>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepsze wygrane AKO tygodnia na U/O 1256,1

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie wydaje mi sie to niemożliwe , ponieważ akurat właśnie w kategorii typów under /over 5.5 dla hokeja przydarzyło mi się trafienie jednego dnia 13z13 ( ale zagranych na kilku kuponach ) oraz także na u/o 5.5 trafienie serii 16 takich typów ( dobranych na przestrzeni 4 dni ) .
Zatem ako z 12 spotkań uważam za w pełni możliwe , co oczywiście nie wyklucza w w/w przypadku jedynie ukrytej zachęty do grania taśm...
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
tam było więcej podobnych kuponów, na bardzo wysokie kursy. Chyba to są ci typerzy, którzy nie udzielają się na forum, bo chodzi im tylko o kasę, a skoro wiedzą jak to robić...
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Chyba to są ci typerzy, którzy nie udzielają się na forum, bo chodzi im tylko o kasę, a skoro wiedzą jak to robić...
? Jeszcze mi powiedz, że są to zawodowcy, którzy takie kupony trzaskają co weekend ... Fuks i tyle, nie dorabiajmy żadnej filozofii. Postaw sobie setki podobnych kuponów po złotówce to zobaczysz, że za którymś razem będziesz jedno, dwa zdarzenia od zgarnięcia całej puli. Trochę osób w starym, poczciwym BAHU jeszcze gra, a większość to pewnie tylko puszcza takie &quot;grube&quot; tasiemce, więc wiadomo, że co jakiś czas komuś coś wpadnie. Nie podniecajmy się, a już tym bardziej nie rozumiem myślenia, że ci co tak stawiają wiedzą co robią (w sumie wiedzą, granie na pałę, a nuż się uda).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
? Jeszcze mi powiedz, że są to zawodowcy, którzy takie kupony trzaskają co weekend ... Fuks i tyle, nie dorabiajmy żadnej filozofii. Postaw sobie setki podobnych kuponów po złotówce to zobaczysz, że za którymś razem będziesz jedno, dwa zdarzenia od zgarnięcia całej puli. Trochę osób w starym, poczciwym BAHU jeszcze gra, a większość to pewnie tylko puszcza takie &quot;grube&quot; tasiemce, więc wiadomo, że co jakiś czas komuś coś wpadnie. Nie podniecajmy się, a już tym bardziej nie rozumiem myślenia, że ci co tak stawiają wiedzą co robią (w sumie wiedzą, granie na pałę, a nuż się uda).
jakiego zatem farta musi mieć Baris I. skoro już drugi raz z rzędu jest w czołówce http://www.bet-at-home.com/10YearPromo/ranking.aspx nasz rodak Piotr N. też daje radę. Myślicie, że Oni wiedzą to czego my nie wiemy?
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
jakiego zatem farta musi mieć Baris I. skoro już drugi raz z rzędu jest w czołówce http://www.bet-at-home.com/10YearPromo/ranking.aspx nasz rodak Piotr N. też daje radę. Myślicie, że Oni wiedzą to czego my nie wiemy?
A może chłop puścił tysiące tych taśm do tej pory za złotówkę? I to jeszcze podobnych w różnych kombinacjach? Nie wiesz tego.
Pomyśl jeszcze ile osób stawia u buków. Ze 20 milionów ludzi w samej Europie. Duża część taśmy. Nawet jakby obstawiali 20 kolejnych rzutów monetą to by się trafił osobnik, które trafił wszystkie bezbłędnie po kilka razy.
Poza tym w nic bym nie wierzył, co jest na stronie bukmachera. Znasz osobiście Barisa I? A Piotra N.? Wygooglałem Piotra N. i coś mu w bukmacherce jednak nie idzie:
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090508/POWIAT16/910051652
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
niejednokrotnie spotykam się z krytyką tzw taśm, ale co w nich złego, skoro jednak ludzie w ten sposób wygrywają? chyba są jakieś zalety grania taśmami?
 
R 190

rednee

Użytkownik
niejednokrotnie spotykam się z krytyką tzw taśm, ale co w nich złego, skoro jednak ludzie w ten sposób wygrywają? chyba są jakieś zalety grania taśmami?
Jedyną zaletę jaką widzę na dzień dzisiejszy w taśmie, to że dzięki kursom podbijam stawkę którą wkładam (staram się tylko grać kursy min 1.8, to zamiast dać więcej do kasy wolę wrzucić jakiś mecz z tego przedziału kursowego) i puszczam taki kupon za 2 zł. Bardzo ciężko jest wygrać z taśmy, ale zdarza się. Jak już taśmy, to polecam w naziemnej efortunie zakład bezpieczny przy kursie powyżej 200, przy jednym błędzie zwracają Ci 10-krotność stawki. No i lubię chodzić i rozmawiać z Tą Panią w okienku - to duża zaleta... no i pozatym spacer do fortuny... nie widzę więcej zalet w taśmie.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
Zwykły fart.
Ja grałem kiedyś taśmami ako powyżej nawet 5 tyś.
Parę razy zabrakło mi po jednym meczu do wygranej,
a raz zabrakło mi jednej bramki.
W ciągu roku puściłem takich kuponów z 500 przeważnie wszystkie mecze piłki nożnej na ilość goli, powyżej 3.5 i poniżej 1.5
 
cala 37

cala

Użytkownik
Sekret takich tasm polega tylko i wylacznie na zagraniu kilkudziesieciu kuponow zlozonych z tych samych meczy.Sam kiedys gralem podobnie i raz bylem naprawde blisko gigantycznej wygranej,zaklad skladal sie z 32 zdarzen ???? i padlem na ostatnim.Pamietam jakby to bylo wczoraj,lider Davos(hokej swajcarski) na wyjezdzie z ostatnia ekipa,mialem pograne X2 i polegli 6-3.
Nie znam dokladnie daty bo wkleilbym screena tego kuponu.Zaklad grany w BAH wiec bylo to 3-4 lata temu
 
johnny91 1

johnny91

Użytkownik
według mnie poprostu wrzucają takie kupony aby zachęcić ludzi do grania akurat takich typów, bo poprostu statystycznie jest to dla nich zarobek ;)
 
R 0

remisy

Użytkownik
wszystko dobre co się dobrze kończy: na pewno prawdopodobieństwo jest mniejsze niż w przypadku grania singli i za pierwszym razem trudno trafić, ale w dłuższym okresie czasu może się okazać, że to jest bardzo dobra strategia bo jak się wygra 5 tys. to jest konkretna suma, a jaki jest sens w pomnożeniu 100 do 300 złotych ??? szkoda czasu na analizę żeby wygrać 200 zł. Lepiej jest sobie grać lajtową za 5 złotych i dobry typer powinien raz na 1000 kupon trafić, jak trafi za 500 razem jest 2500 na czysto, taśmy rules
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Bet-at-home to moje przekleństwo .. pamiętam, że tam zacząłem grać i marnie mi szło ale powiedziałem o tym kumplowi z klasy. Założył konto .. po tygodniu przysyła mi scan zakładu .. kuponna maks zakładów i z 5 złotych zrobił ~1700 .. nieprawdopodobny fuks a moja mina bezcenna.
Jeżeli ktoś ma drobiazgi 20-50 złotych to może warto coś grubszego postawić? .. a może się uda a jak nie to przecież nic się nie stanie .. to tylko bukmacherka.
Przypadki ludzi z bat pokazują, że można z 7 remisów trafić. Oczywiście hokej na lodzie górą bo tam najczęściej padają typy na remis.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Sekret takich tasm polega tylko i wylacznie na zagraniu kilkudziesieciu kuponow zlozonych z tych samych meczy.Sam kiedys gralem podobnie i raz bylem naprawde blisko gigantycznej wygranej,zaklad skladal sie z 32 zdarzen ???? i padlem na ostatnim.Pamietam jakby to bylo wczoraj,lider Davos(hokej swajcarski) na wyjezdzie z ostatnia ekipa,mialem pograne X2 i polegli 6-3.
Nie znam dokladnie daty bo wkleilbym screena tego kuponu.Zaklad grany w BAH wiec bylo to 3-4 lata temu
Cześć.
To był chyba ten mecz z sezonu 2008/2009:

22.11.2008 Ambri Piotta - Davos -6:3 (3:0, 2:2, 1:1)
 
Do góry Bottom