>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Najlepsze spotkania sezonu 2009

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Jak dla mnie bezdyskusyjnie finał AO z udziałem Fedexa i Rafy. Potem półfinał Rolanda - Fedex z Potro i na 3 miejscu albo słynny SF w Melbourne - Rafa z Nando, ale mi chyba bardziej podobał się mecz 1/4 US, Federer kontra Soderling.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jak dla mnie Djoković - Nadal w Madrycie to bezapelacyjny mecz sezonu. Świetne było jeszcze ich spotkanie w Monako oraz mecze Federera z Del Potro - półfinał Roland Garros i finał US OPEN. Kapitalny mecz również w ostatnim czasie stoczyli wspomniany wcześniej Juan Martin z Fernando Gonzalezem w Paryżu, szkoda, że po drugim secie Fernando skreczował.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Monfils - Nadal 1/8 Us Open, choć raczej tak dwa pierwsze sety ale wtedy to po prostu była miazga co panowie grali.
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Dla mnie najlepszym meczem sezonu był pojedynek Nadal - Verdasco w 1/2 AO.
Było jeszcze wiele innych ciekawych spotkań,chociażby wspomniany finał USO Feda z Delpo. Jednak dla mnie nr 1 to starcie Rafa - Nando.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Australian Open - 4 runda Verdasco - Murray , SF Verdasco - Nadal , F Federer - Nadal
French Open: 1 runda Karlovic - Hewitt
Wimbledon: F Federer - Roddick
US Open: 3 runda Isner - Roddick
jeszcze kilka fajnych spotkan w mniejszych turniejach ale potem dopisze.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Sporo dobrych meczów, na poziomie było w tym sezonie. Ale takie perełki to wg mnie:

Nadal vs Verdasco (SF Australian Open)
Federer vs Del Potro (SF Roland Garros)
Dent vs Navarro (R2 US Open)
Federer vs Roddick (F Wimbledon)

I u pań Serena vs Dementieva SF Wimbledon, fajny meczyk ;)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tak jak napisał @Pezio strasznie dużo dobrych spotkań na bardzo dobrym poziomie, ja zapamiętałem te poniżej.

Federer - Nadal 5/7 6/3 6/7 6/3 2/6

Kubot - Kohlschreiber 6/2 6/4

Murray - Wawrinka 2/6 6/3 6/3 5/7 6/3

Blake - O. Rochus 6/4 3/6 7/6 6/3

Nadal - Kiefer 6/0 3/6 6/3 6/4

Nadal - Monfils 6/7 6/3 6/1 6/3
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Mi w głowie utknęły takie pojedynki:

  • Murray v Verdasco Aussie Open
  • Nadal v Verdasco Aussie Open
  • Roddick v Murray Wimbledon
  • Roddick v Federer Wimbledon (ten szczególnie)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
U pań Serena vs Dementieva wimlbedon
A u panów zdecydowanie
Nadal vs Verdasco
Nadal vs Federere
AO oczywiście ????
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Zdecydowanie nie wiem co ludzię widzą w meczu Federer - Roddick z finału Wimbledonu. Ten mecz jedyne co oferował to 4 i pół godziny nudy na najwyższym poziomie. W całym meczu takich dłuższych wymian gdzie zawodnicy odbijaliby piłkę z przynajmniej 10 razy to było może z 5. Mecz został kompletnie zdominowany przez serwis. Zero przyjemności z oglądania. Gemy krótkie po 50 sekund Federer pyk pyk pyk 3 asy, jeden wygrywający serwis i po gemie. To samo Roddick. Świadczy o tym czas trwania meczu - przy dwóch tiebreakach i wyniku 16:14 w secie mecz trwał &quot;zaledwie&quot; 4 godziny z kawałkiem. Wyobraźcie sobie gdyby to grał Nadal z Federerem przy takim wyniku mecz trwałby z 8 godzin 25 minut.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
No jeżeli ktoś się spodziewa na Wimbledonie mega długich wymian to faktycznie mogła być nuda. Moim zdaniem było na co popatrzeć bo grało dwóch najlepszych zawodników na trawie. :cool:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja zdecydowanie pamiętam spotkanie Nadal vs Federer utkwiło w pamięci i uważam to za spotkanie roku żadne inne nie przyniosło mi tyle wrażeń a spotkań tenisowych oglądam kilkanaście miesięcznie.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
A mi panowie utknoł zdecydowanie mecz chyba w Pucharze Daivisa
Dr.IVO KARLOVIC-RADEK STEPANEK
rekors swiatowy ilosci zagranych asów servisowych przez pana doktora mimo to przegrał 3:2 :razz:
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Naprawdę sezon 2009 obfitował w masę ciekawych spotkań. Większość z wymienionych już w tym temacie zapadło mi w pamięć i zapewne będę je wspominał jeszcze długo. Brakuje mi to jeszcze spotkania Roddick - Hewitt z ćwierćfinału Wimbledonu. To właśnie ten mecz, a także Rafa - Verdasco (półfinał AO), Rafa - Djokovic (półfinał Mastersa w Madrycie), Roddick - Federer (finał Wimbledonu, który był niezwykle emocjonującym widowiskiem, po prostu w stylu Wimbledońskim) i Del Potro - Federer (finał USO) są moim zdaniem najlepszymi w ubiegłym sezonie. Mam nadzieję, że w kolejnym takich spotkań będzie jeszcze więcej...
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Tak ogólnie to były dziesiątki świetnych pojedynków, tyle, że wybieramy te z Wielkich Szlemów i Masters bo toczyły się o bardzo wysokie stawki.
Spotkań miłych dla oka jest zdecydowanie więcej w całym sezonie. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom