacasz depozyt, stawiasz mecz i dostajesz maxymalnie do 100 funtów zwrotu od pierwszej stawki.
Aby wypłacić bonus należy obrócić kwotą bonusa 1 raz po kursie minimalnym 1.3 na kuponie.
Pozdr
 
bokserbks 0

bokserbks

Użytkownik
Najwyższe kursy ma zdecydowanie betgun i wypłaty na MB idą w 10 minut, jest tam chyba jeszcze ta promocja starter 30%(ale nie jestem pewnien)
Don&#39;t fuck, betgun ma slabe kursy, jedyny plus betgun&#39;a to szybkie wplaty/wyplaty.
 
darg 21

darg

Użytkownik
Ja polecam gamebookers - ciekawe promocje, również dla stałych graczy, przy wypłatach zero problemów - nie musiałem nawet posyłać żadnych skanów. I jak na razie to jedyny bukmacher u którego więcej wyciągnąłem niż włożyłem ????
 
G 0

gruchol

Użytkownik
zgadzam się z przedmowca - gamebookers jest najlepsyz jesli chodiz o promocje.

aktualnie brak jednak podwojenia depozytu, ale zwrot 20 E od 1 zakladu to prawie jak podwojenie - zalezy ile kto wklada kasy.
 
wujekz 0

wujekz

Użytkownik
Betgun jest bardzo dobry i ma bardzo wysokie kursy, szczególnie na baseball, aktualnie trwa promocja 30% bonus aż do 120 pln.
Gamebookers teraz ma najlepszą promocję.
Wpłacasz 80 zł i jak zagrasz za całość to otrzymujesz zwrot postawionej kwoty pierwszego zakładu.Gamebookers
 
Do góry Bottom