>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepsze zakłady od zawodowego typera.

Don Giovanni 9,2K

Don Giovanni

Użytkownik
Weekend 3 WIN 2 LOST 1 ZWROT. Może być.

Rozpoczęcie zdarzenia 06/11/23 godz:20:00>>PROFESJONALNE DARMOWE TYPY OD Don Giovanni |
avatar1.png Don Giovanni DARMOWY TYP: BEST BET Holandia Eerste Divisie FC Emmen -1 kurs 2,65

BEST BET Holandia Eerste Divisie FC Emmen -1 kurs 2,65


Bukmacher: lvbet
Stawka: 1 jednostka

Powodzenia
NAJWIĘCEJ SZCZĘŚCIA W TWOICH TYPACH
LOST
Post automatycznie złączony:

To podobnie jak granie w LV Bet i ogólnie z podatkiem…
Zobacz jakie ja gram value przyjacielu. Np w weekend Jagiellonia 2,50 wygrany, Pogoń 2,00 wygrany, Newcastle 1,95 wygrany. Każdy wygrany typ po odliczeniu podatku mam prawie 90% zysku lub ponad 100%. Te typy nie są przypadkowe gram zawsze dobre value żeby to było opłacalne. Nie zawsze wygrywam ale jeśli wygrywam to są to odpowiednie kursy. Jakbym grał niższe kursy to wygranych było by więcej, ale co z tego jak podatek by zniszczył zyski.
 
Ostatnia edycja:
Baqu 777,2K

Baqu

Forum VIP
Weekend 3 WIN 2 LOST 1 ZWROT. Może być.

Rozpoczęcie zdarzenia 06/11/23 godz:20:00>>PROFESJONALNE DARMOWE TYPY OD Don Giovanni |
Pokaż załącznik 34941 Don Giovanni DARMOWY TYP: BEST BET Holandia Eerste Divisie FC Emmen -1 kurs 2,65

BEST BET Holandia Eerste Divisie FC Emmen -1 kurs 2,65


Bukmacher: lvbet


Powodzenia
NAJWIĘCEJ SZCZĘŚCIA W TWOICH TYPACH
Post automatycznie złączony:


Zobacz jakie ja gram value przyjacielu. Np w weekend Jagiellonia 2,50 wygrany, Pogoń 2,00 wygrany, Newcastle 1,95 wygrany. Każdy wygrany typ po odliczeniu podatku mam prawie 90% zysku lub ponad 100%. Te typy nie są przypadkowe gram zawsze dobre value żeby to było opłacalne. Nie zawsze wygrywam ale jeśli wygrywam to są to odpowiednie kursy. Jakbym grał niższe kursy to wygranych było by więcej, ale co z tego jak podatek by zniszczył zyski.
fakt faktem jak trafisz 1 na 3 takie bety to dla mnie moge zapytac czy bedziesz robil podliczenia tygodniowe / miesieczne ?
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik

Od dzisiaj zacznę robić podliczenia.
Najlepiej podsumowanie tygodniowe w poniedziałek. Może byś tak skorzystał z oferty innych bukmacherów. Nieraz trafisz większe kurs a co za tym idzie to i wygrana będzie większa a na samym końcu oczywiście yield . Myślę że warto poszperać w necie. Ale to tylko taka moja sugestia. Co tu można by było jeszcze dodać na sam koniec ? No chyba tylko zieloności kuponików. Trzymaj kurs i czasami lepiej analizuj będzie dobrze.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Zobacz jakie ja gram value przyjacielu. Np w weekend Jagiellonia 2,50 wygrany, Pogoń 2,00 wygrany, Newcastle 1,95 wygrany. Każdy wygrany typ po odliczeniu podatku mam prawie 90% zysku lub ponad 100%. Te typy nie są przypadkowe gram zawsze dobre value żeby to było opłacalne. Nie zawsze wygrywam ale jeśli wygrywam to są to odpowiednie kursy. Jakbym grał niższe kursy to wygranych było by więcej, ale co z tego jak podatek by zniszczył zyski.
Value widziałeś jak świnia niebo. Pogon -1 kurs 2.0? Pinnacle na zamknięciu - 2.27. Jagiellonia 2.5? Pinnacle na zamknięciu 2.57. Ty nie dotrwasz nawet do 500 betów z takim "value", minus poleci gruby. Odezwę się za pół roku, konta już dawno nie będzie. Specjalista od siedmiu boleści. Garami handlować między starymi babami a nie value szukać.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Value widziałeś jak świnia niebo. Pogon -1 kurs 2.0? Pinnacle na zamknięciu - 2.27. Jagiellonia 2.5? Pinnacle na zamknięciu 2.57. Ty nie dotrwasz nawet do 500 betów z takim "value", minus poleci gruby. Odezwę się za pół roku, konta już dawno nie będzie. Specjalista od siedmiu boleści. Garami handlować między starymi babami a nie value szukać.
Don Giovanni no właśnie wcześniej nie sprawdzałem tych kursów. Ty tak ot sobie ustalasz te kursy , czy klawisze ci się mylą, ewentualnie jakąs prowizję ( czyt. Marżę) doliczasz . No ale to wtedy kuponu by ci nie przyjęli no już sam nie wiem o co chodzi. Wytłumacz to jakoś bo nie kumam nic
 
Don Giovanni 9,2K

Don Giovanni

Użytkownik
Don Giovanni no właśnie wcześniej nie sprawdzałem tych kursów. Ty tak ot sobie ustalasz te kursy , czy klawisze ci się mylą, ewentualnie jakąs prowizję ( czyt. Marżę) doliczasz . No ale to wtedy kuponu by ci nie przyjęli no już sam nie wiem o co chodzi. Wytłumacz to jakoś bo nie kumam nic
Wszystkie typy są o czasie podania typu w lvbet. Kursy mogą zmieniać się na drugi dzień. Typ podaje dzień wcześniej. Np na Emmen -1 w tej chwili jest 2,60. Czyli spadł.
Post automatycznie złączony:

Aha jeszcze jedno stawka na typ 1 jednostka każdy może sobie dobrać ile to jednostka. Dobieranie stawek według systemu zarządzania pieniędzmi tutaj>>>https://forum.bukmacherskie.com/threads/zarządzanie-pieniędzmi-–-zakłady.169427/
 
Ostatnia edycja:
Don Giovanni 9,2K

Don Giovanni

Użytkownik
Value widziałeś jak świnia niebo. Pogon -1 kurs 2.0? Pinnacle na zamknięciu - 2.27. Jagiellonia 2.5? Pinnacle na zamknięciu 2.57. Ty nie dotrwasz nawet do 500 betów z takim "value", minus poleci gruby. Odezwę się za pół roku, konta już dawno nie będzie. Specjalista od siedmiu boleści. Garami handlować między starymi babami a nie value szukać.
Ja nie będę latał pomiędzy bukmacherami. Mam jednego bukmachera sprawdzonego i gra - wypłaty wszystkie są ok:) Kursy wyższe? Tym lepiej dla tych co grają w Pinnnacle
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Wszystkie typy są o czasie podania typu w lvbet. Kursy mogą zmieniać się na drugi dzień. Typ podaje dzień wcześniej. Np na Emmen -1 w tej chwili jest 2,60. Czyli spadł.
Post automatycznie złączony:

Aha jeszcze jedno stawka na typ 1 jednostka każdy może sobie dobrać ile to jednostka. Dobieranie stawek według systemu zarządzania pieniędzmi tutaj>>>https://forum.bukmacherskie.com/threads/zarządzanie-pieniędzmi-–-zakłady.169427/
Ja nie wiem gdzie ty taki kurs widzisz . Daj zrzut ekranu.
 
Do góry Bottom